Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Nauka jazdy na snowboardzie Snowboard YourMother 111 2
MrBounce

MrBounce
Pracuj nad techniką, pracuj ;D. A będzie z Ciebie wyczesana riderka;)

Napisane Jan 4, 2009, 2:33 pm
MrBounce

MrBounce
Ja osobiście pojechałam na oboz snowboardowy i tam zaczełam swoją jazdę na desce. Dowiedziałam się wielu niezbędnych i potrzebnych rzeczy. A co do techniki. Większośc ludzi na stokach nie jeździ dobrze technicznie, bo nie odczuwa takiej potrzeby. W końcu jazda to ma byc przyjemnosc, a masom ludzi technika kojarzy sie jedynie ze żmudnymi i nudnymi cwiczenimi.Dopiero ambitniejsi decydują sie na to, bo wiedzą że ona bardzo pomaga w jeździe ;).

Napisane Jan 2, 2009, 11:44 pm
Szkoła snowboardu. Snowboard MrBounce 27 5
MrBounce

MrBounce
Ja uważam, że samoukiem nie wrato byc, pozniej robi sie wiele niepotrzebnych błedów, które z czasem przeszkadzają w jeździe na desce.Instruktor wskaże Ci drogę, a reszta już od zależy tylko od ridera. A ja zamierzam spróbowac swoich sił we freestyle'u i slyszalam, ze organizuje sie wypady co weekend z instruktorem, ale już nieważne, bo coś takiego sama znalazłam ;).

Napisane Jan 2, 2009, 11:33 pm
MrBounce

MrBounce
Haha może CapsOff bedzie nowym, polskim Shaun'em White'em :D:D

Napisane Dec 30, 2008, 12:54 pm
MrBounce

MrBounce
Szanuje Twoja opinie, jednak ja mam pozytywne doswiadczenia z instruktorami i bylabym sklonna sprobowac swoich sil w takiej szkole ;)

Napisane Dec 27, 2008, 6:05 pm
MrBounce

MrBounce
Chodziło mi raczej o coś na miarę stałego klubu snowboarowego, nie jednorazowej szkółki na stoku.

Napisane Dec 26, 2008, 8:37 pm
MrBounce

MrBounce
Chciałam się zapytac, czy ktoś z Was należy do czegoś takiego. A jeżeli ma jakąś wiedzę na ten tamt to na czym to polega czy w ogóle szkoła snowboardu ma sens ;).

Napisane Dec 26, 2008, 6:54 pm
Piosenki z filmiku snowboardowego Pozostałe MrBounce 1 1
MrBounce

MrBounce
http://www.stepchildsnowboards.com/media.html

DOWNLOADED - FULL FREE MOVIE SD

Jeżeli ktoś rozpoznałby jakikolwiek wałek z tego filmiku snowboardowego to proszę o podzielenie sie ze mną swoją wiedzą xD. A tak poza tym: ENJOY !

Napisane Dec 26, 2008, 8:22 pm
Kaprun Austria Snowboard losiqsk8 6 1
MrBounce

MrBounce
Byłam tydzień temu. Pogoda była fatalna, co często zdarza się w Austrii. Co do tras  to nie ma zastrzeźeń. Dobrze przygotowane, o róźnym stopniu trudności, każdy znajdzie coś dla siebie. Snowparki tam to zajebista sprawa, naprawdę polecam!  i pełno wyczesanych tras poza stokami.;)

Napisane Dec 26, 2008, 6:29 pm
<< poprzednia 1 następna >>