Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wojna w gruzji... Hydepark Grucha12 80 1
Areien

Areien
prezzz1 zgadzam sie dokladnie tak samo pojmuje ten konflikt. mysle ze rosja (kurwy) tez mozecie mi ban dac :D:D ale mowiac o ruskach mam na mysli wladze... bo wiekszosc przecierz to ludzie tacy jak my... rosjanie porwali sie troche z motyka na slonce... ale chyba chciala sprawdzic solidarnosc UE i NATO ... w sumie to sprawdzili... i to tak jak sie tego spodziewali tak sie stalo ;].. fakt Kaczynski sie za mocno wychyla bardzo go nie lubie (:)) ale mysle ze postapil dobrze. tak powinien zareagowac caly swiat... ale pomyslcie w tym konflikcie nie tylko gruzja jest ofiara... kto zaatakowal?? :/.. kto wydal rozkach "nie brac jencow.." no kto?.. Zakaszwili czy jak to sie pisze. Do dupy bo rosja ma niezle wtyki z chinolcami i korea pól. :/ ... a z tego co ostatnio slyszlame w tv to juz koreanczycy (tez jebane komunisci ktorzy wydaja wiecej z budzetu panstwa na militaria niz na chleb dla mieszkancow ich panstwa) juz groza atomowkami ameryce... Ameryka tez sie nie bedzie wychylala bo jaki ma w tym interes? Haha no ba powiecie ze amerykancuchy to "peace and love" ... mysle ze tam sa jescze wieksze kurwy niz w rosji i chinach razem wziete. oni zaangazowali sie w iraq i afganistan bo tam sa zloza. tak samo reszta swiata. pomagaja bo widza w tym jakis interes na przyszlosc. polska sie mocno zaangazowala bo nie chce wlasnie byc uzalezniona od rosji... a tu benc :/ :P
jescze jedno.,.. atomowki nie wleca wam w okna tylko w jakies wazne cele a nie jakies tak rapkanciapy ;P (bazy wojskowe, ...wieksze miasto to i moze.. ale watpie bo to byloby juz za chamskie) :/ .. bomyslcie co bys sie stalo jakby taka atomowka pizla w warszawe :D... same centrum... ile was tam jest?? tyle zginie :/ wojna to zlo :(

Napisane Aug 27, 2008, 11:04 am
Slipknot Rock / Metal skatetom 401 1
Areien

Areien
sliknot to nie jest satanistyczny zespol o lol <lol2> :P taka kreacja tylko ;P np. solo joeya na perce w pentagramie... to byl tylko taki chwycik ale z tego co czytam to publika nie chwyta tego satanistycznego smaczku :D:D <myśli> hyh... co do ich wizerunku i muzyki sa zaje***sci.. czy ktos myslal jakby sie ogladalo sliknota bez masek itp.. np w gajerkach przy takiej muzie xD ostrooooooo ;]

Napisane Aug 27, 2008, 10:20 am
Backflip Tricki Radzio14 21 1
Areien

Areien
nom raczej lepiej najpierw poprobowac na sucho salto a pozniej w rolkach... i w kasku :D:D:D:D

Napisane Aug 26, 2008, 1:21 pm
wasz ulubiony rolkarz Pozostałe KAPSiO 65 1
Areien

Areien
moze to nie przypadek ze dwa :D nabijanie postow?? ;> BROSKOW popieram :D:D

Napisane Aug 25, 2008, 1:04 pm
Manuale... Tricki EmilxD 68 1
Areien

Areien
ten niby manual na kolko 4 i 1 to nawet sie go uczyc nie trzeba... po prostu jak go raz zrobisz to juz go umiesz nic tu nie ma do nauki... moze dopracowanie calej reszty chodzi  mi o styl w jakim bedziesz to robil bo jak patrze czasem na debili ktorzy w jezdzie przeskocza na te dwa koleczka wyprostuja sie jak deski, rece rozloza jakby mieso zobaczyli to naprawde to juz lepiej jakby tego "manuala" sobie odpuscili xD ;] .. nie mozna zapominac o stylu w jakim wykonujemy tricki... odpowiednie ulozenie rolek to nie wszystko... liczy sie styl... po co jezdzisz? zaloze sie ze nie w 100 % dla siebie tylko dla zajawy widza :D:D ... wiec trza cwiczyc nad zharmonizowaniem wszystkich czesci ciala przy wykonywaniu nawet najbardziej banalnego tricku... to zmienia bardzo efekt koncowy, jest roznica ;P

Napisane Aug 25, 2008, 1:01 pm
graby Tricki faner 15 1
Areien

Areien
yyy.. ochraniacze na nadgarstki rester to sobie czlowieku niewyedukowany odpusc :P jak sie wypier***** niefartownie na zgiete dlonie to masz albo po nadgarstku albo wylamane palce :D lepiej zainwestowac w kevlarowe rekawiczki ;p

Napisane Aug 25, 2008, 12:52 pm
Treningi na wyzszy skok Tricki Radzio14 71 1
Areien

Areien
o ludzie po pierwsze obciazniki na nogi to chory pomysl <lol2> ... moj kumpel tak kiedys zrobil ... troche tak chodzil... no i co?... raz zrobil pake na koszu... wow fajnie ;p bo mial wzrost jakis 178... ale jak spadl to go kolano napierdalalo... okazalo sie ze sie woda nazbierala w kolanach ;p...
peace ;P
co do glanow.. to pomaga ;P chodzilem w glanach z rok a teraz jak chodze w adidkach to seryjnie lajtowo ;p
co do regularnych treningow to jak najbardizej prawda z tymi cwiczeniami na lydki itp ;) pzdro

Napisane Aug 25, 2008, 12:43 pm
slide grind i rożne Tricki rolers 24 1
Areien

Areien
no nie wiem czy royale jest takie dobre na poczatek ^^.. to byl pierwszy grind ktory probowalem zrobic.. niestety dla mnie to bylo h**** rozwiazanie xD... dwa razy probowalem i dwa razy osunalem sie na glebe ;p.... po rurce oczywiscie :D po jakims czasie jak nauczylem sie Alley-oop soula to dopiero wzielem sie za royale ;p pzdro :*

Napisane Aug 25, 2008, 12:33 pm
Jedzenie!!!!! Pozostałe lutero 211 1
Areien

Areien
hmm.... zawsze jakas wode do plecaka wciskam ale zazwyczaj żywiec cytrynowa.. nie wiem czemu wszystkim moim kumplom nie smakuje mi tak ^^.. jakies ze 2 batony ... hmm mm i jakies bułeczki rano zrobic i jest ok :)

Napisane Aug 25, 2008, 12:06 pm
rollfest 2008 Pozostałe Pablofon 12 1
Areien

Areien
fakt.. :D h** z tym czy ktos z nas jedzie czlowieku ;].. w tym pytaniu jest tyle samo sensu co w moim: "kto lubi lody truskawkowe??" -.-

Napisane Aug 23, 2008, 6:02 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>