Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wasz najgorszy blat Sprzęt pagus97 71 1
cyc210

cyc210
Locals - pękł po 3 tygodniach jazdy w parku a sypał się jak płyta osb

Napisane Jun 5, 2012, 6:32 pm
Widzieliście na żywca jakiegoś PRO'sa ? Pozostałe romek-ziomek 490 1
cyc210

cyc210
Z Polski to Krzysia Jurkowskiego, Bartka Górke, Gutka, Kotrycha, Stanleja, Michała  Mazura, a z zagranicznych to Pirkka Polari, Phil Zwijsen i ziomeczki z teamu Es'a który miał tour po Europie i byli w Polsce jakoś w 2007 byli to Rick McCrank, Justin Eldridge, Danny Garcia, Bobby Worrest i Silas Baxter-Neal.

Napisane May 30, 2012, 9:03 pm
Wadliwy sprzet Sprzęt Ekoskate 6 1
cyc210

cyc210
"Robiac zwykle ollie deska mi sama obraca sie o 180 stopni","Nie sprawia mi problemu wykonanie nollie 360 shoveita, bigspinow ale mam ogromne problemy z kickiem".
Ech powiem tak. Pierwszy błąd - jak nie umiesz ollie to nie powinieneś się zabierać za inne tricki. Drugi - skoro robisz tylko tricki typu shovit/big spin, które polegają na rotacji deski to nie dziwie się, że robiąc jakikolwiek trick deska Ci się obraca. Poprostu weszło Ci to w nawyk skoro przez to ollie nie umiesz zrobić. No i najwyrazniej robisz to nieświadomie skoro obwiniasz o to sprzęt. Deskorolka sama z siebie NIE MOŻE się obracać. Obraca się tylko wtedy kiedy TY nią zakręcisz. Po trzecie nie sprzęt, a technika czyni z ciebie zawodnika.

Napisane May 27, 2012, 10:02 pm
Jak nazywa sie ten trick Tricki Bylldog 9 2
cyc210

cyc210
No to łatwe nie będzie. Tutorialu nie widzialem, pokazał mi to brat jak jeszcze jezdził. Kładziesz deske na primo stajesz tyłem do deski od strony gripu. Jedną noge przystawiasz do nosea/taila najpierw ciągniesz deske troche do tyłu potem w bok i wskakujesz. Nie wiem jak to wytłumaczyc musisz sobie taki ruch wyrobic bo mi to wchodzi automatycznie i nawet nie wiem co robie.

Napisane May 3, 2012, 11:29 pm
cyc210

cyc210
Tak to wytłumaczyłeś że gdybym tego nie umiał to bym nie zrozumiał. Nie słyszałem żeby ktoś to kiedykolwiek jakoś nazwał więc możesz nazwać to nawet bylldog flip

Napisane May 3, 2012, 6:15 pm
Jaka kamera dobra do filmowania?! Pozostałe rkdnb 819 1
cyc210

cyc210
Ma ktoś może do sprzedania fisheye na gwint 58mm?

Napisane May 3, 2012, 3:50 pm
Locals Skateboards manufacture Sprzęt CK 23 2
cyc210

cyc210
Blat poszedł mi gdzieś po 3 tyg jazdy bez skakania schodów. Tylko park i murki. Sypał się jakby był zrobiony z płyty osb. I nie tak, ze tylko moja deska, ale na 11 które zamówiliśmy to może ze 2 są teraz w miarę dobrym stanie. Ogólnie nie polecam.

Napisane Apr 17, 2012, 5:53 pm
cyc210

cyc210
Jak ja dostałem swoje deski to odpryski przy nawiertach były 3 razy większe i krawędzie były powgniatane jakby ktoś je młotkiem od boku nabijał. Rzeczywiście deski lekkie, ale nie pamiętam żeby jakakolwiek deska po 2 tyg mi się tak sypała i uginała. Już popa nie ma. Raczej to nie przeze mnie bo zamówiłem 11 desek dla siebie i ziomków i każdy tak mówi.

Napisane Mar 23, 2012, 10:19 pm
Pozerzy w waszym mieście Pozostałe Krzychu963 67 1
cyc210

cyc210
Ta dyskusja do niczego nie prowadzi. W dzisiejszych czasach ubieranie się na "skejta" jest modne. Większość z tych ludzi nie miała deski pod nogami, ale to nie czyni ich pozerami. Ktoś może nosić buty Etniesa bo mu się podobają i są wygodne. Jeżeli ktoś jednak pozuje na takiego skejta, przechwala się, robi coś tylko i wyłącznie na pokaz wtedy jest pozerem. Trzeba umieć odróżnić typka z zajawką od lamusa, którego jedynym celem jest bycie fajnym. Niestety takich ludzi jest coraz więcej i widać to wszędzie. Myślą że jak kupią sobie Vansy to już są prze skejtami, a to totalny przerost formy nad treścią. Jednak osobiście nie jestem przeciwny żeby ludzie nie jeżdżacy na desce nie mogli nosić takich ciuchów. Skoro im się podobają no to spoko, a przy okazji wspierają przemysł, ale niech nie pozują na nie wiadomo kogo. Na co dzień mam to gdzieś, ale 2 dni temu wychodząc ze sklepu z nowym blacikiem, bo stary niestety poległ, zostałem przez grupkę właśnie takich pozerów sam nazwany pozerem, dlatego że miałem nowy blat. Trochę mnie to zdziwiło ale i rozbawiło. Przez to musiałem się wypowiedzieć na ten temat. POZDRO DLA KUMATYCH i JEBAĆ LESZCZY Z LAMUSAMI SIĘ NIE PIEŚCIĆ

Napisane Apr 15, 2012, 1:43 pm
Jakie buty na deskorolkę. Co wybrać? Co kupić? Sprzęt element181 367 1
cyc210

cyc210
Nie polecam Lakai model Judo strasznie szybko ściera się bok buta po kilku razach na desce i to nie z nowym gripem dziura przetarta do skarpety.

Napisane Apr 13, 2012, 11:13 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>