Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Łatwe triki Tricki Gajor 48 1
Salva

Salva
fakie bs bigspin, varial kickflip (wbrew pozorom dla wielu osób łatwiejszy od zwykłego kickflipa)

Napisane Apr 30, 2011, 11:28 am
[sonda] Jakim stylem jeździcie? Pozostałe Zyga 579 1
Salva

Salva
milyGDA powiedział(a):
wytumaczenie dlaczego regular nazywa się regular a nie odwrotnie
FILM
jak widać mega hartkorzy jerdzą regular;)) jak ja xdd
Pokaż jaki z ciebie, hardkor, a nie pie..lisz po próznicy. Poza tym prawdziwe koty jeżdzą na obie.

Jestem goofy.

Napisane Apr 25, 2011, 2:01 am
Battle at the berrics 4 ! :) Pozostałe Everton 16 1
Salva

Salva
jak na moje w finale chciałbym zobaczyć mike'a mo vs luan oliveira, słabo że sean malto został zastąpiony jimmim carlinem, bo jaram się jego jazdą i też bym chętnie zobaczył jak walczy z mikiem mo.

Napisane Apr 25, 2011, 1:39 am
Union Filmy SV - dyskusje Salva 5 2
Salva

Salva
http://video.google.com/videoplay?docid=7117700680172503218# to obejrzyj jeszcze to. Film sprzed chyba 3-4 lat,  oglądałem go jak zaczynałem jeździć, ale jak juz patrzysz na profesjonalizm to tutaj rozwala totalnie

Napisane Apr 25, 2011, 1:26 am
Salva

Salva
http://vimeo.com/22480463 Obczajcie ten film i opiszcie wrażenia, parę trików zasługuję na konkretną uwagę.

Napisane Apr 23, 2011, 4:32 pm
Jak to zrobić? Tricki Adi21 635 1
Salva

Salva
Chrobak powiedział(a):
elo ,
obecnie mam problem z trójką , kręci sie w miare dobrze , ale gdy mam lądować to zawsze na nose  :mad:  , jak go wylądować, zeby spokojnie mozna bylo go odjechać ?
Spróbuj przednią nogą zrobić mocne kopnięcie do przodu, jednocześnie przy tym kopnięciu podeszwa twojego buta musi być cały czas ustawiona równolegle do nawierzchni po której jeździsz. Jeżeli szczaiłeś o co mi chodzi to przy takim kopnięciu nie powinieneś mieć problemów z deską zostającą w tyle. A jednocześnie powinna ci się utrzymać płynna rotacja.

Napisane Apr 23, 2011, 10:16 pm
Flip - Extremelly sorry Filmy SV - dyskusje Thomas04 27 1
Salva

Salva
Najbardziej rozniósł Luan Oliveira ma najlepsze triki, najlepszy styl i zajebisty agresywny bicik pod przejazd. Zresztą udowadnia dalej że jest koksem chociażby rozwalając T-Puda w BATB IV. David Gonzalez jak na moje, gówno pokazał. Poza tym że się nie boi, koleś wypada bardzo słabo technicznie. 

Napisane Apr 23, 2011, 4:29 pm
Ubrania na snowboard Snowboard m12 67 1
Salva

Salva
kurtka 686 ACC graphite lub softshell DC Spectrum, spodnie brunotti RDP

Napisane Jan 11, 2011, 12:34 am
Najnowsze filmy snow Snowboard Wojtass 5 1
Salva

Salva
ja polecam filmy z wytwórni standard films tj. na ten sezon "the storming" a na zeszły "black winter" jak zobaczysz torsteina horhgmo i halldora helgasona o ci szczena opadnie.

Napisane Jan 11, 2011, 12:29 am
Początkujący Snowboard mikic 31 1
Salva

Salva
realarris powiedział(a):
najpierw rob "jodelke" backside i frontside.. naucz sie upadac - na kolana (nie na dlonie) i na poslady (nie na plecy bo bania przywalisz w ziemie) i hamowac.. pozniej cwicz skrecanie.. to taka jazda po luku.. jak Ci zacznie wychodzic to lacz ze soba zakrety i rob slalom..
kluczowe elementy? ciezar na przedniej nodze i podczas skretu pomagaj sobie ramionami..
a co do sprzetu sadze ze nie ma sensu na pierwszy sezon kupowac sprzetu powyzej 1500pln.. najlepiej wypozyczyc.. jak zlapiesz zajawe to na kolejny sezon kup cos dobrego.. ;)
jaki znowu ciężar na przedniej nodze? jakie znowu pomaganie sobie ramionami? Pozycja podstawowa: Kolana szeroko, ciężar ciała nad środkiem deski, barki równolegle do deski, głowa odwrócona w kierunku jazdy, miękko na nogach, a ręce opuszczone swobodnie wzdłuż ciała. skręt wykonujesz dociążając RÓWNOMIERNIE piety lub palce. Na kolana też nie upadaj, bo jak walniesz w lód mocno, to do końca zycia ich nie naprawisz. Przez takie rady ludzie niedługo w sandałach beda jexdzić na snowboardzie... A do chudego... deska snowboardowa jest bardziej zaawansowana technologicznie niż deskorolka. Nie ma warstw tylko drewniany rdzeń o okreslonej sztywności, często sa wymieszane różne gatunki drewna plus wstawki z włókna weglowego. Do tego jeszcze musi miec odpowiedni profil (np. camber rocker) laminat, slizg, krawędź. to nie jest prosta historia...

Napisane Dec 4, 2010, 8:27 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>