Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
lucid dream - sen świadomy Hydepark Kroolik182 248 1
Zaquo

Zaquo
Hehe ja tak mam prawie zawsze zazwyczaj jeżdżę na moto na jakaś ścigawa Yamaha R1 xD albo jak spadam ze schodów to mogę się obudzić  a nawet w każdej chwili snu

Napisane Aug 14, 2008, 3:58 pm
Fotografia Hydepark krzynowek 1104 1
Zaquo

Zaquo
Umm co sądzicie o lustrzance Sony Alfa 200 bo zakupiłem nie dawno i powiem że się ładnie spisuje ;)

Napisane Aug 10, 2008, 4:52 pm
Rozmowy z rodzicami Hydepark swiernalxxx 199 1
Zaquo

Zaquo
Ja tam nie mam problemu ^^).Ostatnio ze starszym taka gadka się zaczęła coś tam o gumkach a na koniec dodał "pamiętaj, rób to tak aby ... alimentów nie było" ^^).
A co do mojego starszego (pozdrawiam ^^)) jest spoko ;)

Napisane Jun 29, 2008, 12:10 am
problem z boxem Pozostałe Martini11 15 1
Zaquo

Zaquo
A jeżeli już się tak przejmujesz tym że zgnije Ci box ^^), to dawaj na niego folie ( taką którą używasz np. gdy malujesz pokój i żeby ci paneli nie zachlapało ^^). Dajesz na paletę kładziesz kilka kamioli żeby przytrzymały i gotowe . Szybko sprawnie i bez wysiłku ^^).

Napisane Jun 28, 2008, 4:54 pm
Horror Hydepark bula1111 1473 1
Zaquo

Zaquo
Niedawno nawet fajny horror obejrzałem "The Eye" (oko). I powiem horror nawet nawet a nie jakiś niskobudżetowy ^^). Ale czy był starszny ?... Raczej nie zabawny jak texasńska maskra (kolejny film o tematyce komedia według mnie ^^)).

Napisane Jun 20, 2008, 11:55 pm
Piosenki podnoszące na duchu Pozostałe Pioterv 160 1
Zaquo

Zaquo
Moje to :
Linkin Park:In the end
Linkin Park:Shadow of the day
The Rasmus:Funeral song
See You
Boulevard Of Broken Dreams
Koniec ^^)

Napisane Jun 20, 2008, 6:09 pm
Jaki jest wasz cel w życiu?... Hydepark mareecky 358 1
Zaquo

Zaquo
Ja mam tak ^^).
Chce przechdzić bez problemu z klasy do klasy ^^). Skończyć szkołę o kierunku Mechanik-elektryk ^^). Dożyć do 18 , zrobić prawo jazdy na motocykle , uzbierać kasy na ścigacza a potem niewiem , jakoś to będzie ^^). Może otworze swój własny warsztat  :rolleyes:. Będe chyba chciał motory i autka naprawaić bo jest to moja pasja ^^).
Aha w razie czego polecam sie na przyszłość  :P ;)
PS.HonikKOP : jak przeczytałem twojego posta to aż poszłem mamę uściskać  ^^)  szkoda że masz taką sytuacje , w sumie mam tak jak Ty, bo mieszkam tlyko z mamą i siorką ^^) a starszy pracuje w Ś-ciu a ja mieszkam za stargardem  :( spory kawałek ...

Napisane Jun 20, 2008, 5:08 pm
nasze wyczyny Tricki Kruku1991 287 1
Zaquo

Zaquo
Karas93 jak Ci nie wierzy to znajdz tego posta ^^) może wtedy  :rolleyes:

Napisane Jun 20, 2008, 1:41 pm
Pivot i wasze animacje. Gry, konsole, pc, internet... wierzbik 36 1
Zaquo

Zaquo
a tą animacje można przekształcić w gif ^^? bo chciałbym sobie gifa zrobić jako avatar na forum (nieznam się na tm więc się nie czepiać ^^) )

Napisane Jun 19, 2008, 12:07 am
Siłownia Extreme skejcikkk 764 1
Zaquo

Zaquo
Heh ja ćwicze od 2 miesięcy ale nie poto by wyglądać jak jakiś mięśniak ale żeby móc tak jebnąc jakiegoś skurwiela na baletach który się przysatwia do mojej dziwczyny żeby jednym ciosem go powalić na glebe ^^). Mój cel na siłowni to mieć 45 cm w łapie i będzie gitez ;) ale jeszcze za młody  jestem ^^)

Napisane Jun 18, 2008, 1:42 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>