Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
VNM Rap / Hip-Hop anty 51 1
Pociej91LW

Pociej91LW
Cytuj:
ja tam lubie vnm'a nie ważne jaki rap robi wważne zę ma swój styl nagrywania i to uu nigo zajeebiste jest własnie

no chyba jak jest raperem, to ważne jaki rap robi ;)

Napisane Feb 28, 2009, 10:29 pm
Trzeci wymiar Rap / Hip-Hop duncon15 107 1
Pociej91LW

Pociej91LW
Cytuj:
3W wyrobił sobie opinie po "porach rapu" i moim zdaniem słusznie, bo płyta była mizerna, rymy głupawe i w ogóle celowała w odbiorców troche niższej klasy. Natomiast jest to chyba jedyny zespół, który zmienił sie na lepsze, i do tego nagrał album, który w tej chwili jest jednym z moich klasyków rapu w Polsce. "Inni niż wszyscy" to album który nie ma słabego momentu. Nie wiem czy White House czy Waldek ich tak ukształtował czy nie, ale niech tak zostanie;] Mam ich krążek na półce i zawsze gdy ktoś do mnie wpada i sie krzywi na jej widok to każde mu sie bujać. ;p Pozdrawiam

sorry, ale chyba nie słuchałeś '4 pór rapu', jeśli mówisz, że to mizerna płyta, że mieli głupawe rymy i celowali w odbiorców niższej klasy. Płyta była zajebista, to był powiew świeżości na scenie rapu, szczerze mówiąc słucham jej częściej niż 'innych niż wszyscy'. Zaczęto mówić, że to hiphopolo dopiero po nagraniu teledysku do 'dla mnie masz stajla', który zresztą nagrano ok. pół roku po premierze płyty. Już wtedy 3w swoim flow rozpierdalali całą scenę, więc mówienie o '4 porach rapu', że to słaba płyta jest śmieszne, spoko jeśli się komuś nie podoba, ale wk..rwia mnie jak ktoś mówi, że to hiphopolo, bo wszyscy tak mówią.

Napisane Feb 24, 2009, 5:19 pm
Nauka jazdy na snowboardzie Snowboard YourMother 111 1
Pociej91LW

Pociej91LW
Cytuj:
Ja się nauczyłem na skrzycznym , to była pierwsza przygoda z snowboardem ,zjechałem "Ondraszkem"  6 godzin  ;)

Kurde, ta trasa to bardziej na biegową wygląda, ja tam zjeżdżałem, to co chwile musiałem odpinać deske :P. A co do jeździć najpierw uczyłem się sam przez ok. tydzień ale słabo mi to szło, ale jak wziąłem instruktora to od razu w 2 godziny mnie nauczył jeździć :)

Napisane Feb 18, 2009, 11:06 pm
<< poprzednia 1 następna >>