Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
"Starzy" użytkownicy. Hydepark Boro92 67 2
mmatt

mmatt
Szanuję też za niezmieniony layout forum. Swoją drogą ciekawe co tam u Rycha, jeśli dobrze kojarzę nick, największego konserwatysty forum  :cyclops:

Napisane Nov 25, 2018, 8:09 pm
mmatt

mmatt
Pykło ostatnio 14 lat od rejestracji, to 2x tyle ile mam obecnie :O
Dobrze jest sobie przypomnieć tamte stare tematy i zagorzałe dyskusje hyhy

Napisane Nov 24, 2018, 11:21 pm
Sa tu jeszcze jacys starzy wymiatacze? Hydepark ddamaszk 198 2
mmatt

mmatt
ahaha, beka, przypomniałem sobie o tym forum i poczytałem moje posty xD
komedia

pozdrawiam serdecznie

Napisane Jul 22, 2014, 11:09 pm
mmatt

mmatt
o w pizde, zarejestrowałem się tutaj ponad siedem lat temu, czas mija zdecydowanie za szybko

Napisane Jan 1, 2012, 11:57 am
Jakie macie słuchawki?? Hydepark birdhouse1 1284 5
mmatt

mmatt
Jakiś czas temu wspominałem o tym że kupiłem Meelectronicsy M9. Po tych kilku miesiącach użytkowania mogę stwierdzić że jestem bardziej zawiedziony niż zadowolony. I to nawet nie dźwiękiem a budową. Kabel jest tak sztywny, że kiedy mamy go puszczonego pod kurtką to przy gwałtownym ruchu głową słuchawki wypadają z uszu(sprawdzone na wszystkich gumkach). Ku*wa, nie widziałem jeszcze tak sztywnego kabla w słuchawkach. Z drugiej strony parę razy przejechałem po nich krzesłem obrotowym i zero śladów...niemniej jednak drugi raz bym ich nie wziął :/

Napisane Mar 28, 2012, 8:45 am
mmatt

mmatt
allegro

Napisane Nov 15, 2011, 9:54 pm
mmatt

mmatt
Kupiłem te meelectronics m9 na allegro. Dzisiaj przyszła paczka i mam lekki niesmak. Wejściówka różni się od tej na większości zdjęć a w zestawie nie było zwijacza do kabla i tej przejściówki. Moje wyglądają tak:http://www.gp2x.de/shop/images/Meelectronics.jpg

A większość w necie tak:
http://www.thinkcomputers.org/reviews/m9_earphones/7.jpg

Żeby nie było brzmienie jest całkiem ok, lepsze niż w oryginalnych ep630. Tak mi się wydaje.

Czy to na pewno są oryginały?

Napisane Nov 15, 2011, 9:40 pm
mmatt

mmatt
to jest nano trzeciej generacji. Nie jestem jakimś wielkim melomanem jeśli chodzi o jakość, ale dobrze by było gdyby miały dobre pierdolnięcie, muzyka w sumie różna, hip hop, dnb, dubstep, troche hc...

Napisane Nov 12, 2011, 12:56 am
mmatt

mmatt
Te Soundmagic PL11 dadzą radę z iPodem nano? Na allegro są oryginały? Zepsuły mi się ep630(z których byłem całkiem zadowolony) i muszę kupić coś nowego a nie mam żadnego rozeznania. Może coś innego? Od razu zaznaczam że słuchawki katuje niemal non stop i zależało by mi wręcz na pancernym wykonaniu.  Cena im mniejsza tym lepsza.

Napisane Nov 11, 2011, 11:38 pm
Święto Niepodległości Hydepark GrzesiekS 71 1
mmatt

mmatt
Gdybym był z wawy przeszedłbym się z czystej ciekawości na ten marsz, chociaż ostatnio coraz bardziej w dupie mam sprawy tego kraju, zresztą straciliśmy niepodległość 1 maja 2004 hyhy.

Napisane Nov 13, 2011, 12:00 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>