Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
BMF - Best Maple Fingerboard Sprzęt klausia 29 2
GlumCrMo

GlumCrMo
Ci co mają jeździć to pewnie jeżdżą. Ci co mają zajawke na tydzień pewnie nie...

Napisane Oct 6, 2016, 10:39 am
GlumCrMo

GlumCrMo
jestem ciekawy tej firmy, może następnym razem wezme z jednego fingera na testa i dam wam recke, zapewne jest to to samo co GF, Caper, ale cena w tym za cały komplet powala, napewno sie jeszcze skusze, wie ktoś coś jak to jezdzi?

Napisane Jan 24, 2015, 11:50 am
Cały secik fauna i box Sprzedam amoresta123 2 1
GlumCrMo

GlumCrMo
GIEŁDA!

666gosc666 edit: się robi

Napisane Mar 16, 2015, 1:30 pm
problem Z WSKAZUJACYM Tricki dami121 2 1
GlumCrMo

GlumCrMo
pojezdzic kilka dni, nie ma innej opcji

Napisane Mar 16, 2015, 1:27 pm
Wódeczka Hydepark suchy99 64 2
GlumCrMo

GlumCrMo
lukk2oo powiedział(a):
Ma ktoś tak że niezależnie od jakości wódki od razu po nawet najmniejszym łyczku chcę się wam rzygać? Podobno to geny, ale jakoś wszyscy wokół mnie nie mają takich problemów. Żeby się od razu nie zrzygać muszę mieć pełną szklankę popity do kieliszka :D
za 5 lat wszystko będzie w porządku :)

Napisane Jan 24, 2015, 4:47 pm
GlumCrMo

GlumCrMo
Polecam Stumbras, i Smirnoffa black, pierwsze z kłosem drugie na pieprzu więc po kilku kieliszkach kolejne poprostu pochłaniasz

Napisane Jan 24, 2015, 4:46 pm
Paktofonika Rap / Hip-Hop marek666 555 1
GlumCrMo

GlumCrMo
szkoda że większośc zna tylko 2 kawałki paktofoniki, paktofonika jest uważana za jakiś początek polskiego hip hopu, chociaż moim zdaniem jest nim trail x i molesta

Ikona posta Napisane Jan 24, 2015, 4:43 pm
Donatan Rap / Hip-Hop rosek17 14 1
GlumCrMo

GlumCrMo
sprzedany

Napisane Dec 3, 2014, 12:12 pm
Grand Fingerpark P1 Miejscówki Mzimiak 8 1
GlumCrMo

GlumCrMo
kupił ktoś?

Napisane Dec 3, 2014, 12:04 pm
CaperShop - firma fingerboardowa Sprzęt CAPER 240 1
GlumCrMo

GlumCrMo
Zamówiłem ostatnio cały zestaw, Deck spoko jak wiadomo wszystkie blaty fingerboardowe są tak samo robione i mają taką samą wytrzymałość, nikt nie wyczaruje wam innego forniru tylko inna cene! (oczywiście inne podgięcia itp ale to i tak można wybrać na ich stronie) Trucki zwykłe proste bez żadnych hiper rozwiązań które tylko komplikują sprawe- są niezłe myśle że ośki się szybko nie pogną, kółka mam vert więc powiem tyle, plastik jak kazdy inny tylko za rozsadniejsza cene i razem z lozyskami(troszke sie nie kreca ale i tak kazdy wie ze to pic na wode bo i tak napedzamy palcorolkę reką) tape trzyma jak każdy inny jezdzilem na wielu dostepnych na rynku od ripa po gfa a w czasach swietnosci tego forum i fb na birdsie i innych tejpach wystawianych przez forumowiczów!(zero różnicy)
Tańsza alternatywa grandfingersów i innych pazdzierzy wciskajacych nam to samo za wyzsza cene przekonując nas o lepszej jakości. Polecam tą firmę ze względu na rozsądek w głowie oraz świadomość potrzeb konsumentów, cały sprzęt razem jest okej! Pozdrowienia z 17-100

Napisane Dec 2, 2014, 12:06 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>