Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Deskorolka a zdrowie.. Pozostałe Tomassss 148 1
Al93

Al93
O tak, a ja mam problemy z krzyżem, reumatyzm, przerost prostaty itd.. Raaany gadacie jak byście mieli po 60+ lat, bez przesady... Kiedyś ludzie na wsi robili po 10+ godzin dziennie i nie narzekali, nie smarowali się fastumami w wieku 15 lat... No tak ale teraz "słit i trendi" jest robienie się na kaleke..

Napisane Aug 4, 2008, 7:31 pm
Plan B:Questionable 1992 r. Filmy SV - dyskusje chmieluu 16 1
Al93

Al93
Dobry film, Rodney najlepszy ofkoz ;] Starsze filmy mają jakiś taki inny klimat, w nowych tricki są jakby specjalnie robione jak najdokładniej pod kamere..tu jest zupełnie inaczej, każdy robi wszystko w swoim stylu.. No i ten klimacik: robienie SV na boisku, gdzie inni grają obok nich w kosza ;D

Napisane Jul 16, 2008, 8:03 pm
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 1
Al93

Al93
kasalolek powiedział(a):
jestem ateistą i jestem pewien na 100% że czegoś takiego jak buk :D nie ma...
byłem wychowywany na chrześcijanina, co niedziele do kościoła aż do pewnego momentu... powiedziałem starej że nie wieże. ziałem z 15 lat. troche ponudzili i tyle. poszedłem do bierzmowania dla żartu (moje 3 imie to Łazarz) i po to żeby babka zawłu nie dostała... (jest głęboko wieżąca - dla mnie to fanatyzm religijny) wg mnie religia jest potrzeban ludzią słabym nie mogącym sie pogodzić z myślą o śmierci...
gdybyście sie urodzili innej części świata. religia była narzucana od zawsze! jesteście chrzczeni wbrew swojej woli. nie rozumiem ludzi któży wieżą w coś co nie istnieje (sąjakiekolwiek dowody?) powiem wam ze nie ma. żaden kronikaż żyjący w latach Chrystusa nie uwzględnił człowieka ktory czynił cuda. a jak myślicie - gdybym teraz wskrzesił kogoś to czy nikt by o mnie nic nie napisał??

1. Zanim coś napiszesz, najpierw oswój się z tematem.
2. To, że znasz słowo "kronikarz" (ortografia udoskonalona) i pare razy oglądałeś National Geographic wcale nie oznacza, że jesteś mądry -.-
3. Na to, że myslisz też dowodów nie ma..
4. W I wieku n.e. nie było gazet, telewizji itd..
5. Twierdzisz, że jestem słaby i nie radzę sobie z myślą o śmierci? Wątpie.. Za to ja twierdze, że Ty jesteś słaby bo wolisz iść na łatwiznę no ale to już Twoja sprawa.
6. Hahaha ale pompa poszedłeś dla bierzmowania, hahahah masz na imię Łazarz, GZ poczucia humoru (phew...)

Napisane Jul 16, 2008, 11:42 am
łożyska MAFIA Sprzęt MatiKstaw 192 1
Al93

Al93
sat666 powiedział(a):
wlasnie odwrotnie abec3 sa slabsze od abec7 jak sama nazwa wskazuje ze mniejsza liczba to mniejsza wytrzymalosc inaczej 7 byly by tansze niz 3 bo kto by kupowal szybkie ale slabe abec7??

ABEC7 są szybsze i mają większe odstępy między kuleczkami przez co szybciej się psują.. Tak to jest jak patrzysz tylko na cene...Widać wiele osób kupuje

Napisane Jul 15, 2008, 4:47 pm
Pool w okolicach Wawy Miejscówki Al93 4 2
Al93

Al93
Chodziło mi raczej w okolicach Wawy a z tego co wiem to Nowy Sącz jest na południu ;] No ale fakt, że pool za*ebisty ;d

Napisane Jul 15, 2008, 4:41 pm
Al93

Al93
Wie ktoś może czy w Wawie lub okolicach jest jakiś pool? Albo chociarz jakies suche gówno, które przypomina pool?;d

Napisane Jul 11, 2008, 11:56 am
Też tak macie z mięśniami u nogi wybijającej? Pozostałe KanekS 50 1
Al93

Al93
Ja jezdze regular mongo i bardziej mam wyrzezbioną odpychającą (rozpędzającą) nogę czyli lewą^^ A kaloryferka nie mam bo brzuchem na desce nie jeżdże ;p

Napisane Jul 15, 2008, 4:39 pm
Gry wędkarskie Gry, konsole, pc, internet... CSA 17 1
Al93

Al93
crashaxe powiedział(a):
tomaszeks powiedział(a):
od takich gier juz chyba tibia jest lepsza :stare:

moge z cala smialoscia stwierdzic iz tibie mozna uznac za NAJGORZEJ wygladajaca i NAJGORSZA gra wrzechczasow, kazda gra wedkarska nawet ta najnudniejsza bije na glowe tibie. dlaczego? bo w tibii nie dzieje sie nic oprocz latajacych czerwonych cyferek podczas pseudo "walki". patrzac na kilka twoich postow moge tez powiedziec a wlasciwie napisac ze zostales dotkniety choroba gorsza niz hif- tibia. serdecznie ci wspolczuje i mam nadzeje ze z tego wyjdziesz podobnie jak moi koledz grajacy w ten shit i inni ludzie na calym swiecie, pozdrawiam

Wiesz.. inaczej to postrzega ktoś kto gra i ktoś kto nie gra, ale fakt, że Tibia to uzalezniający shit, powinni zrobić terapię odwykową od tego ;] Tomaszeks: szybkiego powrotu do zdrowia i realnego świata życze ;]

Napisane Jul 13, 2008, 3:17 pm
Polski Hip-Hop a Zagraniczny Rap / Hip-Hop migaacz 135 1
Al93

Al93
po trzecie to kwestia gustu..chociaz Polak i tak nie zrozumie amerykanskiego rapu tak jak Amerykanin polskiego..To dwie zupelnie inne sprawy..Właściwie dwa różne rodzaje muzyki.
a po czwarte, po co agresja krauzik xD

Napisane Jul 12, 2008, 1:53 pm
The DC Video Filmy SV - dyskusje wojtekkk1 120 1
Al93

Al93
Rzeczywiście fajne SV no i ciekawie zrobione. Akcje z Dyrdkiem i jego body guardem najlepsze ofkoz ;p Zna może ktoś tytuły piosenek z przejazdów Steve'a Williamsa i Josha Kalis'a?;d

Napisane Jul 10, 2008, 4:18 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>