Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Miejscówki na finger'a "BALLIS" Sprzedam arexz1 25 1
potuch28

potuch28
jak dla mnie to za strome podjazdy, za krotkie najazdy i za male raile. aaaa i dodaj jeszcze kątownik!

Napisane Oct 14, 2009, 12:17 am
zamienie naturala za tape Zamienię potuch28 2 1
potuch28

potuch28
zamienie naturala 28 mm stan dobry- na 2 liście tapu. (warstwy od gory klon niebieska zolta niebieska zebrano) tape najlepiej nie wycięty lub lub najwiekszy GF!

Napisane Oct 12, 2009, 9:05 pm
Zshred Sprzęt zl0wski 9 2
potuch28

potuch28
0wen powiedział(a):
już nie przeżywaj chodziło mi o trucki td po prostu się pomyliłem i już s*****aj

;* pojedź po mnie ;** pomyliles sie fainie jest śje myljić? pofiec co o tym sotzisz. o jusz spier.talam jósz piegne ! pojeć jeszcze po mnje! ja teko hce!

Napisane Oct 9, 2009, 4:42 pm
potuch28

potuch28
0wen powiedział(a):
co do kol to sa TD? ile stoja ?

kretyn??? zobacz co napisales a potem pogadamy.... i kur.wa jak chcesz cene to se wejdz na strone a nie ku.rwa wszystko chcesz pod nos mieć podstawione ... gratuluje ci rozumu ołen.

Napisane Oct 9, 2009, 3:41 pm
Mitt fingersport Sprzęt fingerlol1 2237 2
potuch28

potuch28
dukatSB powiedział(a):
potuch28 powiedział(a):
dukatSB powiedział(a):
potuch28 powiedział(a):
dukatSB powiedział(a):
potuch28 powiedział(a):
beaverr powiedział(a):
nie pasuje, nie kupujcie
łaski bez.
nie chcesz takiego, bierz zwykłego.

hahahahahhahahahahhahahahhhahahahhahahahahahahahahahahahah

za taką kase to mam alfe! i naturala i birdsa! i to z doborem warstw itd. I do tego lepiej sie na tych blatach jeździ! a ni tak jak mity...... chuyowa firma jak barszcz.....

Barszcz jest w porządku. I nie rozumiem co Twoja wypowiedź ma do wypowiedzi beaverra, którego zacytowałeś...

bo jego wypowiedź odnosiła sie też do wcześniejszej wypowiedzi o cene...

Pie.rdolnij się w łeb i przeczytaj to co napisałeś... Gość pisze, że jak wam nie odpowiada coś to nie musicie kupować tego, a Ty zaczynasz z tym, że za tą cenę masz coś lepszego, haha.

.... hahahaha nie no ja jebie nie moge  alleee ty myślisz człowieku! jesteś bardzo inteligentny hahahha to jest własnie a.pl!

Edit: na portalu jest 29 dni i już 91 wypowiedzi! i  4 newsy/! nabij nabij nabij nabij!

finger12, nowe konto, kozaczku...

sorry za offtop, prosiłbym o usunięcie ostatnich postów.

edit:

kolejny forumowy nołlajf...

tak tak nołlajf... gdybyś widzial moj plan dnia to byś sie zesrał .... od 8 rano do 20 poza domem ;// mam tylko czas na przybiegnięcie ze szkoły do domu bo tak sie spiesze jem obiad i na trening (są wyjątki ze ni mam i wtedy mam wolny czas ) ;// jedynie w środe mam czas od 17  ;/ wiec nie pie.rdol ze nołlajf jestem;//

Co do tematu to te przeszkody co pokazał zl0wski są zaje.biste. w szegolnosci ten kicker!

Napisane Oct 6, 2009, 8:05 pm
potuch28

potuch28
dukatSB powiedział(a):
potuch28 powiedział(a):
dukatSB powiedział(a):
potuch28 powiedział(a):
beaverr powiedział(a):
nie pasuje, nie kupujcie
łaski bez.
nie chcesz takiego, bierz zwykłego.

hahahahahhahahahahhahahahhhahahahhahahahahahahahahahahahah

za taką kase to mam alfe! i naturala i birdsa! i to z doborem warstw itd. I do tego lepiej sie na tych blatach jeździ! a ni tak jak mity...... chuyowa firma jak barszcz.....

Barszcz jest w porządku. I nie rozumiem co Twoja wypowiedź ma do wypowiedzi beaverra, którego zacytowałeś...

bo jego wypowiedź odnosiła sie też do wcześniejszej wypowiedzi o cene...

Pie.rdolnij się w łeb i przeczytaj to co napisałeś... Gość pisze, że jak wam nie odpowiada coś to nie musicie kupować tego, a Ty zaczynasz z tym, że za tą cenę masz coś lepszego, haha.

.... hahahaha nie no ja jebie nie moge  alleee ty myślisz człowieku! jesteś bardzo inteligentny hahahha to jest własnie a.pl!

Edit: na portalu jest 29 dni i już 91 wypowiedzi! i  4 newsy/! nabij nabij nabij nabij!

Napisane Sep 28, 2009, 10:38 pm
Rozkrecające sie trucki Sprzęt balti 10 2
potuch28

potuch28
zl0wski powiedział(a):
potuch28 powiedział(a):
PaFFi powiedział(a):
Masz wyrobiony gwint albo w trucku albo śrubki zjechane ; ) pozmieniaj śrubki i zobacz czy też Ci się odkręcają , jak tak to zmień kingpina i będzie git : P

nie zawsze tak jest. w standardowych truckkach TD bywa tak ze sie same z siebie odkrecaja. kup tunning bo duzo nie kosztuje i zamontuj. Raczej ci sie gwint nie wyrobil bo ja tez tak mialem jak zaczynalem jezdzic na fb.

Nie zgadzam, się.

jesteś idiotą .... napisałeś swoje. niech sproboje twojego sposobu. ale ja z doświadczenia wiem ze sie rozkrecaja same trucki TD  wiec...

Napisane Oct 6, 2009, 7:17 pm
potuch28

potuch28
PaFFi powiedział(a):
Masz wyrobiony gwint albo w trucku albo śrubki zjechane ; ) pozmieniaj śrubki i zobacz czy też Ci się odkręcają , jak tak to zmień kingpina i będzie git : P

nie zawsze tak jest. w standardowych truckkach TD bywa tak ze sie same z siebie odkrecaja. kup tunning bo duzo nie kosztuje i zamontuj. Raczej ci sie gwint nie wyrobil bo ja tez tak mialem jak zaczynalem jezdzic na fb.

Napisane Oct 6, 2009, 7:03 pm
Grand Fingers - polska firma fingerboardowa Sprzęt Mzimiak 4140 1
potuch28

potuch28
zl0wski powiedział(a):
Zapłaciłem 4,15zł za ta szybszą paczke ( środa - zapłacone około 10.00) a do dziś ( wtorek ) jej nie dostałem ! Jestem kompletnie oburzony. Nie dość że prezent został zepsuty to mnie to dosłownie wku.rwia.

ale debil ....

Napisane Oct 6, 2009, 3:11 pm
Simba Wheels Sprzęt abram91 241 1
potuch28

potuch28
Cytuj:
kałczukowe koła, metalowe traki, amortyzatory.

hahah kauczukowe koła hahahah amortyzatory hahahahah padam hahaha

Napisane Sep 30, 2009, 10:20 pm
<< poprzednia ... 2, 3, 4, 5, 6 ... następna >>