Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Black Sabbath Rock / Metal panadam 96 2
Angello

Angello
wrq powiedział(a):
Angello powiedział(a):
Black Sabbath ogłosił wczoraj oficjalny powrót. Po raz pierwszy od 33 lat nagrają album. Będą również koncertować. Black Sabbath 2012
pieniądze im się skonczyły :) ?

A być może  :) Mimo wszystko czekam na płytę z niecierpliwością.

Napisane Nov 12, 2011, 11:56 am
Angello

Angello
Black Sabbath ogłosił wczoraj oficjalny powrót. Po raz pierwszy od 33 lat nagrają album. Będą również koncertować. Black Sabbath 2012

Napisane Nov 12, 2011, 9:46 am
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
Angello

Angello
Zastanawiam się nad kupnem kółek i mam obecnie trzy produkty: Spitfire, Hubba, Deathwish. Sprawa przedstawia się następująco. Miałem kiedys hubby (inny model) i stwierdzam, że są bardzo dobre. Ale wyczytalem duzo dobrego o Spitfire. Chcę wyjść tanio i dobrze. Proszę o uzasadnioną odpowiedź. :)

Napisane Jan 19, 2011, 1:31 pm
Buty Nike SB? Buty Rychu5012 565 2
Angello

Angello
Mam jeszcze jedno pytanie, gdyż na anderze przyciągnęła mnie cena tych butów, ale czy one będą lepsze (wytrzymałość) niż nike sb dunk low ? Zależy mi na dobrym wyborze. Dzięki z góry  :)

Napisane Dec 4, 2010, 4:50 pm
Angello

Angello
Mam okazję zakupić parę butów tej własnie firmy. Zastanawia mnie tylko taka kwestia. Mianowicie, buty pro model omal salazar za 229zl będą lepsze pod względem wytrzymałości, czy jednak dunk low pro za 199zł ? Różnica w kwocie nie jest zbyt wielka, ale zależy mi na dobrym i uzasadnionym poleceniu jednej z tych par butów. Dzięki z góry :)

Napisane Dec 3, 2010, 4:32 pm
Kraków - jak się pokazać? Pozostałe sianko 10 1
Angello

Angello
W styczniu 2011 roku, czyli juz za niespełna miesiąc rusza nowy program dla wokalistów na tvn'ie pt. X Factory. Może tam powinna spróbować ? Wyżej również dobre pomysły.

Napisane Dec 3, 2010, 8:27 pm
Street Dreams Filmy SV - dyskusje taz5264 173 1
Angello

Angello
grzesmilan powiedział(a):
film daje zajawke na to, żeby wziąść sie za jakieś poręcze w dół.

Dokładnie ziomuś. Mam to samo po obejrzeniu filmu, az nabrałem motywacji, aby zrobić sobie raila ^^)

Napisane Nov 12, 2010, 7:20 pm
Trucki Venture Sprzęt dawidd64 265 1
Angello

Angello
Kupiłem w sierpniu pro model: J.B Gillet Fully Flared. Leciutkie w porównaniu do Speed Demons'ów. Wytrzymałe, gumki idealne. Na nic nie narzekam, a wręcz polecam.  :]

Napisane Nov 10, 2010, 7:40 pm
Decki Girl Sprzęt osecik 187 1
Angello

Angello
Na początku roku, a konkretnie w styczniu zakupiłem jeden z tych blatów pro model: Sean Malto. Trochę niepewnie jeździło mi się na tym blacie, ponieważ wydawało mi się, że go zaraz złamię, aczkolwiek jeździłem na nim aż 9 miesięcy. Pod koniec września nadłamałem(tail) go na flacie zwykłym, niskim cavemanem. Potem blad stracil(celowo) nose'a i dołamałem taila. Blat był kozacki. Pop trzymał mu bardzo długo ! Polecam ! :)

Napisane Nov 10, 2010, 7:30 pm
Coma Rock / Metal SkindzieL 72 1
Angello

Angello
mudhoney powiedział(a):
Na YT jest Transfuzja po angielsku i premierowy kawałek - FTMO. Gdy FTMO jest całkiem spoko to "Transfussion" to kompletne nieporozumienie... Coś czuję, że się przejadą na tym excessie... W sumie to oni z płyty na płyte coraz gorzej grają, jeśli chodzi o mój gust.

Właśnie słuchałem tych dwóch kawałków i powiem tyle, że na Transfuzji lekko się zawiodłem, ale refren jest zaje*bisty. F.T.M.O no cóż mogę napisać genialny utwór mym zdaniem. Jak już wcześniej pisałem, jestem bardzo ciekaw całej płyty.

Napisane Aug 27, 2010, 4:42 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>