Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Buty Fallen Buty Jawor 562 1
fated

fated
Michi18 powiedział(a):
z wyglądu ( fasonu ) nawet fajne buciki, ale ten znaczek przypomina mi jakiś symbol satanistyczny, ( ale to tylko moje zdanie na temat tych butów ), jak już mówiłem ogólnie fajne buty, tylko ten znaczek mnie drażni

ja wale michi ciebie chyba traktor 115 razy przejechał i 3 razy obszczał czarny kot
jakie ty ciulstwa dupisz, to sie w chuju nie miesci....

Napisane Feb 24, 2009, 8:14 pm
System of a Down! Rock / Metal adamiko808 227 4
fated

fated
syous powiedział(a):
Chłopcze ale czy to znaczy że gra zupełnie coś innego ?  Pomyśl sam .. Przecież sam SOAD bez tych przygrywek niczym innym by się nie wyróżniał

vocalem :P

Napisane Feb 22, 2009, 9:42 pm
fated

fated
wrq powiedział(a):
fated powiedział(a):
syous powiedział(a):
Ja wiem czy całkiem co innego .. Wiele grup korzystało z tak zwanych folkowych ( W przypadku SOAD ; Ormiańskich ) przygrywek w swoich piosenkach . Choćby czeski Silent Stream Of Godless Elegy na którego koncercie miałem okazji być .

nie wiem czy zauważyłeś ale soad jest jednak bardziej znany od tej Silent Stream Of Godless Elegy
co to ma do rzeczy?
ważne co grają. o tym jest mowa...

to że jeżeli jest bardziej znany to znaczy że ludzie kupują częściej ich płyty niż od tego calego ssoge, poza tym te zespoły łączy tylko to że mają wstawki folk poza tym ich muzykę można przypisać do 2 innych gatunków

Napisane Feb 22, 2009, 7:55 pm
fated

fated
syous powiedział(a):
Ja wiem czy całkiem co innego .. Wiele grup korzystało z tak zwanych folkowych ( W przypadku SOAD ; Ormiańskich ) przygrywek w swoich piosenkach . Choćby czeski Silent Stream Of Godless Elegy na którego koncercie miałem okazji być .

nie wiem czy zauważyłeś ale soad jest jednak bardziej znany od tej Silent Stream Of Godless Elegy

Napisane Feb 21, 2009, 10:44 pm
fated

fated
Sk8Kszysztof powiedział(a):
Angelene powiedział(a):
Imo, zespół fajny dla osób, które dopiero zapoznają się z metalem. Wiem po sobie, przez jakiś czas był no mój zespół no. 1, jednak później powoli przestawiałam się na coś innego. Aczkolwiek, miło jest czasem posłuchać ; )

Dokladnie tak jak powiedzialas  ^^)
Ale zespol spoko  :P

lol2 ja od dawna słucham metalu a ten zespół zawsze mi się podobał gdyż grają całkiem co innego niż wszyscy, robią sobie jaja z metalu można stwierdzić :) :)

Napisane Feb 21, 2009, 7:14 pm
Avenged sevenfold! Rock / Metal dcmen14 71 1
fated

fated
ja pierdole wyglądają jak punkowe zjeby

Napisane Feb 22, 2009, 8:07 pm
Vans Buty pitr 588 1
fated

fated
Michi18 powiedział(a):
ja się kompletnie vansami nie jaram

no nie godej, jak możesz  :( :( :(

Napisane Feb 17, 2009, 10:34 pm
Skakanie ze schodów i grind po poręczy Tricki 19MeLoN90 376 1
fated

fated
Baarol powiedział(a):
Wiktor666 powiedział(a):
kudlik powiedział(a):
ja skacze z dwuch schodków na netto, bo się z wyższych boje. Ale robie z nich sw.bigspin flip revert

spadlem z krzesla

ja tak samo hahaha. robisz ollie z 2 krawęzników a robisz switch big flipa? hahah

z revertem !! :D

Napisane Feb 17, 2009, 8:07 pm
Nirvana Rock / Metal Jungleboy 256 1
fated

fated
Wiktor666 powiedział(a):
alejachce powiedział(a):
Ten tekst przedstawia poziom ich piosenek...

no ty jesteś "SZPEC" od tekstów, każdy tekst trzeba zrozumieć tak jak to rozumiał autor, chyba że dla ciebie zajbeiste teksty to: "ch.uj ku.r.wa ide na miacho zajarac blanta naej.ba.c komus i ch.uj dzi.wko bansuj

właśnie, słyszałeś aby kawałek Polly?? bo rape me jest odpowiedzią na zgwałconą dziewczynę w Polly poza tym można ją równiez traktować (rape me) jako zemste nieszczęśliwej kobiety  :mad: :mad:

Napisane Feb 15, 2009, 1:00 pm
Zero-Misled Youth Filmy SV - dyskusje ridenn 14 1
fated

fated
zajebisty jeden z lepszych z Zera:D :) :)

Napisane Feb 12, 2009, 3:21 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>