Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
łożyska MAFIA Sprzęt MatiKstaw 192 1
Cinus91

Cinus91
sat666 powiedział(a):
wlasnie odwrotnie abec3 sa slabsze od abec7 jak sama nazwa wskazuje ze mniejsza liczba to mniejsza wytrzymalosc inaczej 7 byly by tansze niz 3 bo kto by kupowal szybkie ale slabe abec7??

spadłeś z choinki czy jak ? poczytaj dokładnie na necie a nie się wymądrzasz ...
ABEC 3 jest wytrzymały ale wolniejszy ABEC 5 jest w miarę szybki i w średnio wytrzymały a ABEC 7 jest szybki ale mało wytrzymały jest jeszcze ABEC 9 zaje... szybki ale one są głównie przeznaczone do jazdy szybkiej ( czyli prosta jazda po gładkiej nawierzchni żadnych skoków itp. )
a co do tych łożysk MAFIA mam zamiar w tym tyg. kupić je =D
http://pl.skate-europe.com/details/22168-lozyska_mafia_abec_7.html
oby się spisały ^^ napiszę jak się sprawują jak dostanę i wypróbuję parę razy ^^

Napisane Aug 16, 2009, 11:36 pm
Łożyska tanie a dobre Sprzęt Cinus91 16 2
Cinus91

Cinus91
http://pl.skate-europe.com/details/22168-lozyska_mafia_abec_7.html
a co powiecie o tych ? xD a od deski na pewno będą pasować do rolek ? xD
czytałem opinie o nich ludzie mówią, że są super extra kozackie ^^

Napisane Aug 16, 2009, 11:23 pm
Cinus91

Cinus91
No więc szukam dobrych szybkich łożysk ABEC 5 lub ewentualnie 7 ale po rozsądnej cenie. Bo jak na hedonie patrzyłem te łożyska to aż szczęka opada :D te pierwsze łożyska firmy CX to podobno shit ale ja nie wiem bo nie miałem okazji testować ich, a te następne zabijają ceną ( jeżdżę głównie po streecie wiadomo piasek itp.) i szkoda mi wydawać tyle kasy jak mogę je szybko rozwalić. a na allegro jest pełno przeróżnych firm i nie chce kupić jakiegoś gówna. Wdzięczny był bym gdybyście polecili mi jakieś łożyska a jeszcze lepiej gdybyście podali link do kupna ich =)

Ikona posta Napisane Aug 15, 2009, 11:52 am
Poznań SP przy batorego i okolice Pozostałe Cinus91 4 3
Cinus91

Cinus91
nie aktualne xD jutrojade, wyląduje na Wołczyńskiej i będe miał bliżej na Przeźmierowo ^^ dobry ten SP jest tam ? =D jak ktoś chętny to podam nr. komy i dzwońcie' piszcie 605387745

Napisane Aug 4, 2009, 5:26 pm
Cinus91

Cinus91
Nikt nie jeździ na tych SP ? ... jak by co we wtorek jadę do Poznania =)

Napisane Aug 1, 2009, 5:22 pm
Cinus91

Cinus91
Za tydzień jakoś jadę do pracy do Poznania i będę mieć nocleg przy zakopiańskiej jakoś =) I będę miał blisko na SP na Batorego i do suchego lasu w miarę =D Jeździ ktoś na rolkach na SP przy batorego lub suchym lesie ? Lub mieszka w okolicy? Mam zamiar wziąć rolki i pojeździć sobie po pracy lub jak będę mieć czas wolny ^^ 3394015 pisać na gg lub c1nus@aqq.eu na aqq =) jeśli ktoś by chciał pojeździć =)

Napisane Jul 30, 2009, 9:22 pm
Koziegłowy Pozostałe masur1 32 1
Cinus91

Cinus91
LSKSKATE powiedział(a):
Odradzam ci w ogole przyjazd tam bo to tylko strata czasu, wszystko jest troche poniszczone i ogolnie skatepark oblegaja bardzo czesto dzieci lub kretyni na bmx lub rolkach. Jesli juz sie tak uparles to podejrzewam ze bedziesz jezdzic sam a nikt z miejscowych nie pokaze ci zadnych trickow bo to banda nadetych idiotów.

kretynem to ty jesteś !! myślisz ze Sp są tylko dla osób jeżdżących na deskach ?! tak samo dla rolkarzy i [ BMX( choć sam ich nie lubię ) ].

Napisane Jul 31, 2009, 5:26 pm
Ogłoszenia Miejscówki tomeckc 388 1
Cinus91

Cinus91
Za tydzień jakoś jadę do pracy do Poznania i będę mieć nocleg przy zakopiańskiej jakoś =) I będę miał w miare blisko na SP na Batorego i do Suchego lasu mniej więcej xD=D Jeździ ktoś na rolkach na SP przy batorego ? lub w suchym lesie? Lub mieszka w okolicy? Mam zamiar wziąć rolki i pojeździć sobie po pracy lub jak będę mieć czas wolny ^^ 3394015 pisać na gg jeśli ktoś by chciał pojeździć =)

Napisane Jul 30, 2009, 9:50 pm
SKATEPARK - Poznań Miejscówki pawellziom 45 1
Cinus91

Cinus91
Za tydzień jakoś jadę do pracy do Poznania i będę mieć nocleg przy zakopiańskiej jakoś =) I będę miał w miare blisko na SP na Batorego i suchego lasu =D Jeździ ktoś na rolkach na SP przy batorego lub w suchym lesie? Lub mieszka w okolicy? Mam zamiar wziąć rolki i pojeździć sobie po pracy lub jak będę mieć czas wolny ^^ 3394015 pisać na gg jeśli ktoś by chciał pojeździć =)

Ikona posta Napisane Jul 30, 2009, 9:20 pm
Na ilu kółkach jezdzicie ???? Pozostałe siodi00 98 1
Cinus91

Cinus91
Ja mam 2 kółeczka w 1 rolce =) lżej i wygodniej się jeździ =) i łatwiej się grinduje =)

Napisane Jun 5, 2009, 7:53 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>