Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jak to zrobić? Tricki Adi21 635 1
Baser

Baser
SK8marti powiedział(a):
spróbuj zachaczyć palcami taila i trochę mocnej pchnąć. potem wysoko wyskocz (na początek, bo 2 miesiące pózniej już napewno będziesz inaczej robił shove ita),
wyskocz do góry i do przodu. i ćwicz solidnie przez nawet jeden dzień tylko solidnie i będziesz umiał. i nie załamuj się przy shove itcie poczekaj na  z tym na kickflipa

hej mam pytanie czy jest takie coś jak HALF CAB VARIAL KICKFLIP?

Nie, ale jakby zrobic cos takiego jest to bigspinflip

Taka uwaga: Czemu ktos kto nie umie danego tricku, daje komus rady jak go zrobic? Przeciez oz nie ma najmniejszego sensu.

Napisane Aug 25, 2011, 9:47 pm
[HH] Oceń utwór którego słucha osoba wyżej Rap / Hip-Hop Kamil6121997 644 2
Baser

Baser
Mocne! Gdy pierwszy raz to uslyszalem, pomyslalem : CO peja sobie takie flow wyrobil ?! : o A to sie okazalo ze to sliwa nawija, ale bardzo pozytywnie. Mocne wersy Palucha, ale ostatnia zwrotke to mogli by darowac. Glon nie tyle co nawija bez sensu i slabo, tylko po prostu rymow kurwa nie ma!

Ode mnie akurat to czego wlasnie sluchalem, bo kawalek mocny, to pomyslalem: A, wstawie!

Napisane Aug 22, 2011, 11:48 pm
Baser

Baser
Mineciarze jak zawsze poziom, mocne biciwio, 9/10.

No a ode mnie tradycyjnie, odebrani przez murzyna z porodu.

Napisane Aug 13, 2011, 9:13 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 1
Baser

Baser
Ogarnia ktos czy strona ''www.jordanwow.com'' ma legity?

Napisane Aug 18, 2011, 10:16 pm
Dziewczyny w zastoju?!?! Pozostałe howie 386 5
Baser

Baser
SK8marti powiedział(a):
no ok ale jak się obracasz przy halfie to musisz jeszcze dokręcić jak do manuala

blablablablablablablabla

Woodstock nie trwa dlugo, niedlugo wpadnie master i bedzie rzez, lepiej wstawcie jakies swoje nagrywki.

Napisane Aug 3, 2011, 8:38 pm
Baser

Baser
SK8marti powiedział(a):
aj tam bajzer... karolina ja np mam taką wielką blokadę ledwo z jednego skoczyłam. no nie mogę. młodsze i mniejsze dzieciaki skaczą z całej sceny a ja nie potrafię nawet z 2 stopnia. jeszcze ollie mi się skaszaniło i robię o wiele niższe niż robiłam. a jakby tego było mało to dowiedziałam się że wcale nie robię fakie half caba tylko fakie 180. co robić z tym ollie i schodkami? jak wy się przełamałyście?

A half cab to co jak nie fakie bs 180?

Napisane Aug 3, 2011, 8:03 pm
Baser

Baser
Te filmik nie oddaje dobrze rzeczywistosci, ale mi to wyglada na fs shove-ita  :rolleyes:

Napisane Aug 1, 2011, 9:45 pm
Baser

Baser
xkarolinax powiedział(a):
http://www.youtube.com/watch?v=3_ifT0zPhpo  to moj filmik, krece hardflipa ?

Na ktora noge ty jezdzisz? Bo na tym filmiku kompletnie nic nie widac.

Napisane Aug 1, 2011, 9:30 pm
Baser

Baser
SK8marti powiedział(a):
co do hardflipa to mi się zdaje że tak.
hej karolina, nata i lol skate girl a umiecie fakie bigspina?
mi on zupełnie nie wychodzi zajmę się nim chyba pod koniec wakacji. teraz zajmuję się ollie fs i ollie 180 bo już prawie wychodzi, kickflipem już lepej się kręci i varialem bo nawet się kręci oprócz tego skaczę przez uniesioną studzienkę. także mam co robić. a co do fakie big spina to mam problem z obrotem i 360 shove item. chyba narazie go zostawię. a doradzi mi ktoś czy w kickflipie bo uczę się go raz w miejscu raz w jezdzie, czy w nim ważne jest ułożenie ciała?

Do trickow na flacie to keep it classy, proste plecki jak Krzys Cole, ciezar po srodku. Nie ucz sie w miejscu, naprawde.

Napisane Aug 1, 2011, 9:22 pm
Złodzieje w szkole ;| Hydepark CrashFB 404 1
Baser

Baser
danlancher powiedział(a):
Widze sama gangsterka....

No na rapie, trzese szkola.

Napisane Aug 1, 2011, 10:22 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>