Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Mitt fingersport Sprzęt fingerlol1 2237 2
potuch28

potuch28
dukatSB powiedział(a):
potuch28 powiedział(a):
beaverr powiedział(a):
nie pasuje, nie kupujcie
łaski bez.
nie chcesz takiego, bierz zwykłego.

hahahahahhahahahahhahahahhhahahahhahahahahahahahahahahahah

za taką kase to mam alfe! i naturala i birdsa! i to z doborem warstw itd. I do tego lepiej sie na tych blatach jeździ! a ni tak jak mity...... chuyowa firma jak barszcz.....

Barszcz jest w porządku. I nie rozumiem co Twoja wypowiedź ma do wypowiedzi beaverra, którego zacytowałeś...

bo jego wypowiedź odnosiła sie też do wcześniejszej wypowiedzi o cene...

Napisane Sep 28, 2009, 10:22 pm
potuch28

potuch28
beaverr powiedział(a):
nie pasuje, nie kupujcie
łaski bez.
nie chcesz takiego, bierz zwykłego.

hahahahahhahahahahhahahahhhahahahhahahahahahahahahahahahah

za taką kase to mam alfe! i naturala i birdsa! i to z doborem warstw itd. I do tego lepiej sie na tych blatach jeździ! a ni tak jak mity...... chuyowa firma jak barszcz.....

Napisane Sep 28, 2009, 10:16 pm
Wasze ulubione sekwencje na fb Tricki BlachaSK8 319 1
potuch28

potuch28
zukuxd powiedział(a):
Jeśli chodzi o jakąś, którą sam zrobiłem to najlepsza to chyba taka : fs double impossible to darkslide to manual/nose manual end :) .

hahah jesteś hartkorem

Napisane Sep 28, 2009, 3:56 pm
farba Sprzęt kacperskate 5 1
potuch28

potuch28
nie ma takiej. mogą być pomalowane super elo rap farbą do tego polakierowne bezbarwnym wzmacniającem czy ch.uj wie co ale i tak po jakimś czasie zejdzie!

Napisane Sep 27, 2009, 9:10 pm
tech deck longboard Sprzęt bekflip 29 2
potuch28

potuch28
skater9595 powiedział(a):
http://www.allegro.pl/item734039150_super_blat_techdeck.html
Hahahhahaha

Padłem hahahahahahahhahahah super blat TD hahahahaha za 30 zł hahahahahah i myśli że to ktoś kupi hahahhaha

Napisane Sep 10, 2009, 10:17 pm
potuch28

potuch28
Krzyzyk powiedział(a):
flip64 powiedział(a):
Krzyzyk powiedział(a):
bonczek999 powiedział(a):
HulajnogaFun powiedział(a):
Orandzo powiedział(a):
brober powiedział(a):
Wg. mnie to jest raczej dla ludzi kolekcjonujacych. Pewnie taki techdeck<o ile to jest seria limitowana> bedzie warta za 20-30 lat conajmniej 10x wiecej jak teraz;]

Chyba zapomniałeś, że w 2012 jest koniec świata

Dzieki za przypomnienie, ide kupic browca i orzeszki

ja pierdziele
to chyba wide nie szersze:P

W 2012 będzie przebiegunowanie, w 2036 meteoryta  o wymiarach 20km na 20km zbliżająca się do Ziemi pierdyknie i będzie żegnaj ludzkość, chyba że  do 2029 eksepdycja która wyruszyła ją rozwali atomówkami. Taka ciekawostka metoryta o podbnych gabarytach wyrżnęłą dinozaury. Nie pytajcie skąd wiem. ^^) ^^)

Co do tej deski to jest chyba limitowana edycja
koniec swiata ta to wielka bzdura!!!!!!!!!!!!!!!

