Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Wybór rolek - poczatkujący Sprzęt BlokerSs95 15 1
Fiolek4ever

Fiolek4ever
niestety się niezgodze z kolega ktory posiada futrzaka na avatarze :
Usd realm to dobre rolki
Rolki to rolki na hedonie nie ma ch ujowych rolek sa tylko rolki różnice się kuffami linerami  itp
skoro mowa o realmach rolki sa dosyc pozadne ale nie polecam je na poczatek jak sie kazdemu wydaje tutaj dla wszystkich anty realmowcow cena nie jest zadnym wyznacznikiem usd sa tak jak i valo tv wzorowane na rocesach tylko uleprzonych :P

a co do wad realmów to brak cuffów przezco rolki się słabo gna liner słabo dopasowany do rolki przez co jest mniejsza kontrola . Więc jako chyba jeydny na tym forum polecam realmy

A tu do pana  pocztkujacego zamaiast tych rollerbladow kup sobie czopki i wsadz sobie je w dupe :P
Na forum nikt ci nie doradzi rolek dla ciebie poprostu tu sa stare wyjadacze każdy ma swoje usposobienie niektórzy tutaj twierdza za najleprze sa xsjado a ja już nigdy w życiu nie kupie xsjado gdyż dlamnie sa to rolki beznadziejne

Napisane Aug 11, 2010, 9:51 pm
Twój ulubiony trick ! Tricki Sk8man 77 2
Fiolek4ever

Fiolek4ever
no jak dla mnie w miazga jeśli tu ludzie potrafia tylko soule i mówia na fr savane ao savana

Napisane Aug 11, 2010, 9:39 pm
Fiolek4ever

Fiolek4ever
ja najbardziej lubie unity ao top soul insaid mizu

Napisane Jan 20, 2010, 9:14 pm
P-Rail Sprzęt borys15pl 14 1
Fiolek4ever

Fiolek4ever
rura musi być okrągła najlepiej nie używana (nie ze złomu) chyba że robisz raila kwadratowego to co innego ale możesz też robić shotgana więc może określ jaki typ reila robisz

Napisane Jan 20, 2010, 10:02 pm
Czego NIE lubicie :D Pozostałe adamrapela 74 1
Fiolek4ever

Fiolek4ever
ja nie nawdzę najlepszych rolkarzy z miasta !!!!
Denerwuje mnie to że myślą że im wszystko wolno stoją gdzie chcą jak krowy na środku podjazdu ostatnio jeździli na graindbox`sie i posmarowali rurkę obok i na niej nie jedzili i tylko się śmiali jak ludzie na deskach o mało się na nich nie pozabijali :mad: :mad: :mad: :mad:

Napisane Jan 20, 2010, 9:27 pm
Ile ważą wasze rolki? Pozostałe NowaczeQ 77 1
Fiolek4ever

Fiolek4ever
ja jeżdżę na deshi i jedna rolka waży mi 860 gramów

Napisane Jan 20, 2010, 9:23 pm
uniti Tricki kujapa 8 1
Fiolek4ever

Fiolek4ever
nie chodzi o czas chodzi oto czy jesteś zielony czy już jeździsz na poziomie prosa
unity jest trudnym trickiem w którym dla równowagi tzreba dogiąć rolki ze skrzyżowanymi nogami wskakiwanie na mórek nic nie da musisz miec grindboxa i nanim próbować 3 razy wskoczyć jak się uda to z małym rozpędem 3 razy potem z więkrzym itd... jak jesteś zielony to niezałapiesz tego tak ponieważ masz jeszcze mało rozciągnięte kostki do uginania jak już umiesz tricki typu royal możesz brać się za unity sawane itp

Napisane Jan 20, 2010, 9:20 pm
rollerblade spark - Czy te rolki sa dobre,ma ktoś je??? Sprzęt bartollo1 6 1
Fiolek4ever

Fiolek4ever
ale rolki to rolki niby agresywne ale podobne
jeżdżę na rolkach agresive i zmojego punktu widzenia rolerbalde to upadła firma nie robiąca dobrych rolek przynajmniej agresywnych więc rollerbaldów nie polecam

Napisane Jan 20, 2010, 9:03 pm
Jak wykonać fronside soul? Tricki le1t00 12 1
Fiolek4ever

Fiolek4ever
:D jeżeli chodzi o soula to najlepiej wziąść rozpęd wskoczyć na murek robiąc makio i najlepiej dostawić nogę na soula lub mizu później samo ci się bedzie wskakiać

Napisane Dec 5, 2009, 6:03 pm
Abec 7 Tricki Roulson 5 1
Fiolek4ever

Fiolek4ever
to zależy widzisz wczoraj zrobiliśmy próbę łożysk jeden rolkarz jechał na grindweelsach abc7 a drugi na kółeczkach z abc5 ku zdziwieniu wygrał ten na grindweelsach ale to też wada szybkość jest czasami ważna a czasami do dupy oczywiście zapraszam do zakupu abc7 becouse są bardziej wytrzymalsze

Napisane Dec 5, 2009, 6:00 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>