Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Jakie bajki oglądacie? Hydepark supro_skate 675 1
Pycek

Pycek
nie rozumiem, jak mozna ogladac bajki...

ps. kiedys ogladalem dragon balla i mi sie zajefajnie podobalo, nawet sie z kumplami bilem w ten sposob xD ale minelo  :mad:

Napisane Dec 17, 2005, 9:44 am
co sadzicie o andegrandzie :D? Hydepark tovix 238 1
Pycek

Pycek
Witam! Moim zdaniem andegrand.pl to najlepszy portal w Polsce o deskorolce i sportach extreme... Jest forum, sklep, strony uzytkownikow z ich fotkami, artykulami i mp3 ;] Jest to swietna stona, ja popadlem w nalog oceniania, fajnie jest sobie zobaczyc kto ile umie i pokazac co Ty umiesz. Poznalem duzo naprawde pozadnych ludzi ktorych pozdrowie (kolinski, r@ffi, wojtekkk1, mala-kaska, mironka, jakubiks, emo_1992, Kasen i jeszcze parunastu) ogolnie podoba mi sie tez sklep gdzie ssa wszystkie potrzebne rzeczy po niewygórowanych  :) cenach oraz forum bardzo fajne z rozniastymi tematami xD rowniez fajne sa konkursy niedawno wprowadzone

ps. oduczmy ludzi mowic "andeRgand" lub "andegran" bo to żenada  :cyclops: jesli ktos pisze "kocham andegran to najlepsza stonka ten andergran"...  :P

Napisane Nov 26, 2005, 10:20 am
Kościół tak czy nie ? Hydepark Zyga 2985 1
Pycek

Pycek
A ja wam powiem ze jestem tu chyba osamotniony :D Jestem wierzący, chodze do kosciola minimalnie 3x w tygodniu, modle sie co wieczór ponieważ jestem ministrantem (fajny zarobek z kolend  :cyclops:) ogolnie to wierze w Boga, chociaz na religii zawsze przeszkadzam bo mamy miłego księdza :D pozdrowienia

Napisane Nov 22, 2005, 8:00 pm
dziewczyny na portalu Hydepark Zyga 245 4
Pycek

Pycek
akont powiedział(a):
jest ktos za to musi byc tez ktos przeciw... i przeciw jestem ja!

mhm... przykro mi to mowic, ale w naszym kraju oraz na tym portalu jest ustorj demokratyczny, a nie anarchia szlachty i liberum veto ;] sprawa zostala zadecydowana, od 1  grudnia mozemy ogladac pieknosci portalu. Ty masz ucho do powiedzenia, odbęda sie i koniec, jedna osoba nie zmieni zdania ponad 200 ludzi ;D hihi a moze nawet wiecej ;) pozdrowienia ;]

ps. a moze jestes gejem, jesli tak to Cie rozumiem, ale wybory Mistera moze tez sie odbędą...  :rolleyes:

Napisane Nov 22, 2005, 1:49 pm
Pycek

Pycek
jest duzo fajnych lasek na portalu, tylko jakichs cichych, ktore nic nie mowia ani nie pisza, a sa fajne ;) ja bymprzyslal nawet swoje fotki, tylko mam jedna wade xD jestem chlopakiem  :) a pomysl mi sie podoba, jestem na tak, a andegrand.pl zapewnia nam duzo info o sportach extreme, desce, fingerku itp.ale czlowieku TROCHE LUZU, musisz 3mać sie żelaznych zasad, ze to portal TYLKO o wyzej wymienionych sportach? Zastanow sie...

pozdrawiam Pycek xD hyh...

Napisane Nov 21, 2005, 9:16 pm
Pycek

Pycek
hm... no ja tam pewien nie jestem... a glosy do oddania beda mieli ludzie z teamu andegrandu czy wszyscy?  B)

Napisane Nov 21, 2005, 3:54 pm
Pycek

Pycek
Posluchajcie, ja tez jestem za... Ale powinien byc wprowadzony limit np. 30 dni na portalu, bo teraz, jak jakies superlaski w Polsce sie dowiedzą o tym konkursie, to szybko zalozą konta na anderku i zamiast miss andegrandu bedzie miss calej Polski. Pomysl bardzo dobry :)

Napisane Nov 21, 2005, 3:44 pm
Zima-jak to jest Tricki MaRt 46 1
Pycek

Pycek
Ja po zimie ostatnio mialem taka zajawke ze zrobilem 2x pod rzad 360 flipa, a przed zima nawet kickflipa nie umialem zladowac... :D

Napisane Nov 15, 2005, 4:07 pm
Czy wzrost i waga mają wpływ na moje umiejetnosci na desce? Tricki suchypg 43 1
Pycek

Pycek
Ja mam 182 cm i waze 65 kg ;] a za wysoka waga moze przeszkadzac w skocznosci... Bo jak ktos jest wysoki to nawet chyba lepiej :D hihi pozdrowiąa :)

Napisane Nov 15, 2005, 3:59 pm
buty do deski Pozostałe ANON 78 1
Pycek

Pycek
Vans promodel Steve Caballero 8 ;D swietne a do tego wlozylem je zaraz po targowkach i wymiatalem 2x lepiej a robilem tricki 3x wyzej, powaznie :)

Napisane Nov 14, 2005, 4:07 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>