Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Miuosh Rap / Hip-Hop Pimpzibit 26 1
adio92

adio92
znalazłem go niedawno, a jestem już szczęśliwym posiadaczem Piątej Strony Świata. Płyta masakra, z zakupu jestem mega zadowolony. Myśle że miuosh nam sporo jeszcze pokaże. pozdro! ^^)

Napisane Nov 14, 2011, 10:14 pm
Jakie macie słuchawki?? Hydepark birdhouse1 1284 3
adio92

adio92
wrq dobra, dzięki, obcaje sie sobie w poniedziałek i zdam relację ^^)
a propo. znacie jakieś sklepy w krk, gdzie aktualnie studiuję, w których jest ogarnięta obsługa i wuży wybór słuchawek poza mp3store?

Napisane Nov 12, 2011, 12:33 pm
adio92

adio92
wrq do se w995. jeśli chodzi o jego granie to zawsze moge wgrać sobie inne sterowniki na słuchawki, bo już przy tym grzebałem. gatunek muzyczny głównie rap, choć metalu też sporo wchodzi, perkusja ma dobrze klepać :D
używanych słuchawek jeszcze nigdy nie kupowałem więc mam co do tego obawy(niesłuszne?)  ^^)
izolować mają najlepiej jak się da, a pianki chce bo za chuu nie mogę dopasować sobie silikonów i mi lubią wypadać choć próbowałem z różnymi rozmiarami od różnych słuchawek. pozdro :P

Napisane Nov 12, 2011, 10:59 am
adio92

adio92
wrq a co byś powiedział na temat a-JAYS One?? potrzebuje dokanałowych słuchawek tak do 100 zł, najlepiej jak by starczyło na pianki. miałem ze 3 zestawy do se w995, chyba hp77 czy jakoś tak, oczywiście creativki ep630, soniaki 51lp jakieś philipsy za 70 zł i sony ex10lp, ale to porażka max. tak że fajnie by było jakobyś do którychś z nich porównał Pozdro  :P

Napisane Nov 11, 2011, 9:45 pm
Studia i mieszkanie Hydepark ziomix 4 1
adio92

adio92
ziomek sprawdź sobie na gumtree.pl i dlastudenta.pl powinieneś coś znaleść  :P

Napisane Sep 5, 2011, 4:29 pm
Siłownia Extreme skejcikkk 764 4
adio92

adio92
podciąganie szerokim nachwytem, później podciąganie wąskim podchwytem, wiosłowanie łamanym  ;)

Napisane Jun 17, 2011, 12:53 pm
adio92

adio92
SzczurFb powiedział(a):
No ja jestem udupiony po uszy, balujcie póki się nie wkopiecie.

Żona narazie w cudzysłowie/wiu, ale to tylko papierka brak  :(

rozwieje Twoję wątpliwości, jak to powiedział pewien profesor: mówi się w dupie czy w dupiu?  ^^)

btw. rzeźba na wakacje jakaś tam jest, a mięsa dużo nie spadło tak że się ciesze z formy  :P

Napisane May 22, 2011, 7:34 pm
adio92

adio92
Karas93 powiedział(a):
Weź pod uwagę, że mleko w sklepie, daleko się ma do mleka od krowy.
UHT może stac w lodówce kilkanaście dni (+tydzień), takie od krowy po paru dniach nadaje się już tylko na wylanie. Jest różnica między wapnem na budowę, a tym w mleku.

Na sen też są tabletki, a do siłowni nie wiele mają. Słaby argument:)

pojęcie regeneracji coś Ci mówi ?  :P a mleko przed snem to tylko moja zachcianka tak że luzik

Napisane Feb 5, 2011, 7:30 pm
adio92

adio92

W dupie byliście, to gówno widzieliście.
Wapno zawarte w mleku jest prawie nieprzyswajalne, dlatego reklamy Danonków, oraz tego typu gówna, to pic na wodę.

wapno to masz na budowie ^^)
ale fakt, słyszalem że wapń przyswajają tylko małe dzieci, później organizm nie potrafi wykorzystać tego wapnia z mleka. jeśli nie jest tłuste to nie wiedze problemu żeby czasami sobie wypić, np wieczorem, żeby lepiej zasnąć ;)

Napisane Feb 5, 2011, 11:40 am
Co nazywacie muzyka rockowa?? Rock / Metal rockxxxrebel 26 1
adio92

adio92
nie kieruję się gatunkami, w moim telefonie koło ostergo czy słonia leci soad czy ac/dc. wszystko zależy od nastroju ;)

Napisane May 28, 2011, 10:54 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>