Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Program do ściągania plików Hydepark PPDA 3 2
PPDA

PPDA
Już znalazłem. iWisoft Free Video Downloader. Przy okazji polecam program.

Można zamknąć. Joł.

Napisane Aug 15, 2011, 12:35 am
PPDA

PPDA
Siema.
Mam pewnien problem, a właściwie prośbę. Szukam programu do ściągania filmów z internetu. Miałem go kiedyś na dysku i żaden program nie był tak dobry jak ten. Nie pamiętam nazwy, wiem, że jego największą zaletą było to, że sam się uruchamiał podczas włączenia komputera i nie było żadnego pier**dolenia z wklejaniem linków itp, tylko jak program był uruchomiony i włączało się jakiś film (nie ważne czy na YT, czy Megavideo czy jakaś strona o deskorolce) to od razu wyskakiwało powiadomienie, jedno kliknięcie i zasysało film na komputer. Zna ktoś może nazwę? Potrzebny na gwałt, będę bardzo wdzięczny.

Napisane Aug 14, 2011, 11:52 pm
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
PPDA

PPDA
Mygas powiedział(a):
Mam pytanie jeśli mam trucki wysokość  6 cm a kółka będa 52.5 to będą mi się robić wheelbite. Jeżdżę na rozkręconych truckach

I co w związku z tym? Szkoda Ci grafiki, czy jak...? Biedaczysko..

Napisane Oct 11, 2010, 10:09 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 1
PPDA

PPDA
Adi21 powiedział(a):
foto robione kaloryferem, ale nic innego nie mialem pod ręka.
FOTO

VIII Aqua = jedna para mniej na wishliscie :) P-Rody IV na deskę. jeszcze nie jezdzone, ale wydaja sie lekkie i wygodne.

No ja bym nawet powiedział, że foto jakości noża kuchennego.
Pierwsze z lewej wyglądają jak jakieś buty dla Power Rangersa, żałosne i tandetne, drugie zaś jak jakieś lacze na zbiory truskawek za granicą. Ogółem kupka, ale to tylko moje zdanie :)
Pozdrawiam.

Napisane Oct 11, 2010, 9:22 pm
HAMBURG sklep Sprzęt olek2 3 1
PPDA

PPDA
+blackriwer-rampa+
ul. Longshit 16a
04-399 Hamburg
Deutschland

Mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam.

Napisane Oct 11, 2010, 9:18 pm
dzierzoniow i okolice Pozostałe sk8ater 21 2
PPDA

PPDA
PPDA powiedział(a):

Z tego co mi wiadomo to sam masz 12 lat, jak nie mniej. Na fingerboardzie jesteś po prostu zerem, co można zobaczyć na Twoich filmikach, m.in na tym:
http://www.youtube.com/watch?v=tK6n4AjZ1TE
czy też na tym:
http://www.youtube.com/watch?v=P8OtRti50ig
Także wielki 12-letni fighterze, jeśli możesz zamilcz po prostu, bo jak ja widzę 12-letnie dzieciaczki grożące przez neta to mi się aż płakać chce...
Pozdrawiam.
Nie... Wcale nikt nie widział, jak jeździsz.

Napisane Oct 11, 2010, 4:28 pm
PPDA

PPDA
filu98 powiedział(a):
waniowyy powiedział(a):
Ja z Legnicy do dzierżoniowa mam blisko słabo jeżdżę dopiero teraz składam sobie pożądny set up ale jak moglibyście mnie poduczyć >?

Ja bym takiemu gnojowi jak ty sie nie zastanawial a tylko jak by przyjechal bym strzeilil bys moze sie ogarnal z tymi tematami ;/

Dziecko. Po pierwsze używaj normalnie klawiatury a w ogóle to się po prostu zamknij, ok?!
Z tego co mi wiadomo to sam masz 12 lat, jak nie mniej. Na fingerboardzie jesteś po prostu zerem, co można zobaczyć na Twoich filmikach, m.in na tym:
http://www.youtube.com/watch?v=tK6n4AjZ1TE
czy też na tym:
http://www.youtube.com/watch?v=P8OtRti50ig
Także wielki 12-letni fighterze, jeśli możesz zamilcz po prostu, bo jak ja widzę 12-letnie dzieciaczki grożące przez neta to mi się aż płakać chce...
Pozdrawiam.

Napisane Oct 10, 2010, 8:22 pm
Trucki regular czy wide? Sprzęt mobok 21 1
PPDA

PPDA
mobok powiedział(a):
PPDA powiedział(a):
mobok powiedział(a):

Tak pisze:
Trucki REGULAR do blatów 28 mm lub węższych, a także WIDE do blatów 29 mm lub szerszych.

i dokładnie to znam, dlatego pytam.

Więc pytam: Po co pytasz, skoro mówisz, że znasz odpowiedź?
Facepalm.

Admin jesteś apropo odpowiedzi wcześniej? ;p
Bo regular do blatów 28
Ja mam 28 a chcę wide. Ty za to napisales ze regular są do blatów 27 i niby tak wyczytałeś na GF. Przeczytaj dobrze co napisałeś pseudo adminie ;*

Mówiłem, iż wide pasują do desek minimum 28mm. Gdzie napisałem, że wyczytałem cokolwiek na stronie Grand Fingers? Ogarnij się i nie dopowiadaj. Nie rozumiem zupełnie, ale to zupełnie dlaczego nazywasz mnie pseudo adminem...? Może dlatego, żę w przeciwieństwie do Ciebie umiem poprawnie pisać...?

Napisane Oct 10, 2010, 10:30 pm
Jeszcze tylko tego brakowało...(disney xd) Pozostałe aizdes 34 1
PPDA

PPDA
rado2711 powiedział(a):
janiemoge u mnie gosciu z 3 klasy ma fingera z ben 10 i mnie do niego porównoją

Bo pewnie masz z Barbie, więc się nie dziw.

Napisane Oct 10, 2010, 8:58 pm
Wide a TD ? Sprzęt waniowyy 8 1
PPDA

PPDA
Kolego waniowyy!
Zanim zaczniesz używać forum naucz się pisać poprawnie po polsku, użyj słownika w razie jakichkolwiek wątpliwości, dopiero później zacznij używać forum. Twój poziom wypowiedzi, ogólnego zachowania itp na forum jest poniżej krytyki. Codziennie zakładasz po 15 tematów, dotyczących najróżniejszych bzdur, tego samego typu co ten temat. "Czym się różni truck szeroki od zwykłego, wąskiego?"... Spadłem z krzesła. Ogarnij się porządnie dziecko, sądzę, że nie masz więcej niż 11 lat... Temat zgłaszam do moderacji, a Ty się porządnie nad sobą zastanów, no o ile w ogóle uważasz to za słuszne.
Pozdrawiam.

EDIT:
Żeby nie było, to odpowiadam na pytanie w temacie, na pytanie, które w zasadzie jest zdaniem, bo nie widzę tam ani kropki, ani znaku zapytania...
Trucki szerokie są do desek 28mm i więcej, a trucki zwykłe, wąskie do desek wąskich, 26mm i poniżej.

Napisane Oct 10, 2010, 8:13 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>