Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Snapback / FullCap Dodatki knoh 40 2
HulajnogaFun

HulajnogaFun
Nie to forum, pytaj na tenisufkach, albo swaggerhypeclub. Nawet nie bedziesz musiał pytać, tam napewno są tematy o jakości czapek ;)

Napisane May 28, 2013, 9:46 pm
HulajnogaFun

HulajnogaFun
lukk2oo powiedział(a):
Opłaca się kupować snapa New Era ? Kupiłem ostatnio z Croopa i nie wiem czy w lato z urodzin kupić New Erke czy coś innego . Co polecacie ?

Kupiłem New Era Atlanta Braves, fullcap bo w polsce nie było wtedy snapa (pewnie był ale nie osiągalny zbytnio), i po pół roku z daszka zrobiła się szmata. NE nie polecam, natomiast Mitchell Ness robi fajne czapki, tylko głębokie, jak Ci pasuje do owalu twarzy to bierz. Tak swoją drogą fenomen czapek z croppa/hm`u mnie zastanawia, jak mogę chodzić w ubraniach z lumpeksu (nie żebym coś do nich miał, denimy za 17 zł na propsie ), tak czapka i buty muszą być #legit i trzeba za nie zapłacić dużo cebulanów. Albo nie nosić wogóle. Takie zboczenie, pozdro!

Napisane May 25, 2013, 10:03 pm
meting kraków !! Meetingi sjula 5 1
HulajnogaFun

HulajnogaFun
Hahaha, bieda... Pamiętam jak w Krakowie to rozpierdol był pod tym względem, meetingi to byla siła...

Napisane May 25, 2013, 10:15 pm
Czy zostawiasz naklejki/hologramy na daszku? Dodatki Zyga 41 1
HulajnogaFun

HulajnogaFun
Odklejam i przyklejam na folie żeby można było w razie sprzedaży przykleić spowrotem na czape  ^^)
Noszenie naklejek na czapkach to jak nie ucinanie metki ze sklepu i chodzenie z nią... #niechwidzążeoryginalne

Napisane May 25, 2013, 10:09 pm
Wzmocnienie deski Klej Cyjanoakrylowy Sprzęt Fafluniec 11 1
HulajnogaFun

HulajnogaFun
Co ja czytam... Cisnie mi sie na usta "Ja pie*dole...".
Nie chce mi sie poprostu wymieniac nawet argumentow na te głupoty, więc powiem tylko tyle zebys poczytał o laminowaniu zywicą, przestudiował rozkład napręzen, uzył głowy i nie wierzył we wszystko co Ci wciskają media :)

Napisane Oct 25, 2012, 10:41 pm
Stól do fingerboarding'u Pozostałe Nidorian 3 1
HulajnogaFun

HulajnogaFun
Jak ty sobie w zyciu poradzisz, skoro o zwykły stoł musisz sie pytac innych na forum...

Napisane Oct 25, 2012, 10:36 pm
Co byście zrobili gdybyście wygrali 100 mln zł Hydepark me9017 69 1
HulajnogaFun

HulajnogaFun
Idac tokiem materialisty, kupiłbym sobie nowy saksofon i zainwestowałbym w perke, ozywiłbym swoje zycie doczesne kilkoma gadzetami od Steva Jobbsa zostawił troche na wydatki poboczne i reszte *razem koło 994 000 zł * wrzucił na lokate i byłbym rentierem do konca zycia. Pozdrawiam

Napisane Jul 24, 2012, 10:24 pm
Skaryfikacja. Hydepark HonikKOP 157 1
HulajnogaFun

HulajnogaFun
Skaryfikejszyn Modyfikejszyn

Napisane Jul 22, 2012, 9:36 pm
Wiara -To w co wierzymy ,dlaczego.... Hydepark Kropas2 723 1
HulajnogaFun

HulajnogaFun
CzopeX powiedział(a):
Wierze w Bilblie

A ja w ksiazke kucharska. Pozdrawiam.