Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>
Temat Forum Rozpocz±ł Posts Trafień
odciski , pęcherze , b±ble itp. Pozostałe krollew11 20 1
Areien

Areien
haha :D wacik... masz racje... ale wacik to nie chusteczka xD... jak zaczelem jezdzic na rolkach nie mialem zadnych odciskow tylko odpazenia (2 na prawej nodze, jedno na lewej) te starte miejsca przypominaja elipsy (od konca rolki xD) i maja jakies 2 cm srednicy :/... na drugi dzien po wyskoczeniu ow... otarc, wlozylem miedzy nie a rolke chusteczki... myslalem ze sie zezygam jak zdjelem rolke xD (krew+mieso+troche ropy+zdarta skora+... przesaknieta potem chusteczka :/ xD) hardcore... mysle ze te otarcia po paru dniach bez jazdy na rolkach mi zejda... bo to jest jak z nowym butem.. noga nieprzyzwyczajona i włala :D u was odciski a u mnie jazda po miesie xD ;P pzdro... sa na to masci a zeby zapobiegac to dluga gruba skiepa ;) pozniej skora sie przyzwyczaja i jest specjalnie przez organizm utwardzona by do podobnych zdarzen juz nie dochodzilo... zgadzam sie z resterem ;)

Napisane Aug 23, 2008, 5:48 pm
KFC2 - Broskow Filmy - dyskusje boges 30 1
Areien

Areien
broskow to Broskow i tyle xD... jest za*****. tez tak chce jezdzic. tu mam dla was jescze jeden film ów wymiatacza jest w nim zafajna muza a jak ktos z was nie zna loose yourself to naprawde zal ;p.

http://www.youtube.com/watch?v=txyKsLUMHSQ

Napisane Aug 20, 2008, 7:40 pm
Triple flip Filmy - dyskusje lucjusz 16 1
Areien

Areien
nie ma co sie klucic... czy flip czy backflip jeden hu**** :D gosc wymiata :D

Napisane Aug 20, 2008, 7:36 pm
stare ale jare Filmy - dyskusje Totchli 6 1
Areien

Areien
no nie wiem... mi sie tak nie podoba ;P ale te 540 jest ok... hmm a te wywrotki mogly byc lepsze  xD

Napisane Aug 20, 2008, 7:33 pm
Fajny grind.... Filmy - dyskusje danlancher 15 1
Areien

Areien
Haha.. ale czuB XD!!!!! nice ;] pzdro ja bym tak nie zrobil xp :*

Napisane Aug 20, 2008, 7:27 pm
Nasze Pocz±tki Tricki kazuya12 68 1
Areien

Areien
heh... ja poczatki mam w sumie jescze na poczatku tego tygodnbia :D ... a juz robie jakies skoki 180 + slide + 180 itp... bardzo mi sie podoba moja jazda.. bo jak na 3 dni mysle ze jezdze dobrze... poczytam o trickach to napisze co dokladnie robie bo jescze trickow za dobrze nie znam... narazie nasladuje skatow z filmikow i wychodzi mi naprawde dobrze :P pzdro

Napisane Aug 16, 2008, 8:37 pm
Ochraniacze....? Sprzęt zdybson 180 1
Areien

Areien
ja zakladam na kolana i nadgarstki... rece wypuszcza sie automatycznie... wiec trza... na kolana?... gdy spadam wole leciec na kolana i rece wtedy mam stabilnosc i moge jako tako wychamowac "szuranie" po asfalcie :D... nie widze potrzeby noszenia ochraniaczy na lokcie... facet bedzie ci za goraco :D

Napisane Aug 16, 2008, 8:06 pm
Grindwheels Sprzęt Sk8man 12 1
Areien

Areien
heh... kupilem USD realmsy i duzo cwicze.. non stop praktycznie :)... nie widze potrzeby wykrecania koleczek poniewaz jezeli ktos chce sie nauczyc to sie nauczy trafiac idealnie srodkiem... po za tym na pewno jezeli wykrecisz kolka nie wsadzajac nic za nie wytrzymalosc szyny spadnie i powie Ci to kazdy m±dry człowiek... ja bez jakiegokolwiek wykrecania kolek trafiam w szyne na boxie.. pzdro

Napisane Aug 16, 2008, 8:01 pm
Roleczki :P Filmy - dyskusje Totchli 7 1
Areien

Areien
Hehe.. nom tez bym oddal kompa xD... fajny montaż ;( tez tak chce :D:D:D przynjamniej filmiki by jakos wygladaly ;]

Napisane Aug 16, 2008, 7:39 pm
<< poprzednia 1, 2, 3 następna >>