Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jedzenie!!!!! Pozostałe lutero 211 1
Areien

Areien
a do mnie mowisz ze ze szpadlem po forum biegam? ;P rok? hehehe.. chodzi o to ze problemy dla wielkiej rzeszy są aktualne i tematy tez nie są "niewyczerpalne" takze wiesz ;P. nawiasem mowiac fajna wymiana zdan sie wyzej nawinela xD

ja i znajomi latamy od skateparku do lidla po pieczywo.. dobrze zapycha zolądek no i woda tania ;]

Napisane May 4, 2010, 9:45 pm
Na ilu kółkach jezdzicie ???? Pozostałe siodi00 98 2
Areien

Areien
hehehe ^^ taa.. moj kumpel kupil roleczki xjado i zmieniwszy szyne stwierdzil ze nie moze sie przestawic... pier**** sciemy czy warto wymienic szyne jesli nie widze problemow z wskakiwaniem w groove ;P

Napisane May 4, 2010, 9:29 pm
Areien

Areien
no ja niestety w usd realmsach nie posiadam freestylowej szyny wiec wydaje mi sie ze wygodniej sie naskakuje bez srodkowych koleczek

Napisane May 3, 2010, 8:17 pm
Liner w USD Pozostałe juniwersal 11 2
Areien

Areien
hahha xD. kurde.. nie zwrocilem uwagi na date.. ze to nie Maj tylko Mar :)) ;] chociaz dzieks za podanie lineara :))

Napisane May 4, 2010, 9:26 pm
Areien

Areien
dobrym sposobem sa grube skarbetki ktore dobrze podciagnac nad linear i moze byc po problemie. a jesli to nie pomaga to po paru przetarciach, skora sie pozadnie zagoi i juz nie bedzie sie zcierac ;)) nie wydaje mi sie to niebezpieczne ze wzgledu na jakiekolwiek zakazenia jesli sie utrzymuje na odpowiednim poziomie higiene :)). Mnie czesto denerwuje w usd'kowym linearze wewnetrzna czesc stopy. Tam gdzie wystaje te przedluzenie kostki .. (nie wiem jak to inaczej okreslic a anatomicznej wiedzy rozleglej nie mam) tam pojawia sie przetarcie, pozniej jakis odcisk :/.. piecze.. ale pozniej sie goi i jest gitara hehe ;)) jakie lineary polecacie najbardziej?? i jak maja sie ich rozmiarowki do rozmiarow obudowy calej rolki??

Napisane May 3, 2010, 8:24 pm
Ile ważą wasze rolki? Pozostałe NowaczeQ 77 1
Areien

Areien
dlaczego firmy poprostu nie moga podac wagi swoich produktow.. w sumie to troche istotne.. :/ wiec dziwie sie ze jescze nie widzialem w wielu sklepach wysylkowych wagi towaru. :/

Napisane May 3, 2010, 8:29 pm
maly problem ze srubami Sprzęt manieuszzz 6 1
Areien

Areien
ja mam problem ale z tulejami i nakretkami... mianowicie nie chcem ich mocno dokrecac bo beda chamowaly lozyska i dlatego szybko sie odkrecaja :/... Macie jakies rady?

Napisane Dec 22, 2008, 1:18 pm
Niszczenie Skateparków Pozostałe sqlejciq14 100 1
Areien

Areien
Noo... jak dla mnie to jak najbardziej spoko sa grafy.. tylko jest roznica miedzy "grafem" a grafem ;p.. wedlug mnie niszczenie skateparku czy ramp to pozbawianie zdatnosci do uzycia danej rzeczy... a nie malowanie po nim. Fakt ze niektore rysunki moga kogos wkurzac ale tak juz jest... i tak bedzie :)

Napisane Sep 16, 2008, 2:49 pm
Treningi na wyzszy skok Tricki Radzio14 71 2
Areien

Areien
uahahaaha... czlowieku opanuj sie. mowie tu o tych z nizszej polki a ty mi tu juz "najglupsze posty" .. uahah.. a uahah ale sie tak dawno nie usmialem ;p... ile dasz najmniej za adidasy?? w sensie (podjeby) ... nom.. jakies 15 ,20 zl... NarA...............

Napisane Aug 30, 2008, 1:22 am
Areien

Areien
haha... jaki obciahc czlowieku??... moze dla ciebie i twojego malego ego. pojmij ze niektorzy lubia taki styl i ta sie nosza. obciach... haha, pozadne glany kosztuja 250 zl wiec wedlug mnie chodzenie w nich to nie obciach przy takim wsiurze w podrobkach za 60 zl ... 25 stopni??... ty chyba w lato na pomorzu nie byles xD... 40 i hu... ;] i jest dobrze jakos sie zyje

Napisane Aug 29, 2008, 11:36 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>