Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 13, 14, 15, 16, 17 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Rybie oczko Pozostałe laskabst 37 1
Al93

Al93
Kurwa piszcie jak to zrobić a nie gdzie kupić, ile kosztuje itd... Wiesz, możesz wyjąć z jakiś drzwi wizjer i jak masz mały obiektyw to może coś zadziałasz ;d

Napisane May 8, 2008, 9:10 pm
Lubicie jezdzic w skateparku. Pozostałe Grzech 342 1
Al93

Al93
Zależy od humoru i samopoczucia bo wiadomo, że w skate parku bardziej się męczy ^^

Napisane May 8, 2008, 9:00 pm
Kanał EXTREME Pozostałe umfbiker 364 1
Al93

Al93
Ostatnio to same powtórki... aha i czy leci skateboarding czy np snowboard to zależy od sezonu, tylko właśnie sk8 leci najczęściej w zime ;/

Napisane May 7, 2008, 3:30 pm
Łożyska Abec 1,3,5 ... Sprzęt mln 71 1
Al93

Al93
Im jest większy numerek tym jest więcej kulek w łożysku >SPRAWDZAŁEM na starych łożyskach xD<

Napisane May 7, 2008, 3:24 pm
olka nad autkiem Pozostałe Martini11 88 1
Al93

Al93
Efektowne - fakt ale... Najtrudniejsze w tym wszystkim było chyba zgranie czasowe o ile to nie był FOTOMONTAŻ!

Napisane May 7, 2008, 3:16 pm
Trucki 20cm Sprzęt kacpero14 33 1
Al93

Al93
Taaa ale kamerzyści to raczej na rolkach jeżdżą...

Napisane May 7, 2008, 3:03 pm
Deski Creme Sprzęt zasadzik 114 1
Al93

Al93
[quote=PINGWAy]wszystkie deski są takie same!
wszystkie deski robią w Chinach, albo w Stanach, ale nie różnią one się niczym! profil mogą mieć inny czy coś, ale to tylko deska. 7 warstw sklejki. sklejki! nie ma wyboru między deską z ołowiu, tytanu, a z drewna i te pe! a to że jedna się łamie wcześniej, a druga później to wina lądowania, przykręcenia traków itd. czasami zależy to też od warunków jak były przechowywane w sklepie! jak w wilgoci np. to traki Independent mogą prędzej się złamać niż Romany przechowywane w dobrych warunkach.
niektóre rzeczy są słabe jak ja widziałem np. traki po 10 zł, ale to były zwykły cienki aluminium. a różnica speed emons - creme to żadna *****ć róznica!
weźcie sobie to do serca...
peace...

Pozdrawiam,
PINGWAy[/quote]

DOKŁADNIE! O ile przy truckach różnica jest, to przy deckach już raczej nie! Sam dobierasz sobie profil rozmiary itd. ale to po jakim czasie Ci się złamie to już indywidualna kwestia i przy dwóch identycznych deckach też NAPEWNO bedzie różnie...!

Napisane May 7, 2008, 2:47 pm
Worker Trucks Sprzęt Sergi 51 1
Al93

Al93
Taa dołączają je do desek z Decathlonu ale sam też je kiedyś miałem. Nie są wcale takie złe tylko troche ciężkie ;/

Napisane May 7, 2008, 2:34 pm
jak ze mna rozmawiać Hydepark Zyga 138 2
Al93

Al93
...Tak się bulwersujecie a pewnie 90% z Was to pokemony..;]

Napisane May 7, 2008, 2:19 pm
Al93

Al93
Taaa wiem co to jest szacunek ale wiem też, że w programach typu gg są takie opcje jak "ignor" czy status ukryty...Umiesz ich używać? Tak? To po h*j te zasady piszesz? Na dodatek sam ich nie wymyśliłeś i chyba wszyscy już to widzieli/słyszeli o tym...

Napisane May 7, 2008, 2:08 pm
<< poprzednia ... 13, 14, 15, 16, 17 następna >>