Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Poker - gracie? Hydepark witek0504 6 1
witek0504

witek0504
Witam, mam takie pytanie czy grywacie w pokera? Chodzi np o NL Holdem Texas?
W necie leżą olbrzymie pieniądze. Gracze na wysokich stawkach wyciągają naprawdę kosmiczne sumy... Tylko do tego potrzebna jest dobra strategia, i duuuuużo nauki, bo nie jest to hazard jak się pewnie wszystkim wydaje...

Przy okazji jak ktoś chce zacząć grać to polecam darmowy kapitał 50$ po wypełnieniu quizu ;)

Napisane Sep 10, 2011, 11:43 am
Yerba Mate Hydepark adib1 17 1
witek0504

witek0504
Można to kupić w normalnych sklepach/supermarketach?

Napisane Jan 15, 2010, 3:00 pm
Whiskey Hydepark Matek91 38 2
witek0504

witek0504
Rychu z tym dowodem to trochę cię przygasił Tajger hehe
Nie wiem czy już wcześniej mieliście ze sobą na kosie, ale nie biorąc pod uwagę tego, to ty Tajger zacząłeś tą kłótnie. Rysiek tylko zapytał co nazywasz bycie rockersem a on od ciebie od razu usłyszał jakiś pocisk...

Teraz mi się przypomniało, że whisky Ballantine's jest dobra i dosyć tania do tegp często widziałem na ten alkohol promocje.

Napisane Jan 14, 2010, 9:09 pm
witek0504

witek0504
Ja chyba jako jedyny alkohol który naprawdę lubię to whisky czy tam whiskey z colą. Oczywiście tak często nie pijam, bo mnie nie stać.
Nie jestem też wielkim smakoszem, bo piłem kiedyś whisky z Tesco (chyba 40zł za 1l) i wcale nie czułem dużej różnicy, tylko trochę podjeżdżało bimbrem jakimś :)

Napisane Jan 13, 2010, 5:50 pm
Tolerancja w szkole? Pozostałe Salwatore 338 1
witek0504

witek0504
Pioterv powiedział(a):
xD a co im do tego w czym ty chodzisz? Koszulka elementa to juz ze jakis skate odrazu i bauns wielki? Nierozumiem tego zabardzo ale przejdzmy do tematu. U mnie w skzole nikt sie nie zna, wszyscy tylko patrza zeby miec buty nike czy pumy czy cos w ten desent i są szpanerami bo kupia sobie halowki nike za 99zl po przecenie i znam koelsia co chodzi w takich prawie 3 lata, nie wiem czy za duze sobie kupil o 3 rozmiary czy mu starzy tną palce albo pięte. Ostatnio wbilem do budy w butach eS i wszyscy nagle ej co to jest co to za buty? Albo szlysze cos takiego: ej patrz on sobie jakies buty nowe kupil nie markowe pewnie jakis szajz z marketu ja to bym wolal jakies reeboki albo nike albo patrz ale ma czapke badziewna jakas new era jeszcze nie zerwal naklejki i taka dziwna jakas wez przestan nike sa zaje.biste. Ja ich wysmiewam i najczesciej daje im linka zeby sobie zobaczyli ile takie rzeczy kosztuja to odrazu tekst na gg: pff żal jakies dziwne taka cena to drogo juz bym wolal sobie nike kupic 40zl taniej i miec porzadne. Wysmiewam ich i mowie: a ty co szpanujesz pumą dresiarz jestes? I odrazu zatkany

Ty to dopiero tu pokazałeś jaki "fajny" jesteś :)

Napisane Sep 23, 2009, 5:51 pm
O.S.T.R. Rap / Hip-Hop realista 773 1
witek0504

witek0504
Synu - łzy w oczach aż mam hehe
Bez Zasięgu
Jak narazie dla mnie najlepsze tracki, ale narazie mało słuchałem płytki. W "bez zasięgu" pokazał mistrzowskie flow :D

Napisane Mar 1, 2009, 10:21 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 1
witek0504

witek0504
trochę zareklamuje pewną stronę o air maxach, ale też ogólnie o obuwiu w tym stylu.
www.air-max.pl  (nie wiem co się dzieje z bbcode, nie mogę wstawić linku)

Sam posiadam Nike 6.0

Napisane Jan 30, 2009, 6:59 pm
Komedie Hydepark davidek92 173 1
witek0504

witek0504
Bardzo sie śmiałem na komedii White Chicks. Dobry film.

Napisane Nov 10, 2007, 2:57 pm
Pijana młodzież. Hydepark Oldfucker 395 2
witek0504

witek0504
^^^^^^^^^^

Ej no bo po prostu ty jesteś gość  :cyclops: :cyclops: :cyclops: :cyclops:

hehehe

Napisane Oct 25, 2007, 11:10 pm
witek0504

witek0504
Ubarwmy troche opowieść:

Pewnego razu kolega zorganizował melanż. Poszliśmy do niego z kolegą w środku było już ze 20 lasek i kilkunastu kolesi. Na zewnątrz już czekały na nas pływające drinki w basenie, i oczywiście specjalnie dla mnie - pływające wareczki. Było za zimno więc odebrałem swoje piwka i wszedłem do domu. Piłem rozmawiałem. Po jakiejś godzinie zorientowałem się że opróżniłem całą kratkę piw. Przestraszyłem się bo jeszcze mnie nic nie szarpnęło. Wlaśnie podrywałem jakąś cycata laskę. Zaproponowała mi 100 wódki. Zgodziłem się. Minęło kilka podobnych kolejek i dalej nic. Jestem trzeźwy. Więc dalej podrywam laski i bawie się z nimi. Kolega poczestował mnie cygarem. Było bardzo smaczne - waniliowe. Po 5 minutach dopiero mnie coś wzięło. Nagle cały dom zaczął mi wirować. Wyszedłem na zewnątrz wszedłem na najwyższą skocznie aby wskoczyć do basenu. Wybiłem się... nagle uświadomiłem sobie, że lot trwa zbyt długo... I wtedy.... Się obudziłem.  :cyclops:

Się pofatygowałem ale myślę że twoje opowiastki są pokroju tego  :D

Napisane Oct 25, 2007, 9:26 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>