Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
tech deck colector Tricki kalesoniarz 35 2
potuch28

potuch28
dain235 powiedział(a):
ja mam tech deska i jest miodzio :rolleyes:profil jest iny nisz ten plastikowa deska jest wienksza i ma fajny profil kupuj ale kułka do wymiany

no ja bym na twoim miejscu te kułka wymienił na kÓłka. profil minimalnie inny. ma bardziej kwadratowe noski. a mittów nie kupuj bo gówniane są.

Napisane Sep 12, 2010, 11:54 am
potuch28

potuch28
a ja mam inne zdanie. Na początku też sądziłem ze to gówno.  ale ostatnio kupilem i jeździłem na poczotku z gripem i kołami td też i tragedia to była. ale zamontowałem koła gf i tape i do jeżdżenia jest to dla mnie najlepszy blat. Gdyby był szersz to by był dla mnie ideał !  15 min jeżdżenia po 2 miechach przerwy i siada wszytsko jak należy  !

Napisane Sep 11, 2010, 7:26 pm
szerokosc riptape Miejscówki ciekma 13 1
potuch28

potuch28
Majkel96 powiedział(a):
ejczpi powiedział(a):
1,5 milimetra

Szerokość, a nie grubość człowieku. A więc listku rip'u : szer. 3,2mm, dł. 10,2mm.
A wyciętego już przez Brr to: szer. 2,4mm, dł.96mm.
Do zamknięcia.

tak pouczałeś a źle napisałeś sam ;* CM nie MM

JA zawsze robiłem okrągłym pilnikiem do metalu delikatnie żeby sie odcięły te kawałki po bokach. Wtedy jest ideal nie tylko trzeba ostrożnie żeby lakieru nie uszkodzić. Na yt jest nawt poradnik do tego od DirtyHarry'ego

Napisane Aug 25, 2010, 11:00 am
Parkour dla początkujących... Extreme PalaSz15 66 2
potuch28

potuch28
Baser powiedział(a):
potuch28 powiedział(a):
Baser powiedział(a):
bouncy1 powiedział(a):
Baser powiedział(a):
bouncy1 powiedział(a):
Dokładnie, 3run jest fajniejszy ale też trudniejszy i bardziej niebezpieczny. Wogóle ten sport zaczyna nabierać sensu dopiero jak ktoś dłużej ćwiczy bo większość osób przestaje po roku czy dwóch myśląc że umie już wszystko bo potrafi 3 salta i vaullty a to dopiero podstawy. Zabawa sie zaczyna jak sie nad tym całkiem panuje i potrafi łączyć.

Czyli dla ciebie np. Saidflip jest bardziej niebezpieczny od skoku z dachu na dach o różnicy wysokości ok. 5m? Pzdr dla ciebie panie znawco ^^)

3 run to nie sideflip na ziemi, kompletnie bez żadnego powodu tylko sideflip z dachu na dach o różnicy wysokości 5m i to jest bardziej niebezpieczne niż zwykły skok, a jeśli ktoś wykonuje salta po prostu na ziemi to czemu to ma być free running, to jest zwykła akrobatyka

No ok, to wezmy skok z dachu na dach o różnicy wysokości 8 metrów. Już bardziej niebezpieczny niż Side Flip z 5m... bo side flipa z 8m nie zrobisz, gwarantuje...

PS Parkour to nie sport, gdyż w sporcie musi byc rywalizacja. W PK nie ma rywalizacji.

w sporcie znawco nie musi być rywalizacji..... poczytał wikipedie i mądry wielce....

Na jakiej podstawie tak sądzisz? Wiesz... eh szkoda słów. Pozdrów biednych rodziców.

nie sądze tylko ci stwierdzam fakt. a i wjechałem cie zjebie wcześniej>>>???? a ty mi na rodziców .... pakuj sie z rodziną w taczke i spierdalaj z górki ....
a dla rozwiania niejasności : sport to każda forma aktywności umysłowej czy fizycznej wykonywanej dla przyjemności lub współzawodnictwa . Nawet na gównianej wikipedii tak jest napisane..... wiec powiedz mi idioto skąd ty wziąłeś swoją teorie???

Napisane Aug 19, 2010, 7:15 pm
potuch28

potuch28
Baser powiedział(a):
bouncy1 powiedział(a):
Baser powiedział(a):
bouncy1 powiedział(a):
Dokładnie, 3run jest fajniejszy ale też trudniejszy i bardziej niebezpieczny. Wogóle ten sport zaczyna nabierać sensu dopiero jak ktoś dłużej ćwiczy bo większość osób przestaje po roku czy dwóch myśląc że umie już wszystko bo potrafi 3 salta i vaullty a to dopiero podstawy. Zabawa sie zaczyna jak sie nad tym całkiem panuje i potrafi łączyć.

