Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Eternity Decks Sprzęt divko 67 2
KisieL94

KisieL94
kanciiak powiedział(a):
Kisiel94 ty sie najlepiej oszuscie nieodzywaj i wyjdz.  A co do deckow mi sie podobają ale zdaje mi sie ze sa minimalnie krzywe :)

Jeżeli chcesz mnie pocisnąć, to nie rób tego w takich tematach.. Jak masz problem to zapraszam do mnie, pogadamy inaczej. Jak nie masz życia, siedzisz całe życie przed komputerem, szkołę masz w dupie i nie obchodzi cię to, że rodzice mogą się martwić kim kiedyś będziesz, to najlepiej się w ogóle nie odzywaj i się zastanów.

Ja mam jeden taki blacik, ostatecznie mogę zrecenzować, jeżeli szanowni userzy mają zamiar jeszcze traktować mnie poważnie. Sory za ów wyskok powyżej, ale tacy ludzie mnie denerwują.. Mocni w internecie, w szarej rzeczywistości by nawet mordy nie otworzył i nie powiedział mi w twarz co o mnie myśli. Pozdrawiam.

Jak dorwę się do aparatu cyknę kilka zdjęć i napiszę co i jak. Elo.

EDIT:
I proponuję skończyć dyskusje na temat "FINGER TO SPORT" jeżeli ktoś tak mówi, znaczy że nie zna dosłownego znaczenia tego słowa. Fingerboard jest to 'zabawka' którą dostaniemy w sklepie z zabawkami. 3+. A to że w niemczech są ceny jakie są i dzieci kupują blaty po 140 zł nie znaczy, że FB jest sportem.

Napisane Jan 13, 2011, 10:25 pm
KisieL94

KisieL94
Fingerboard nie jest sportem.. "SPORT według nauki o wychowaniu fizycznym: rozmaite formy aktywności fizycznej i umysłowej, podejmowane dla przyjemności lub współzawodnictwa" .. Sportem jest jazda na np. jazda na rowerze. Fingerboard to najwyżej hobby, zajawka.. Napewno nie sport. A deski koks, mam jedną i jest ok. Dobry pop ale profil mógłby być delikatnie prostszy.

Jeżeli fb to sport, to pisanie długopisem też.. Pozdro rozkminiacze.

Napisane Jan 13, 2011, 5:47 pm
Contest Białystok Pozostałe KisieL94 10 2
KisieL94

KisieL94
TO JUŻ DZIŚ!! ZAPRASZAMY GODZINA 15:00 Skateshop Free-Way ul. malmeda 16 lok. 25  naprzeciwko LOFTU.. Kaman bjacz. Peace

Napisane Dec 11, 2010, 7:48 am
KisieL94

KisieL94
http://blog.free-way.pl/wp-content/uploads/2010/12/fb.JPG

Napisane Dec 9, 2010, 9:11 pm
Szpachla Sprzęt HuGoSk8 4 1
KisieL94

KisieL94
1 forma... :/ Bardziej opłaca się kupić 750. masz w cenie 500 a 250 więcej. Pozdro..

Napisane Nov 27, 2010, 3:31 pm
Jakie łożyska do TD ? Sprzęt blazej50 8 1
KisieL94

KisieL94
HulajnogaFun powiedział(a):
Lukk powiedział(a):
HulajnogaFun powiedział(a):
Żadne! Do td żadne nie pasuj. ps: niema stronki grandfingers.pl

jest, jest

Ahh no faktycznie:)

Dziwne... grandfingers.pl i grand-fingers.pl to 2 różne strony

A no tak się składa, że na starej stronie jest newsik o ten nowej.:)

A co do łożysk to żadne nie będą raczej pasować. Nie sprawdzałem więc jak się mylę to sory.

Napisane Nov 25, 2010, 1:22 pm
Grand Fingers - polska firma fingerboardowa Sprzęt Mzimiak 4140 1
KisieL94

KisieL94
MaksioFB powiedział(a):
czy w zamawianiu czegoś z gf sie coś zmieniło ? czy nadal strarym formularzem na starej stronie ?

A nie możesz sprawdzić?! Jaka ciemnota.. Tak po staremu.. :/ www.grand-fingers.pl

Napisane Nov 21, 2010, 8:01 am
Birds czy GF ??? Sprzęt dexonsk8 5 1
KisieL94

KisieL94
Ja mam kółeczka birds crystal z tymi złotymi zrdzeniami i są kozackie.. możesz do nich kiedyś włożyć łożyska od granda np, a kółeczka sa kozak i jeżdżą jak łożyskowane na samych rdzeniach. Wybór należy do ciebie. A grandy basic to już dość stary profil^^. Nie  miejcie takich uprzedzeń do innych firm. Grandy są zajebi.te ale birdsy też są kozak. I pewnie większość z was nawet ich nie miała i doradza to co im się wydaje.. Pozdro.

Napisane Nov 21, 2010, 7:44 am
Redwood - deski od Adi Sprzęt adibomba 670 1
KisieL94

KisieL94
Bardzo mi to przypomina mitta.. :/ a na dodatek delikatnie krzywego. Nie wiem jak o tym myśleć, bo wygląda dosłownie jak mitt.. :P

Napisane Nov 20, 2010, 11:53 am
Co wybrać na początek? Sprzęt Luq4109 525 1
KisieL94

KisieL94
GrandFingers. ;))  Chyba, że masz za dużo kasy to bierz BRR..........

Napisane Oct 25, 2010, 8:45 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>