Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jak pokonać strach Tricki mmargeraa 576 2
Al93

Al93
Peace_Maker powiedział(a):
sprobuj zamknac oczy przez skokiem! i otworz po lądowaniu

LOL! najgłupsza rada xD Dobrze jest też myśleć że od dawna to potrafisz i to jest dla Ciebie banalne;d

Napisane Jun 26, 2008, 7:53 pm
Al93

Al93
Czasem dobrze jest zrobić takie ollie bez starania się, wy*ebać a pozniej jakos jak już wiesz co sie może stać to łatwiej jest pokonać strach;d No ale ta technika to raczej nie do hardkorowych rzeczy ;]

Napisane Jun 26, 2008, 10:02 am
Go Skateboarding Day 2008 Pozostałe west92 238 3
Al93

Al93
ereSt0 powiedział(a):
M4ly90 powiedział(a):

NIE POWINNO BYC W SKATE TRICKOW OLDSCHOOLOWYCH, FREESTYLOWYCH! (czyt.:żadnych bonloesów, tricków "z reka", trikow z zejsciem z deski).
Wszelkie kombinacje z body varialem, revertami, lejtami powinny byc dopuszczane. Elo ;)

Pod tym sie podpisuje, wszystko wyjasnione.
A przed gra w skate warto USTALIC ZASADY.

A podaj chociarz jeden KONKRETNY powód dlaczego nie? Bo to shit? hsuashaushu ale argument, sorry ale to brzmi jak nie bo nie albo nie bo nie umiem tego... Trick to trick, jak by każdy umiał te same tricki to gra w S.K.A.T.E by nie miała właściwie sensu.. Poza tym moim zdaniem freestyle to najefektowniejsza dziedzina skateboardingu (chocby filmiki z Rodneyem Mullenem, nadal shit?), a że trudna to inna kwestia..

Napisane Jun 23, 2008, 10:59 am
Al93

Al93
nyggasex powiedział(a):
rufus102 powiedział(a):
sorry - trick to trick. Można sie go nauczyć. A jakby sie Gutek naumiał tego tricku to by teraz nie mówił, że to syf... Taka kolej rzeczy.

Gówno prawda palancie. 99% skejcikow traktuje jakies oldskule i inne lejty, bodyvariale  itp jako syfy, bo kazdy szanujacy sie skater powinien wiedziec, ze ladniej wyglada stylowa troja na śrubki, niż jakiś Back Foot Laser Flip, ogaarnijcie sie dzieci ;]

Robisz tricki dla szpanu czy dla satysfakcji?

Napisane Jun 22, 2008, 3:43 pm
Al93

Al93
Hawk-Master powiedział(a):
Sk8cik1992 powiedział(a):
jestem ciekawy czy Ty juz napierdzielasz te 360 ''na sruby'' i fs flipy ,

No. 

Dla mnie rowniez do skejta nie powinny sie liczyc jakies freestyle'e, oldschoole i inne badziewia. Skate to skate, powinno sie grac wylacznie na flipy normalne, nie jakies pressure czy inne badziewia. Ogladnijcie jakies relacje z imprez GameOfSkate, czy oni robia tam jakies popieprzone freestyle'e ? Ogladnijcie chocby Cole'a i Mizurova.

Twierdzisz tak bo pewnie na 90% nie potrafisz zadnego freestylowego tricku i w ten sposób wyładowujesz swoją frustracje?

Napisane Jun 22, 2008, 3:41 pm
Piosenki podnoszące na duchu Pozostałe Pioterv 160 1
Al93

Al93
Paktofonika - Dla pewnego swego
WWO - Nie pisz czarnych scenariuszy
Pono - Chwila zwątpienia
Jedziesz I & II Z Prosto mixtape
Wilku, Bilon, Fu - Nieuchwytny cel

Napisane Jun 20, 2008, 9:46 am
Gry na desce Pozostałe PLNY 119 1
Al93

Al93
Dobrze się gra w takie jakby wyzwania, czyli np. kto pierwszy zrobi jakiegoś gapa lub trick. Dobre na szybki rozwój na desce ;] S.K.A.T.E. też dobra gra;d

Napisane Jun 16, 2008, 1:54 pm
BlueCity - młodociany SHIT Pozostałe decbreaker 129 2
Al93

Al93
YezQsk8 powiedział(a):
Al93 powiedział(a):
ArcadeRg powiedział(a):
bo w wawie połowa deskorolkowców to byłe drechy, i w głowie dalej im gówno zostało.

Zal mi Cię chłopcze ;]

no jak ja bylem w bc to koles w drechach sie we mnie wpieprzyl na desce i juz chcial mnie na*****ac :D

Bo jak jesteś w SP to musisz sie rozglądać chyba, żeby nikt się właśnie w Ciebie nie wpieprzył...Sam tam nie jesteś, może to Ty właśnie wlazłeś mu w drogę, he? Dość często tam jestem i powtarzam NIGDY NIE WIDZIAŁEM ŻEBY KOGOŚ W*JEBALI OT TAK SOBIE..

Napisane Jun 14, 2008, 11:54 am
Al93

Al93
Wiktor666 powiedział(a):
pewnie jakiś kozak warszawiaczek, sam stał jak ci.pa na środku i nic nie robił

Oooo "warszawiaczek"... Myślisz, że jak masz "666" w nicku to jesteś fajny?;d Może i stał może nie ale wiem napewno,że: NIKT BY GO Z TAMTĄD NIE W*JEBAŁ BEZ POWODU! Albo sie wydurniał albo coś... Przecierz tam czasem nawet 10 letnie dzieci co się podjeżdżać po quater uczą sobie śmigają..Nawet jak jest dużo osób to nikt się specjalnie nie czepia...Może po prostu Twój kolega nie zapłacił za bilet^^ A jeśli zapłacił to musiał jakieś głupoty odwalać, że go wyrzucili...

Napisane Jun 13, 2008, 8:35 pm
w-f Hydepark cinek172 271 1
Al93

Al93
czareq94 powiedział(a):
ja kiedyś przyjechałem na desce do szkoły akurat miałem 2 wf-y
i facet mi pozwolił jeździć dał nawet ławeczke do poslajdowania :)

o.O Wiesz, nie zawsze jest tak fajnie na W-F^^

Napisane Jun 13, 2008, 8:15 pm
<< poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 ... następna >>