Czyli dla ciebie np. Saidflip jest bardziej niebezpieczny od skoku z dachu na dach o różnicy wysokości ok. 5m? Pzdr dla ciebie panie znawco ^^)

3 run to nie sideflip na ziemi, kompletnie bez żadnego powodu tylko sideflip z dachu na dach o różnicy wysokości 5m i to jest bardziej niebezpieczne niż zwykły skok, a jeśli ktoś wykonuje salta po prostu na ziemi to czemu to ma być free running, to jest zwykła akrobatyka

No ok, to wezmy skok z dachu na dach o różnicy wysokości 8 metrów. Już bardziej niebezpieczny niż Side Flip z 5m... bo side flipa z 8m nie zrobisz, gwarantuje...

PS Parkour to nie sport, gdyż w sporcie musi byc rywalizacja. W PK nie ma rywalizacji.

w sporcie znawco nie musi być rywalizacji..... poczytał wikipedie i mądry wielce....

Napisane Aug 2, 2010, 2:15 pm
Kontuzje Pozostałe soulja 52 1
potuch28

potuch28
ja jeżdże tylko tak dla siebie bez skoków poprostu zwykły mtb ale w kato na dolinie w lesie jest taka mała chopa i jak gdzieś byłem w pobliżu to skakałem sobie na niej 1 czy 2 i niedawno zakupiłem nowy rower i ma strasznie cięzki widelec (zmortyzator, chciałem po zakupie wymienić na lżejszy model) i wybrałem się na przejażdżke i właśnie chciałem sobie skoczyć najeżdżam na chope i wszystko robiłem tak ja przy starym rowerze... ale widelec cieższy i za słabo pociągnołem kierownice i jeb na przednie koło lądowanie i jeb na bark! pobolało ale sie zebrałem podniosłem rower i do domu ale po drodze skurcze mnie łapały właśnie w okolicach barku i szyi (takie leciutki) wrociłem do domu i jak zaczęło napier.....ć pojechałem do szpitala i złamanie obojczyka, odłamy ustawione kątowo (o dziwo nie nastawili) i dessault gipsowy na 4 tyg ;/ po tyg poszedlem na kontrole i powiedzial chirurg ze w te upały to nie ma sensu ten gips na cały tułów, ręke i bark i  zdjął mi go i założył pajączka ; ] jeszcze tydzień i zdejmuje to coś a potem jeszcze jakieś 2 miechy nic nie robienia bo obojczyk to taka chojowa kość ..... i dodam ze jestem teraz krzywy i wystaje mi ten obojczyk

Napisane Aug 2, 2010, 8:57 pm
Ping-pong Extreme WieczorLBN 18 1
potuch28

potuch28
też rekreacyjnie w szkole głównie ; ] paletka to Top Jola. Mam kumpla w klasie co gra w huraganie sosnowiec i ma 14 lat a trenuje od 4 i gra już w lidze z seniorami ; ) a paletke ma jak sprawdzałem jakoś za 500 zł ;0

Napisane Aug 2, 2010, 2:24 pm
PTG Contest Katowice! Pozostałe masztal7 80 2
potuch28

potuch28
to po zgadaniu z masztalem okazało sie ze razem z miśkiem pomorskim idziemy na sędziowanie ;P

Napisane Jun 28, 2010, 9:27 pm
potuch28

potuch28
nareszcie impreza zorganizowana w kato ;] tylko szkoda ze akurat 2 tyg temu skonczylem z fb i juz nie mam seta ;/  Może przyjde sobie pooglądać innych ; ]

Chyba że będzie ktoś kto może sprzedać jakiś dobry blat 29 mm albo 30 mm traki wide (najlepiej te gf srebrne) i jakieś Flatfacy G6 najlepiej. Wtedy kupuje od strzała na pomniku .

Napisane Jun 28, 2010, 10:54 am
Jakie łożyska do kółek ? Sprzęt paatfb 4 1
potuch28

potuch28
Cytuj:
1.2mm mają ścianki bez osłonki metalowej, tylko plastikową
  ;//// ;/ plastikową ;?? fail ;//
.... 1.2 mm są odkryte czyli wogole scianek nie maja ..... tzn jedna chyba mają a 2 nie .

Napisane Mar 12, 2010, 6:13 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>