To z  tą metorytą to prawda... Nie wierzysz? google.pl

Może jesteś niewierzącym ale ja wierze Bogu i taki cytat z Biblii "Nikt nie zna dnia ani godziny"... mówi samo za siebie

Edit:
A zresztą ile razy miał już być koniec świata?? 10?? a meteoryt już miał chyba w 2000 roku pierdyknąć i co? nie ma go!

jeszcze jeden edit;
Poczytałem troche o tej planetoidzie i:
"becnie rozmiary planetoidy szacuje się na 270 m, a masę na 2,1×1010 kg. Prawdopodobieństwo zderzenia z Ziemią jest oceniane na bliskie zeru."

"Będzie to pierwszy taki obiekt w znanej historii, który minie Ziemię w tak małej odległości. "

Więc co pier.dolisz że jeb.nie?

Napisane Sep 10, 2009, 8:30 pm
Dziewczyny i Deska.... Pozostałe PunkRock99 1234 1
potuch28

potuch28
tomaszeks powiedział(a):
klaudiozaur powiedział(a):
gowno prawda ze dzieczyny gorzej jezdzą od chłopków,jeszcze byscie sie zdziwili!niektorzy uwazaja że dziewczyny nie czuja deski że sa takie gientkie i chcą sie podlizac chłopakom,nieprawda!ja smigam na desce od 10 roku zycia!i co jestem dzieczyna deska to jest poprostu coś pieknego!

w tym roku konczysz 11 tak?

Podłapał tekst i bedzie nim teraz rzucał na prawo i lewo. ....;/

Napisane Sep 6, 2009, 10:51 am
OSZUST!!! Zamienię MagicFingers 9 1
potuch28

potuch28
szajse powiedział(a):
Pewnie nie dostał od tygodnia paczki , Pioter powiedział że wysłał , ale trochę przetrzymał i stąd się bierze większość ' oszustów ' ;)

Powiedz mi jeszcze że maca111 przetrzymuje paczki 2 miechy i dopiero wysylaa;/ Błędna sugestia że stąd sie bior wszyscy oszuści.

Napisane Sep 5, 2009, 9:59 am
Sen Hydepark umfbiker 684 1
potuch28

potuch28
Jest tez takie coś jak świadomy sen czyli jak sama nazwa wskazuje wiemy co robimy w tym śnie. poradnik o tym jak w niego wejść i jak sprawdzić czy jest to sen znajduje sie na spryciarzach. Raz w niego udalo mi sie wejść i bylem bardzo najarany ;P. Napisze niektóre rzeczy o tej umiejętności ;] Mianowicie w świadomym śnie tekst wskazówki zegara rejestracje samochodowe itp zmieniają sie po każdym oddzielnym spojrzeniu bądź są nie do odczytania. Kiedy np. spadniemy z wielkiej góry i uderzymy o ziemie nie poczujemy bólu ani sie nie połamiemy więc śmiało można próbować bo wie co sie robi ;]
Aby w pełni wykorzystać możliwości świadomego snu należy tez mieć dobrą wyobraźnię lub jeśli ktoś dużo podróżuje po świecie to przyda sie cecha wzrokowca czyli zapamietywanie danych obrazów bo w świadomym śnie można sie przenosić z miejsca na miejsce (jakie sie chce) wystarczy pomyśleć (jak w filmie jumper ;]).
Ijeszcze taka ciekawostka dla erotomanów ;] - w świadomym śnie można uprawiać seks z kim sie chce gdzie sie chce jak sie chce i do tego orgazm jest (jużdobrze nie pamietam) 8-mio krotnie wiekszy niż w rzeczywistości ;]

Napisane Sep 4, 2009, 11:14 pm
WS trucki Sprzęt peddyfb 55 1
potuch28

potuch28
Cytuj:
peddyfb - naucz sie pisac, nieo bo ntego dguwna kturegoo ty pishesz to ni chuija pżeczytac

PAdłem hahah

Napisane Sep 4, 2009, 10:03 pm
<< poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >>