Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Łożyska tanie a dobre Sprzęt Cinus91 16 1
SaskersLand

SaskersLand
ja kupiłem za 65 zeta łożyska CRAP , wejdz na hedon. Tam są mała cena a łożyska kozak łatwe w czyszczeniu, szybkie i wytrzymałe, a najlepsze że na stronach zagranicznych np :grindhouse, są to jedne z droższych łożysk. polecam pozdr

Napisane Aug 16, 2009, 9:43 am
Razors - Genesys 7.1 pomoc Sprzęt Neutronit 8 1
SaskersLand

SaskersLand
Wejdz sobie na stronę hedon, tam masz roleczki, ja bym ci polecił firmy Razor , Remz, Usd . 900 za tyle masz dużo roleczek do wyboru, poczytaj tam komentarze ludzi co piszą o danym modelu, czy są np: lekkie , wytrzymałe itp .pozdr

Napisane Aug 11, 2009, 4:49 pm
Czy lubicie jeździć na rolkach w rurkach?? i co o tym myślicie Pozostałe czorny125 57 2
SaskersLand

SaskersLand
Po prostu dla mnie lipa i tyle.  Roguc93
co może chodzisz na co dzień w rurkach, obcisłych sweterkach i koszulkach ala włoski maczo ? Nosisz wszystko obcisłe? Bzdura zrobiła się na to taka moda i tyle. Jakby weszła moda na dzwony to byś w nich zasuwał...  Moda to moda , ja mam swoją od prawie 15 lat i tego się trzymam i będę trzymał. Nie zacznę biegać  w rurkach bo od pół roku latam na rolkach. Pozdr

Napisane Aug 6, 2009, 9:07 pm
SaskersLand

SaskersLand
Tylko szeroko, rurki są do dupy, rurki to bmx i mtb w ogóle to tego nie kumam. Jak może być wygodnie w obcisłym. Poza tym facet w obcisłych spodniach ? Dla mnie ta moda to lipa...

Napisane Aug 6, 2009, 8:50 am
Ochraniacze....? Sprzęt zdybson 180 1
SaskersLand

SaskersLand
Ja mam ochraniacze na kolana i na piszczele ( piłkarskie) . Na piszczele kupiłem oczywiście dopiero ja zaliczyłem  niezłą glebę na reail-u. Ja jak mam na sobie ochraniacze to wiem ,że mogę sobie pozwolić na więcej . Pozdr

Napisane Jul 28, 2009, 9:12 am
rollerblade spark - Czy te rolki sa dobre,ma ktoś je??? Sprzęt bartollo1 6 1
SaskersLand

SaskersLand
Bo ja wiem, nie znam się na takich rolkach, wpisz w wyszukiwarce    www.wrotkarstwo.pl , i tam zadaj to pytanie bo tam ludzie latają rekracyjnie, szybkościowo itp.  Tam znajdziesz odpowiednie forum. pozdr

Napisane Jul 26, 2009, 8:03 am
Rolki na "rozgrzewke" Sprzęt NewbieROLL 18 1
SaskersLand

SaskersLand
Trzeba dobrze poszukać, aj kupiłem praktycznie nówki Remz o.s 2 za 530 zeta, od gościa co na nich tylko parę razy skoczył z schodów. Półki nie miały żadnej ryski, nie dotknęły ani murku ani rurki . Okazje się trafiają ;)

Napisane Jul 25, 2009, 1:19 pm
kolka Sprzęt arek93k 4 1
SaskersLand

SaskersLand
Mi np : nie podeszły undercover, ale polecam genre( 57/90a) , też się zastanawiam nad 4x4 i w przyszłości je ogarnę, tak jak powiedział Qba619 , każdemu podejdą inne koła. Mam właśnie genre a 2-gi set kół to remz 57/88a, fajne koła ale katuję je jakiś czas i zaczynają lekko pękać. pozdr

Napisane Jul 19, 2009, 12:14 pm
Pokaż swoje rolki Sprzęt sk8spinacz 151 2
SaskersLand

SaskersLand
Ty no ja to praktycznie ich nie ściągam , na razie jest ok ! Jak się skatują to kupię takie same :)

Napisane Jul 6, 2009, 10:31 pm
SaskersLand

SaskersLand

Remz o. s 2
Liner -Jug
Szyna -  Kizer type-m
Koła - 57/88 a Remz lub Genre 57/90a
łozyska- CRAP http://img525.imageshack.us/img525/4791/remzos2.jpg

Napisane Jul 6, 2009, 6:03 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>