Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Flat Face G13 30,5mm 60-70zł ! Sprzedam mikipawlak 1 1
mikipawlak

mikipawlak
Dzisiaj mam na sprzedaż flat face g13 bo potrzebuję pilnie kasy dlatego tak tanio ! Zdjęcia będę na dole. Deck mogę wystawić na allegro jeżeli ktoś sobie zażyczy.
Kontakt :
- gg 10048699
- albo w temacie
Do ceny należy doliczyć 5zł za wysyłkę poleconym priorytetem w kopercie bąbelkowej.

http://img850.imageshack.us/img850/508/img4473q.jpg
http://img718.imageshack.us/img718/1875/img4474eo.jpg

Napisane Sep 9, 2012, 11:33 pm
~~ spoty BRR ~~ Sprzedam ROOkIEE 68 1
mikipawlak

mikipawlak
Hahahaa te ceny są co najmniej śmieszne typowo taki kicker brr był niedawno na Skate-europe za 65zł a ty używanego za 60zł sprzedajesz ? Może jeszcze chcesz za to dostać więcej niż zapłaciłeś ? Ceny powinny być co najmniej 3/4 ceny nowej przeszkody. Dalej nowy quater brr po kursie euro z początku ubiegłego roku ( czyli ok 4.2-4.3zł ) kosztował 168zł twój UŻYWANY 160 porażka mógłbym jeszcze mówić o cenach ale chyba zrozumiałeś. Teraz ostatnia sprawa masz złą opinię nie tylko zielonoz skarżył się na Ciebie że go oszukałeś. Ja chętnie kupiłbym od Ciebie quater pipe'a ale na pewno nie za tyle więc możesz do mnie napisać na PM co do ceny :)

edit : Wezmę wszystko oprócz bencha granitowego za 320zł z przesyłką za pobraniem jeżeli ci pasuje odezwij się na PM

Napisane Jan 3, 2012, 7:00 pm
Kolejny Szczeciński meeting Meetingi mikipawlak 17 3
mikipawlak

mikipawlak
17 grudnia godzina 10 bądź 11

Napisane Dec 9, 2011, 5:16 pm
mikipawlak

mikipawlak
Takie rzeczy to na pm ...

Napisane Nov 23, 2011, 9:13 am
mikipawlak

mikipawlak
Witam ,
po pewnym czasie wracam na to forum aby zaproponować osobom zamieszkującym w Szczecinie i nie tylko do wzięcia udziału w zbliżającym się meetingu właśnie w Szczecinie meeting jest organizowany przeze mnie (mikipawlak) oraz mojego dobrego kolega Konrada ( kondziubmx ) więc co do wszelkich informacji to zostaną one podane w najbliższym czasie w tym temacie póki co chcielibyśmy zobaczyć ile osób było by chętnych na taki event i czy jest sens to w ogóle organizować a więc jeżeli mieszkasz w Szczecinie bądź mógłbyś do niego przyjechać i masz ochotę przybyć na meeting to zapisz się na listę która będzie na samym dole tematu pisząc w poście hasło "będę na meetingu" bądź też coś w tym stylu i zostaniesz dopisany do listy uczestników. Spotkanie odbędzie się najprawdopodobniej w pałacu kultury więc niestety będzie trzeba zapłacić za wstęp za wynajęcie sali ale zapewne nadrobimy to znakomitą atmosferą i zadowalającymi nagrodami. Niedługo powinien pojawić się także plakat lecz to dopiero jak zbierze się trochę więcej osób. Wracając do opłaty to wyniesie ona mniej na głowę jeżeli wpadnie więcej osób więc piszcie po znajomych i wgl aby przybyli na meeting. Myślę że póki co to wszystko jakbyście chcieli jeszcze o coś zapytać to piszcie tutaj bądź na pm do mnie albo do Kondzia.
Zachęcam do wzięcia udziału : )

Napisane Nov 22, 2011, 6:34 pm
Corian BENCHES Miejscówki olivjer 60 2
mikipawlak

mikipawlak
zigmae powiedział(a):
mikipawlak powiedział(a):
zigmae powiedział(a):
Jak już sprzedajesz na fr to może zostań tylko tam :D tutaj takie po**by są ... że szkoda słów

to co ty tu robisz ?

a czasami są nawet fajne rzeczy w giełdzie od ogarniętych ludzi

sam sobie zaprzeczasz .. zostawię to bez komentarza

Boże koleś przecież nie mówię o wszystkich

Napisane Nov 8, 2011, 3:19 pm
mikipawlak

mikipawlak
zigmae powiedział(a):
Jak już sprzedajesz na fr to może zostań tylko tam :D tutaj takie po**by są ... że szkoda słów

to co ty tu robisz ?

Po czasami wchodzę żeby poprawić sobie humor a czasami są nawet fajne rzeczy w giełdzie od ogarniętych ludzi

Napisane Nov 7, 2011, 3:06 pm
Zakupy BlackRiver Pozostałe SiwyFB 18 1
mikipawlak

mikipawlak
NIe nie będzie

Napisane Nov 7, 2011, 12:31 pm
Best Trick Konkurs Pozostałe FunWood 80 1
mikipawlak

mikipawlak
Zrobiłbyś bardziej przyzwoitą listę ...

edit/ lista poprawiona

Napisane Sep 23, 2011, 10:55 am
HOLYWOODy Sprzedam Wojtass 793 1
mikipawlak

mikipawlak
Napisałeś że za 2 tyg. będą blaty a dałoby się jakoś to przyspieszyć bo chciałbym kupić HW

Napisane Sep 12, 2011, 6:46 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>