Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
fryzurki Hydepark mmatt 849 2
nexpo

nexpo
Bl4zej powiedział(a):
FSM powiedział(a):
Pigi2405 powiedział(a):
nexpo powiedział(a):
A co powiecie o mojej zeszłorocznej fryzurce??

PS. sorry ze z NK ale nie chce mi sie uploadować na inny serw;]

http://nasza-klasa.pl/profile/5255740/gallery/15

yyyh nie podoba mi się  :thinking:

prosze Cie, powiedz że to jakiś fotomontaż, albo coś?

zatkało mnie :o

Wyglądałeś jakby ci spiderman odcisk zrobił, bez urazy

Nie, to nie fotomontaż, to po prostu wakacyjne wariactwo ;] Jedni mówili ze spiderman, inni że siatka z baleronu ;]

Napisane Jul 2, 2009, 10:20 pm
nexpo

nexpo
A co powiecie o mojej zeszłorocznej fryzurce??

PS. sorry ze z NK ale nie chce mi sie uploadować na inny serw;]

http://nasza-klasa.pl/profile/5255740/gallery/15

Napisane Jul 2, 2009, 1:55 pm
Czy mieliście już chwilę zwątpienia .... ? "Nie chcę FB .. Pozostałe guumiis 178 1
nexpo

nexpo
Jeszcze rok temu jak by ktoś mi powiedział, że rzuce FB to bym wyśmiał, ale prawda jest taka, że przestałem jeździć, przeżywam "chwile zwątpienia(nie pierwsze i miejmy nadzieje, że nie ostatnie)". Oczwiście finger leży non stop na biurku koło klawy, ale to nie to samo co kiedyś. Jakoś brak czasu, brak zajawki?? Sam nie wiem. Coś poszło nie tak...

Napisane Mar 14, 2009, 1:01 am
Gotowanie! Hydepark OlaR 107 1
nexpo

nexpo
Hehe no to tu was zagne, ja gotuje i to dość często, nawet z niezłym skutkiem, a powód jest prosty, chodzę do technikum gastronomicznego, na kucharza właśnie. Co więcej lubie gotować ;] To wcale nie jest takie zle;P

Napisane Mar 29, 2008, 6:10 pm
Dla wszystkich fanów pirotechniki domowej xP Hydepark FASTER 54 2
nexpo

nexpo
garb powiedział(a):
rama powiedział(a):
jak chcesz mieć  chmurę dymu i ognia.. to dezodorant do czubka przyklej petarde najlepiej achtunga a na to woreczek benzyny ale najlepiej to jakiś większy woreczek... a do draski petardy to najlepiej knot 20 cm 1cm/s że by się dało uciec na bezpieczną odległość

Ooo, mooocne  :). Chyba to przetestuję, bo brzmi ciekawie (i do tego jest łatwe, szybkie i tanie)

Na prawde efekt musi byc niezly. Jezus wy to nazywacie piro?? A nie pomyslałes że puszka podezodorancie w chwili wybuchu zmienia sie w granat odlamkowy?? nie zycze nikomy, żeby z takiego odłamka dostal.  Jak chcesz sie na serio w to pobawić to rób własnorecznie i tylko kartonowe korpusy. Dezodorant jest stary jak świat i dobry dla przedszkolaków. Co z tego że jest tani, łatwy i wogóle elo jeśli efekt jest chu**wy. 

Napisane Mar 15, 2008, 1:36 pm
nexpo

nexpo
oski07 powiedział(a):
No ja lubie pirotechnikę. Raz z ziomkami próbowalismy zrobić świece dymną ale nam nie wyszło. Chciałbym zrobić bombę domowej roboty.

Jak lubisz to czemu sie tym nie zajmujesz?? Nie zawsze wszystko wychodzi. Tu macie filmik z własnorecznie zrobiona świecą dymna w roli głównej. Troche ciemny ale widać co trzeba, i inne moje filmiki tez z rzeczamui piro. PZDR

http://pl.youtube.com/watch?v=-CmSXl1jPdU

Napisane Mar 15, 2008, 12:14 pm
spotkanie Kraków? Meetingi rufus102 61 1
nexpo

nexpo
ja na 99% tez wpadne.

Napisane Dec 29, 2007, 11:49 am
Kingpiny z Techdecka Sprzęt BlackHaUsE 15 1
nexpo

nexpo
Normalnie, wez sama podstawe trucka, chwyć mocno i walnij w kingpina młotkiem, wyjdzie bez niczego.

Napisane Dec 23, 2007, 9:24 pm
Człowiek... Hydepark Tomassss 27 1
nexpo

nexpo
Pioterv powiedział(a):
tak czlowiekiem da sie sterowac, najlepiej robia to uzaleznienia, dealerzy glupi koledzy. Naszą misją jest pokazac że jestesmy lepsi od zwierzat.. chociaznie kjazdemu sie to udaje... :stare:

Przeczytałem temat tylko do tego posta i jego autorowi powiem tylko tyle: "c**a wiesz"... Thx

Napisane Dec 7, 2007, 10:38 pm
Zmiękczenie kółek TD Sprzęt McCvir 12 1
nexpo

nexpo
Nie słyszałem o takim sposobie zmiękczania kułeczek, spróbuje...

Napisane Dec 7, 2007, 8:23 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>