Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jak to zrobić? Tricki Adi21 635 1
Baarol

Baarol
ja problem mam ze switch fs tail, noga tylnia nie chce wejśc z deską na murek odpowiednio, i bs nosegrind revert nie moge dokręcić zejscia, robie tylko połowe a bardziej nie moge, może mnie ktoś popchnie?

Napisane Oct 25, 2011, 11:43 pm
W jakim miejscu na świecie chcielibyście się znaleść? Hydepark Kroolik182 261 1
Baarol

Baarol
BARCELONA

Napisane Oct 14, 2011, 11:20 am
Raile bez spawania Miejscówki Saseq 6 1
Baarol

Baarol
na takiego typu raila polecam wygiąć rurke, Zobacz u mnie w galerii, może Ci się spodoba

Napisane Jul 23, 2010, 7:43 am
Telefony Gry, konsole, pc, internet... bober987 1381 1
Baarol

Baarol
nie cierpie dotykowych telefonów, są wg mnie nie komfortowe, podatne na zepsucie i brzydkie". Osobiście mam Nokie navigoator, i chwale ją sobie :)

Napisane Jul 23, 2010, 7:41 am
Nauka trików Tricki UkaszZz 143 1
Baarol

Baarol
ja mam pare tricków które strasznie lubie robić, nie sprzyjają mi trudności i strasznie się nimi jaram. Robie je często, np 9 na 10 to 36 flip, fakie 36 flip, Kocham wszystkie 36 flipy :D

Napisane Jul 23, 2010, 7:38 am
Bydgoszcz Skatepark Sprzęt Baarol 3 2
Baarol

Baarol
wielkie dzięki kapi : ) temat do zamknięcia

Napisane Jul 7, 2010, 11:49 am
Baarol

Baarol
Siemanko. wybieram się teraz w piątek na deskorolkę do Bydgoszczy, jestem z daleka, około 250 km od tego miasta, i całkowicie się nie orientuję, na jakiej ulicy znajduje się największy kryty skatepark (hala) w Bydgoszczy. Dobrze poinformowanych proszę o szybką informację. Chcę dowiedzieć się jeszcze ile kosztuje wjazd na skatepark. Wielkie dzięki, czekam. : )

Napisane Jul 7, 2010, 12:28 am
Decki Jart Sprzęt stch 336 1
Baarol

Baarol
ja od 2 dni mam juzmoejgo 3 Jarta i są naprawde najlepsze deski, i dalej będe je kupował ! na pękniętej dalej ma popa, to dziwne ale naprawde. zrobiłem na niej 36 flipa z 3 schodków, na połamanej i dalej się trzyma :) profile jak najbardziej mi odpowiadają i do wszystkich jartów nie musiałem się przyzwyczajać, wszystkie tricki z pierwszej wchodziły, co najważniejsze że wygodne są. Polecam w 100 procentach.

Napisane Jun 13, 2010, 10:53 pm
Powody dla których deskorolka jest lepsza od dziewczyny?? Pozostałe PIKMIN 542 1
Baarol

Baarol
u mnie na pierwszym miejscu jest moja dziewczyna, dopiero później deskorolka. bardzo lubie jeździć na desce już od 3 lat, lecz prawdziwa miłość to jest ta z drugą osobą a nie z drewnem i metalem. wiem, masz zawsze ogromną satysfakcję jak zrobisz 36 flip z 6 schodów, ale szczerze mówiąc zawsze wole zostać w domu z dziewczyną niż iść na deske. Oczywiście, w wolnym czasie zawsze deskorolkę wykorzystuje dla spędzenia kozackich przejazdów i spotkania się z kumplami. To że dziewczyna czasami pomarudzi, to nie problem, miłość wszystko przebacza. Pozdrawiam

Napisane May 13, 2010, 11:06 pm
Widzieliście na żywca jakiegoś PRO'sa ? Pozostałe romek-ziomek 490 1
Baarol

Baarol
ja osobiście nie, ale ziomek na south banku alex mizurova i rodrigueza

Napisane May 8, 2010, 9:51 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>