Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 2
krystek44

krystek44
Sergij powiedział(a):
krystek ale to nie nasza wina, że nie masz grypsu między znajomymi dilerami i ci wciskają łodygi albo 1/4 grama. Nie wszyscy się na to skarżą.

jak ktoś ma takich znajomych, co temat ogarniają, to czill (w sensie, że nie ma wyjebki, że same liście i łodygi), tylko czy na pewno mają pewność, że nie były w niczym maczane i żadnym syfem podlewane? Bo na pewno większość tego co można ogarnąć na mieście to gówno, a nie dobre palenie...

Jak wiesz na 100%, że kumpel ma naprawdę czyste palenie to zajebiście ;)

Napisane Feb 21, 2011, 9:18 pm
krystek44

krystek44
BHT powiedział(a):

Pewien jestem, że to nie MJ prowadzi do twardych narkotyków, tylko sytuacja jaką mamy. To diler, który sprzedaje zioło, może podsunąć nam pomysł wzięcia np fety. On proponuje, ty ulegasz. Inaczej było by gdyby marihuana była legalna. Idąc do coffeka nikt nie zaproponuje Ci ścierwa, albo tapsów.

Zacznijmy od tego, że idąc do dillera na 99% dostaniesz syf, a nie dobre jaranie (łodygi i liście, jak się poszczęści bobki, ale to zależy od źródła), ale to jeszcze nic.

Wejdźcie sobie na forum o uprawie gandy i poczytajcie co ludzie tam dolewają (żeby np. topy były na maxa zbite). Palenie jest cięższe, co nie oznacza, że lepsze, ale chodzi o to, żeby zarobić jak najwięcej, z jak najmniejszej ilości.

Widzieliście kiedyś ile faktycznie ilościowo wychodzi gram zioła, które nie było podlewane, ani maczane w żadnym gównie? To jest lekko 3 razy więcej niż to co zazwyczaj się dostaje od dillera. Tylko, że jak chcesz sobie zarobić, to nie będziesz sprzedawał dobrego palenia, tylko zamoczysz je w jakimś syfie i wyjdzie, że normalnie jak wychodowałeś rośline i wyszło Ci z niej 40 gram, to pokombinujesz i będziesz miał z tego 100 jak nie więcej. I jesteś do przodu - bo i tak ludzie to kupią, bo sam mało kto sieje. Zawsze jest popyt, więc diller i tak sprzeda małą ilość palenia namoczonego w jakimś amoniaku, wymieszanego z np. cukrem za 30zł/sztuka

Jak ktoś kiedyś palił i w ogóle widział czyste jaranie, to wie o co chodzi ;)

Napisane Feb 20, 2011, 10:55 pm
SkatePark Ustka ?? :/ Miejscówki listus13 6 1
krystek44

krystek44
mówisz o tym skateparku na terenie OSIRu? już go tam nie ma od kilku lat, jestem z Ustki i kiedyś stał przez 2-3 lata. Nawierzchnia była i tak do kitu, nie dało się jeździć. Byłem w Ustce ostatni raz pół roku temu i nic tam nie ma, no chyba, że teraz postawili coś na wakacje, albo w innym miejscu, w co wątpie...

Napisane Jun 27, 2010, 11:47 am
"Na kolana, psie!" Pozostałe danieljaks 269 1
krystek44

krystek44
jak zobaczyłem tę reklamę w Info, to poczułem taki niesmak - taki pomysł na reklamę to straszny niewypał, miało być śmiesznie, ale nie jest. A przynajmniej mnie to wcale nie śmieszy. Nie wypowiadam się na temat co pomyśli społeczeństwo, że GW o tym napisało, czy tam TVN zrobił reportaż - bardziej boli mnie to, że biorę do ręki gazetę, która powinna pozytywnie nakręcać do jazdy na desce, a tu takie gówno. Deski tam tyle co nic... żenada.

