Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Osoby Katowice Pozostałe krystian98BC 36 1
potuch28

potuch28
Ja jestem z kato i kilku kumpli riderów tu mam. Co do mitingu paczek wyjasnił.

Napisane Jan 19, 2011, 9:50 pm
postanowienia noworoczne Hydepark mmatt 50 1
potuch28

potuch28
znaleźć mojego prawego buta (NIke omar salazar) którego jakiś frajer mi podprowadził z klatki jak na domówce byłem....

Napisane Jan 1, 2011, 5:16 pm
Holywood Deck-Pierwsze wrażenia itp. Sprzęt prorider22 27 1
potuch28

potuch28
Wojtass powiedział(a):
kacperskate powiedział(a):
prorider22 powiedział(a):
Nie, te decki robia w USA.To co robi Wojtass, to sa tak jakby podroby ale i tak zarabiste są ;-)      ...Zobacz nawet na cenę,26$=kolo 100zl, a on sprzedaje po 35 z wliczona ;D

hahahahah padlem!!!!

hahaha rewelka!!

haaaaahahahahahaha

Napisane Nov 6, 2010, 12:19 am
Jak BerlinWood Flatface itd.Robia Decki?? Pozostałe rastman1491 9 1
potuch28

potuch28
jak przeczytalem wszystkie wypowiedzi w tym temacie to mi zwieracze puściły.... ten poziom na a.pl mnie irytuje...

Napisane Nov 3, 2010, 6:59 pm
Przesyłka birds Pozostałe waniowyy 5 1
potuch28

potuch28
Czytajcie idioci ze zrozumieniem jak coś kupujecie.... Pisze wyraźnie w temacie z birdsami że realizacja trwa 21 dni... on musi ten blat zrobić i ma jeszcze dużo innych rzeczy do roboty niz pieprzone decki. GF ma już wszystko przygotowane i wysyłają odrazu. I nie zakładajcie debile takich tematów... założył nowy temat bo czeka na birdsa juz 20 dni.... ;/ śmiech na sali.. mogłeś to napisać w temacie o birdsach ... Ludzie myślcie!!

Napisane Oct 22, 2010, 3:21 pm
euroloty Sprzęt olek2 7 2
potuch28

potuch28
HulajnogaFun powiedział(a):
euroloty, eurolity heheh Kółka noszą nazwę Eurollt, metale kółko z rdzeniem o ile się nie mylę i gumową oponką, powiadają że są cichsze ale kolego lukk wyraził dostateczna opinie na temat nich.

kto ci dziecko takich herezji naopowiadał? Jeszcze raz powtórze.. - EUROLITY nie euroloty ani eurollt. Nie wiem skąd wy bierzecie te nazwy... I nie ma żadnego rdzenia tylko metalowe koło o profilu takim jak basic na gf i na bieżniku ma cienką gumę. tyle

Napisane Oct 20, 2010, 9:20 pm
potuch28

potuch28
po pierwsze to EUROLITY*. wykonane są z metalu i bieżnik mają owinięty gumką cieńką. Nowych z tego co wiem nie dostaniesz.

Napisane Oct 20, 2010, 8:02 pm
360 i 360 flip Tricki minastir 35 1
potuch28

potuch28
guitarsk8 powiedział(a):
360flip- mój firmowy trik, więc opisze "How to 360flip".:P

Więc:

-palcem, którym zawsze kopiesz blacik pociągnij od siebie i energicznie udeżając o deck do siebie, deska obróci sie wtedy o 360stopni+więc już masz 25% z nauki.:P

-aby wykonać kickflip'a pociągnij palcem, którym zazwyczaj ciągniesz w kierunku nose'a i kiedy do montażówek i pociągnij go dalej do siebie. kolejne 25%

-połącz te czynności: robiąc 360 popka wykonaj w tym samym momencie flip'a. kolejne 25%

-no i koniec, czyli klejenie. żaden problem skleić trik na FB.;)

jakie lamusy japierdziele. patrz kiedy był stworozny temat... minastir teraz zmiata wszystkich swoją jazdą a ty piszesz how to 360 flip..... archeolodzy ...

Napisane Oct 18, 2010, 9:10 pm
tech deck colector Tricki kalesoniarz 35 2
potuch28

potuch28
Diego1fb1 powiedział(a):
stary nie kupuj drewnianego tech decka so do banie moj kolega se kupil i po jakims czasi niewiem czemu blat byl caly plaski niebylo wogule profilu polecam jedynie mitta purplehaze i birdsa

polecasz mitta ph i birdsa bo na innych nie jeździłeś... ; ] zapewne tak jest... ph dobry ale mitt i birds too lipa... ;/ ;/

Napisane Sep 29, 2010, 10:45 pm
potuch28

potuch28
xchemikx powiedział(a):
NIEKUPUJ TD >> bo sam miałem i do dupy , ja jeżdze na minirampie , ale ty juz go niedostaniesz , wiec pomyślałbym na twoim miejscu , o mittcie , birdsie , albo o lignumie ;> Ja jeździłem na birdsie i spoko

W sumie to my nie mamy nic do gadania w zwiazku z tym jaki blat ma kupić bo każdemu na czymś innym sie dobrze jeździ. tobie np na birdsie i oplecasz mu birdsa mitta i lignum a td mu nie polecasz. Ja akurat bym proponował td bo sie do niego przekonałem a mitta bym nie polecał bo źle mi sie jeździło  i był słabo wykonany ( miałem gen 3,4,5,6) a na birdsie mi sie najgorzej jezdzilo zewszystkich blatów. Ja bym polecał oprócz td ALFE <3 Naturala lignuma też i forest no i moze minirampa jeszcze. Według mnie to są najlepsze pl blaty.

Napisane Sep 13, 2010, 9:17 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>