Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Decki Jart Sprzęt stch 336 1
Smugler

Smugler
Ja właśnie złamałem jarta xD Jakies 2 dni temu poszedł przy popie xD haha zal Teraz chyba kupie almosta :D

Napisane Dec 31, 2008, 10:38 am
YoYo Hydepark zeus565 35 1
Smugler

Smugler
Up,

To naucz się dobrze założyć sznurek ^^ I dużo mahaj... ćwicz a będzie ok ;)

Napisane Dec 13, 2008, 11:30 pm
Gotowanie! Hydepark OlaR 107 1
Smugler

Smugler
Hmm moze gotowaniem to nie można nazwać ale zapiekanki, jajecznica, podgrzewanie gotowych potraw z słoika ( Pudliszki  ^^) ) i inne różności typu popcorn w mikrofali :) tak, tak w microfali, taki w paczce kartonowej, jest plaska, wkładasz i wyjmujesz taka wielka poduszkę xD otwierasz i popcorn czeka. Yyyy parówki itp. A co do kanapek to chyba każdy powinien sobie umieć zrobić  :P Aha, no i barszczyk, to podstawa :D BAAARSZCZ!  :rolleyes:

Napisane Sep 28, 2008, 11:24 pm
50-lecie klocków lego Hydepark 2Massey 140 1
Smugler

Smugler
Oj tak, potrafiłem z kumplem cały dzień przesiedzieć w kupie klocków i coś budować  :rolleyes: Wielkie pudlu klocków + jego wielkie pudło, była zabawa, potem do niego i znów następny dzień na jego chacie coś budowaliśmy  ^^) Kiedyś nawet robiliśmy takie ''wyścigi'' kto zrobi najfajniejsza bryka albo jakiś pojazd. Jest co wspominać... Ale juz dawno z tego wyrosłem, mam już 14 na karku xD hihi niby nie dużo ale z 4 lata chyba nie budowałem, no może 3. PS: Ja jestem nawet w clubie lego  :P no serio, co chyba 2 miesiące dostaje gazetkę lego  B) Ale juz tylko przychodzi, nieraz przejże, ale juz mnie to nie bawi. Pozdro dla lego club i dla tych co sie bawili klocuszkami  ^^)

Napisane Sep 28, 2008, 11:20 pm
Kawa i papierosy. Hydepark pitr 236 1
Smugler

Smugler
Czasami kawę wypije, a papierosy ? Nie pale, spróbowałem, paliłem, potem mnie nieźle zatykało xP i rzuciłem ^^

Napisane Sep 28, 2008, 11:13 pm
Jakie lubicie zwierzęta i jakie macie lub chcieli byście mieć :) Hydepark BlackHaUsE 545 1
Smugler

Smugler
Mialem:
-2 chomiki
-1 kota
Mam:
-3 koty
Chcial bym mieć:
-Psa
-Kameleona

:P

Napisane Sep 28, 2008, 11:06 pm
Pomysły, propozycje. Hydepark Zyga 1220 1
Smugler

Smugler
Smugler powiedział(a):
Proponuje zrobienie ikonki albo napisu w profilu ''male'' i ''female''  będzie wiadomo kto jest chłopakiem a kto dziewczyna.  ^^) Ikonka albo napis jakiś chłopak, dziewczyna albo coś....

To jak? ^^)

nerv0us powiedział(a):
RWTF powiedział(a):
No toć powoli, dostaliśmy nową księge gości i możliwość cytowania komentów, tak więc idzie do przodu wszystko, co wam tak śpieszno? :P

bo bylo mowione ze tydzien po zmianie designu zmienia tez na forum.
moze emotikony na shoucie? moze taka.. zmiana statusow (rookie itp) ? dajcie boskie moce zwyklym smiertelnikom! @_@

Jestem za.

Mentos99 powiedział(a):
jak sie zgłasza do moderacji np. komentarze w newsach itp. to Prosiłbym aby pytalo o potwierdzenie bo np przed chwila chcialem nacisnac cos innego i przypadkiem wyslalem zgłoszenie to moderacji :|

Szczeze mowiac powiem tak: to uważniej przeglądaj i używaj netu/forum, slow down will be allright  :P Opcja w sumie nie potrzebna, no może ale czym więcej takich rzeczy tym większe zamieszanie... chyba

Napisane Sep 28, 2008, 12:01 am
Kolekcjoner Hydepark marcieks 353 1
Smugler

Smugler
Ja nic raczej nie zbieram, no czasami kase ale zazwyczaj ja ''wypłacam'' od starszych ^^)

Napisane Sep 27, 2008, 11:49 pm
Fast Food Hydepark blizzard1 307 1
Smugler

Smugler
Jem bardzo często jak nie kebab to Mcdonald  ^^) Albo KFC. Szkodzi? W tych czasach to wszystko jest szkodliwie, nie przeskoczymy tego.  :rolleyes:

Napisane Sep 27, 2008, 11:47 pm
Luźne i max skręcone trucki- wady&zalety Sprzęt Pioterv 189 1
Smugler

Smugler
Up,

Mały offtop co nie?  ^^) Co do twojego pytania to jakie masz tracki? Bo jak masz markety to się nie dziwie ^^

Napisane Sep 21, 2008, 12:32 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>