I ten tekst bodajże autora/pomysłodawcy reklamy, czy właściciela firmy (już nie pamiętam), że rzekomo każda osoba śmigająca na desce ma takie myśli czy jakoś tak - facet jest niepoważny. A najlepsze jest to, że to się odbije, bo ja nie kupię na pewno produktu tej firmy i myślę, że wiele osób również - gratulacje "mistrzu", nie ma to jak świetny pomysł na reklamę. Prawo akcji i reakcji haha ;]Przyciągnie te dzieciaki co to mają nasrane w głowach, niech się jarają, mam tylko nadzieję, że jednocześnie przestaną śmigać na desce xD

pozdro dla myślących

Napisane Feb 28, 2010, 11:24 pm
Pomysły na zbiórke pieniędzy na skatepark!!! Pozostałe Garden1 14 2
krystek44

krystek44
Garden1 powiedział(a):
Więc tak nie wiemy dokładnie ile mamy zebrać(postaramy sie tego dowiedzieć) ale siedliśmy wcziraj w grupie i wpadlismy na pare pomysłów. Jednym z nich jest konkurs plastyczny i tematyce skateboardingowej. Zachętą mogły by być nagrody za najlepsze prace. Te najlepsze(jeżeli był by na jakimś odpowiednim)poziomie mozna by zlicytować na aukcji, która odbyła by sie po koncercie(mamy już dwa chętne zespoły:). Jezeli jednak prace nie nadawały by się na licytacje to mozna by zrobic z nich wystawe. Na to wszystko po zapraszali byśmy potencjalnych sponsorów(nawet jezeli by sie nie pojawili to wiedzieli by jaka jest sytuacja). Pomysł z kontem też nie jest głupią sprawą :P ale niewiadomo czy wszycy by tak chętnie przelewali pieniądze. Może wasi rodzice czy znajomi pracuja w jakichś firmach, które chciały by sponsorować ten cel? Bo sponsor przecież nie musi być tylko i wyłącznie z okolicy:P Popytajcie znajomych:D Czekamy nadal na jakieś pomysły, pzdr Nałęczów:D

Pomysł z koncertem jest niezły, ale sporo z z tym będzie zabawy - pytanie jak zachęcić sponsorów, żeby przyszli na taki koncert?

Co do konta - żyjemy w czasach, gdzie sporo ludzi ma konta, internetowe również i w ciągu 5minut można wykonać przelew nie wychodząc z domu - to jest wygodne i ludzie z tego korzystają. Myślę, że zbiórka funduszy na konto doda również powagi całej sytuacji, nie będzie "dzieciakami zbierającymi pieniądze do puszki" (sorry, że tak to nazwałem, ale co niektórzy mogą tak pomyśleć), to może pomóc przy rozmowach z ewentualnymi sponsorami.

Koniecznie dowiedzcie się o tą brakującą kwotę, bo to istotna rzecz, żebyście wiedzieli na jak dużą skalę musicie zorganizować to pozyskiwanie funduszy.

Wielki szacun dla Was za inicjatywę, że nie siedzicie na dupach, tylko chcecie coś zrobić, zmienić. Dobrze, że są takie osoby  :cyclops:

Napisane Feb 3, 2010, 2:41 pm
krystek44

krystek44
Można założyć konto w banku i opisać cała sytuację na stronie internetowej którą ktoś stworzy - jakąś dobra stronkę zrobić, można zamieścić filmy i zdjęcia, zmontować coś promującego powstanie skateparku. Po co, dlaczego chcecie mieć skatepark itp. Nr konta umieścić na stronie i poprosić o dobrowolne wpłaty na konto. Porozsyłać linki do wszystkich znajomych - nawet jeżeli nie mają sami kasy, to mogą pogadać z rodzicami, niech przeleją te 20-30 zeta, co im szkodzi. Poprosić o pomoc serwisy internetowe o tematyce skateboardingowej o pomoc - niech umieszczą link do stronki i nr konta w newsach, każdy kto przeczyta i będzie chciał pomóc przeleje, małe sumy ale zawsze coś - osobiście jakbym zobaczył taki news to od razu bym coś przelał z konta, poważnie. W taki sposób może się udać. Przez taką formę możecie dotrzeć do ludzi z całej Polski, u siebie w mieście ewentualnie zbiórka pieniędzy może np. w szkole.

Pogadać z dyrektorem/wychowawcą, przedstawić to w taki sposób, że chcecie się udzielać społecznie i zrobić coś dla dobra "ogółu". Ustawić jakieś stanowisko na korytarzu i "puszkę" gdzie można kasę wrzucać (oczywiście niech ktoś będzie na miejscu do pilnowania, hahaha). Dodać do tego jakieś ulotki informacyjne, żeby ludzie wiedzieli po co są zbierane pieniądze. Wszystko trzeba odpowiednio wcześniej nakręcić, żeby ludzie wzięli pieniądze ze sobą ;) przejść się wcześniej po wszystkich klasach i poprosić o przyniesienie pieniędzy na następny dzień, tydzień - każda złotówka się przyda, ponakręcać ludzi, że to fajna rzecz i mogą mieć w tym swój udział. Porobić plakaty i porozwieszać w szkole, zamieścić linki do Waszej stronki, gdzie można znaleźć więcej info.

