Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Eudezet Graffiti Talesh 131 1
skeicik21

skeicik21
LOTY w tej chwili od 2009 roku ciężko napierdalają miasto ale wciąż bardzo dużo robią na kolejkach , zresztą po chuj to wszystko rozkminiacie i to jeszcze na necie ? !!! niech każdy robi swoje a reszta niech się zamknie w tym temacie ! elo

Napisane Nov 18, 2010, 4:17 pm
50-50/5-0 Tricki CormaC 68 1
skeicik21

skeicik21
domon1 powiedział(a):
jak można zapytać jak się grindy robi??:/ każdy ma swój inny sposób tego się nie da opisać. to trzeba wyczuć samemu

Dokładnie , masz 100% racji !

Napisane Sep 26, 2010, 10:36 pm
Jak pokonać strach Tricki mmargeraa 576 1
skeicik21

skeicik21
Oglądaj filmy deskorolkowe , uwierz mi na słowo - one bardzo dużo pomagają i w tym również pokonywanie strachu  ;) i jeszcze jedno pomyśl sobie , że musisz zrobic dany trick itp ! myśl tylko o tym podczas robienia danego tricku a nie o tym , że się np. wywalisz bo takie myślenie powoduje właśnie w Tobie , że się boisz ;) w deskorolce nie można się niczego bac , trzeba przełamywac strach ! ;D

Napisane Sep 26, 2010, 10:32 pm
411VM - Issue 911 Filmy SV - dyskusje ddamaszk 117 2
skeicik21

skeicik21
Ose powiedział(a):
Ale ludzie są dziwni, czemu wszyscy bez kasków jeżdżą, ?

hahahahahahahahaha 

Napisane Sep 25, 2010, 11:09 am
skeicik21

skeicik21
Szczerze ? tez tylko raz go obejrzałem i chyba sobie ten film przypomnę bo szkoda , żeby się kurzyła płytka na półce ;D ale nie ma to jak masakryczna gleba bodajże Neal'a Mims'a z filmu Transworld - The Reason jak jebn** głową z kilku metrów na ziemię chyba przy próbie Smith grind na rurce w dół i wtedy se w ch** ciężko rozciął łuk brwiowy ;/ ;(

dla zainteresowanych ;P - http://www.youtube.com/watch?v=8c5ebDVs2aM  2:12 minuta - MASAKRA ;/

Na filmie '' The Route 66 Tour '' też TWS'a jest wszystko dokładnie pokazane np. jak zabierają go do szpitala itd itp !

Napisane Sep 13, 2010, 10:22 pm
Stay Gold Filmy SV - dyskusje Ravenrox 57 1
skeicik21

skeicik21
Nawet się nie wypowiem co się dzieje na tym filmie !!!! MIAZGA !

Oby Plan B - Know Future dorównało choc w połowie Stay Gold , tzn chciałem powiedziec , że 100000 razy dorówna bo ten film rozje*** dosłownie wszystko ! ;)

Napisane Sep 13, 2010, 10:42 pm
LORDZ "They dont give a fuck...." Filmy SV - dyskusje keslaw 22 1
skeicik21

skeicik21
Oooo tak - Lordz , ten film to jeden z moich ulubionych SV'ek ;)

P.S. gorąco polecam ich pierwszy film pt. Conspiracy z 2000 roku !

P.S. 2 swego czasu bardzoooo długo go szukałem ale w końcu go dorwałem i naprawdę szczerze go polecam ;)

Napisane Sep 13, 2010, 10:02 pm
Black Rabbit 3 Filmy SV - dyskusje Hawk-Master 69 1
skeicik21

skeicik21
Kozacki jest film - tyle w tym temacie ;) szkoda , że nie mogę nigdzie dorwac Black Rabbit 1 i 2 ;(

Polecam jeszcze filmy z serii Praha filmy David'a Chvotol'a - też są mistrzowskie!

Napisane Sep 13, 2010, 9:56 pm
Flip - Extremelly sorry Filmy SV - dyskusje Thomas04 27 1
skeicik21

skeicik21
Rodrigo TX - Nie mam pytań !!! jego przejazdem się tak kur** jaram , że to jest masakra ;o w ogóle całym filmem się jaram niesamowicie ;))

Napisane Sep 13, 2010, 9:44 pm
Kolekcjonerzy SV Pozostałe Karwan89 73 1
skeicik21

skeicik21
Nie mam dużo bo mam zaledwie 4 tytuły :

Death Skateboards - Escape From Boredom

INFO - #12

B Project's - ForLife

Lakai Limited Footwear - The Final Flare!

+ ponad 600 mam piratów na każdej oddzielnej płycie CD-R ;D no może koło 700 ich będzie ( ciężko powiedziec ;D ) tak to już jest jak się SV zbiera latami , a cały czas mi jeszcze dochodzą ;)

P.S. napisałem tak po prostu jeśli chodzi o piraty , żeby przypadkiem sobie nikt nie pomyślał , że się chwale czy coś ;P

Napisane Aug 12, 2010, 1:18 am
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>