Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wegetarian Sxe (XXX) Hydepark BooTs 244 1
pompeymc

pompeymc
A co to ma być !! :mad: Pan Bóg stwożył zwierzęta aby dawały ludziom pożywienie i odzianie. Mięso zwierzęce jest gównym składnikiem mojej diety i jestem z tego zadowolony bo nie ma to jak kotlet  :P a to sxe to nawet dobre jest i tego trzeba się trzymać.

Jednak nie traktuje tego jako przekonanie a tylko zwykłe ludzkie przemyślane zachowanie!!

Napisane Jan 3, 2006, 2:28 pm
fryzurki Hydepark mmatt 849 1
pompeymc

pompeymc
offspring3 powiedział(a):
Fryzjer to złoooo, Grzebień to złoooo, należy zapuszczać zapuszczać, nie czesać sie, nie ścinać, ścinać tylko jak za długie i tak w kółko :D grzywka na oczach i nosie rooooox ;D erik ellington xD

YEEAAH !! tak jest, a grzywka na oczach jest najlepsza. Dawać zapuszczać :D zajebisty klimat jest i ogólnie " noś długie włosy, noś długie włosy jak my !!"  B)

Napisane Jan 2, 2006, 10:17 pm
Manga & Anime Hydepark KroVa 864 1
pompeymc

pompeymc
to co najlepsze w Mandze to oczywiście HENTAI YEAH!!!

Napisane Nov 17, 2005, 12:44 pm
Szatan-tak czy nie? Hydepark Punkd89 226 1
pompeymc

pompeymc
Więc tak Szatan napewno istnieje tak jak Bóg. jednak Szatan to samo ZŁO i gówno a ci co wniego wieżą to debile i cioty hahaha. Nawet czytając biblie można ustalić iz oddając chołd Szatanowi można otrzymać dobra przyziemne, ale i tak skończy się w męczarniach.

Napisane Nov 17, 2005, 12:22 pm
jak myslicie Hydepark krollew11 78 1
pompeymc

pompeymc
Piłka nożna to gówno i głópota. Te piłkażyki biegają na tym boisku jak debile za jedną piłką, jak by każdy z nich nie mógł wziąść sobie piłki EHHHH

Napisane Nov 17, 2005, 11:40 am
czy grube osoby mogą jezidzić na desce?? Pozostałe cs_maniak_cool 185 1
pompeymc

pompeymc
hahahahehe kurwa jaki temat - oczywiście że to niema znaczenia jak ktoś chce to niech śmiga i już. Ja mam 16 lat i waże 64 kg mam jeden i ten sam blat już 5 miechów i nawet nie widać po nim odczucia mojej wagi (narazie ollie tylko i pop shove it). Ale jak już jest taki temat to pozdrawiam wszystkich koleszków oponków ze Staszowa: LESZEK, wombaty, krecik i wszyscy Emano

Napisane Jun 2, 2005, 12:55 pm
Czy lubicie jeździć sami? Pozostałe marek@tg 983 1
pompeymc

pompeymc
Ja najczęściej jezdże samotnie ale czasami zbiera sie ekipa do 3-5 osób i jest fajnie, a szczególnie jak jeździ ktoś lepszy

Napisane May 21, 2005, 9:51 pm
Jak leczyć Kontuzje Pozostałe ddamaszk 98 1
pompeymc

pompeymc
Ja narazie tylko miałem skręconą kostkę, poobdzierane nadgarstki i dlonie, kolana, a najczęściej zniszczone spodnie. Na złamania i skrecenia polecam gips - poleżysz w nim 7 dni, a bez niego kontuzja będzie wracać ( zobaczycie ), bo kto by chciał 10 razy mieć skręconą kostke. Polecam również na nieszczęsne kostki opaski ortopedyczne WARTO 

Napisane May 2, 2005, 8:20 pm
Najlepszy magazyn o sportach extremalnych? Pozostałe Wojtass 34 1
pompeymc

pompeymc
Oczywiście że INFO MAGAZINE - konkret nie to co inne szmatławce

Napisane May 1, 2005, 2:44 pm
czego powinniś my się uczyc na desce Tricki patryk55 65 1
pompeymc

pompeymc
triki jakie należy sie nauczyć na początek to:
1.oglądasz jakiś film skate video i nabierasz zajebistej zajawy.
2.pierwsza deska i sie jarasz
3potem już uczysz sie jeździć
4.teraz czas na zajawke
5.i prubujesz whellie
6.śmigasz na dwóch kółkach to teraz ollie
7 pierwsza gleba i już zajawka wzrasta na max
8 wstajesz i jeszcze raz
9 .nigdy nietrać wiary i nastepnych trików nauczysz się kiedy indziej. To na początek Elo

Napisane Apr 30, 2005, 8:10 pm
<< poprzednia 1 następna >>