Albo zorganizować jakąś projekcje filmów o tematyce skateboardingowej (z tym będzie ciężko, bo prawa autorskie itp jak nie macie oryginalnych filmów, no i jeszcze nie można robić publicznych pokazów bez zgody autora, czy inne tam rzeczy - nie wiem, nie znam się) i to połączyć ze zbiórką pieniędzy. Można to zrobić np. w domu kultury. Tylko to już będzie niezła zabawa, no i pytanie jak zachęcić ludzi, żeby przyszli na to? Bo do kogo jest kierowana ta projekcja? jak do młodzieży, to mogą nie mieć kasy, najlepiej jak przyjdą z rodzicami, ale kto przyjdzie z rodzicami na takie coś? To może być dużo roboty, a małe efekty - chociaż mogę się mylić...

Nie wiem w jakim wieku jesteście i jak możecie być odbierani przez osoby, do których będziecie się ewentualnie kierować z prośbą o pomoc finansową.

Pytanie też, jaka jest ta brakująca kwota? Żeby się nie okazało, że 5 tysiaków chcecie uzbierać z drobniaków w szkole. Nigdy czegoś takiego nie robiłem, więc te pomysły są "czysto teoretyczne", żeby nie było, że to są jakieś dobre pomysły...

powodzenia, załóżcie konto to wam coś przeleję ;)

Napisane Feb 3, 2010, 12:10 am
Petycja 2 Pozostałe purtek95 4 1
krystek44

krystek44
poszło, szkoda, że sami nic nie dodaliście, bo taki przypał tylko zmieniać tekst petycji, jeżeli Wam na tym zależy, to powinniście to włożyć jak najwięcej pracy, a nie trochę "na łatwiznę" iść... takie jest moje zdanie, życzę powodzenia

Napisane Feb 3, 2010, 12:18 am
Petycja Pozostałe jasi555 18 1
krystek44

krystek44
poszło, 3mam kciuki, mam nadzieję, że kiedyś pośmigam na krytym skateparku w Olsztynie :D

Napisane Jan 31, 2010, 7:50 pm
Jaka kamera dobra do filmowania?! Pozostałe rkdnb 819 1
krystek44

krystek44
Kono powiedział(a):
Pytałem się już o 4 kamerki których nie znalazłem i jakby ktoś mógł by polecić mi Kamerę do 1000-1200 złotych był bym wdzięczny:P

jakiś panasonic z 3ccd (widzę, że na forum parę osób je poleca), ja mam nv-gs320, kupiłem rok temu za 1100 bodajże i bardzo fajna kamerka na początek, poszukaj na allegro mi udało się tam dostać nową w lombardzie ;)

Napisane Jan 26, 2010, 8:13 pm
Skyte park poznan Miejscówki rafq 10 1
krystek44

krystek44
BlachaSK8 powiedział(a):
Skate park kryty-> brak :/... Można w przejściu podziemnym przy PKS'ie, pod kaponierą bądź na parkingu na malcie(bodajże 4 piętro parkingowe) bądź na ostatnim parkingowym w plazie(z czego w plazie przystępniej, bo z Malty z tego co słyszałem to wywalają). i to by było na tyle z tego co się orientuje. Ewentualnie masz fajny drop przy starej rzeźni na garbarach(najazd pod dachem odjazd pod dachem tyle, że odjazd kostka), aczkolwiek dawno tam nie byłem więc nie wiem czy nie jest tam przysypane śniegiem.

dokładnie na plazie na ostatnim piętrze jest czill, nie wywalają, tylko 1 raz policja wpadła i mnie i kumpla "wyprosiła" z parkingu. Teraz może być problem, bo ten cały śnieg i błoto nanoszą samochody, jak tydzień temu chciałem śmigać, to kumpel powiedział, że jest wszędzie mokro nie wiem jak jest teraz

Napisane Jan 22, 2010, 6:56 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>