Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Punk Rock / Metal punxx 795 1
cinekskejt

cinekskejt
Dakota1 powiedział(a):
rockxxxrebel powiedział(a):
Jak juz mowa o muzyce punkowej to mozecie powiedziec mi do jakiego radzaju nalezy zespol The Virus? Do punkowej czy raczej sluchajac tego skini?? Bo spodobala mi sie ich muzyka a punkowa nie jestem wiec sie na tym nie znam za bardzo...z gory dziekuje

A skini nie mogą słuchać punka?
Tak raczej niekoniecznie, są bardzo temu przeciwini. Polowa punkowych piosenek jest o anarchii, a wiadomo ze nacjonalistyczne lysole nie sa wstanie sluchac czegos takiego :P

Napisane Apr 10, 2011, 3:38 pm
Co nazywacie muzyka rockowa?? Rock / Metal rockxxxrebel 26 1
cinekskejt

cinekskejt
wrq to dobrze okreslil dosyc lekkie, w miare rytmiczne granie, artik, troche przegiąles pale, bo nazywanie slayera rockiem to gruuuba przesada, z tego co podales to chyba tylko o2 i g'n'r nazwal bym rockiem, reszta ro raczej hard rock (w sumie pokrewny) i metal, no i punk tez. W sumie to chyba wszystkie te gatunki jak punk, gard rock... pochodzą od rocka, jednak jest między nimi wielka przepasc.

Napisane Apr 9, 2011, 3:29 pm
zBUTowani Buty jamie_thomas 16604 1
cinekskejt

cinekskejt
Dakota1 powiedział(a):
Fejczur

Prawda, zdecydowanie za jasne jak na ten model
http://wradwanski.nazwa.pl/ZDJECIA_NA_BLOGA/PAN%20ROLNIK%20i%203%20DZIEWCZYNY.jpg

Napisane Apr 9, 2011, 11:51 am
Jak to zrobić? Tricki Adi21 635 1
cinekskejt

cinekskejt
skate1997 powiedział(a):
shoyek powiedział(a):
Lolz tylko na falcie umiecie?

***** *****lisz jak sam lepiej nie umiesz?

Ten koleś na końcu mnie rozwalił :D

Heh, jest  zaje****, a swoja droga, yo 2 i 4 trik na 99% nieodjechane, ten ostatni ,,trik" chyba tez, ale w tym przypadku nie robi to roznicy :P Katujcie lepiej pocichu triki, nie wstawiajac filmikow z powycinanymi glebami, bo to naprawde nie jest ,,JP" ,,trendy" ,,kox" czy co tam jeszcze

Napisane Apr 8, 2011, 1:59 pm
[Rock itp.] Oceń Utwór którego słucha osoba wyżej Rock / Metal bart2208 1011 1
cinekskejt

cinekskejt
9/10

Jeszcze nie bylo, a mozna to chyba nazwac klasykiem, moj ulu utwor metallici, jeden z lepszych tekstow ,,z przekazem''

niedziak: ciężko do cholery przeczytać pierwszy post ?!

Napisane Apr 7, 2011, 10:01 pm
zbyt twardy blat! Sprzęt seismic 25 2
cinekskejt

cinekskejt
alieeen123 powiedział(a):
seismic powiedział(a):
witam, mam do was pytanko! od dawna posiadam blat ZOO YORK'a jednak jest on dla mnie zbyt sztywny.
wkońcu ktoś ma takie same zdanie jak ja o zoo yorkach :)

Niby o gustach sie nie dyskutuje, ale panowie jak mozna porzucac tak dobry deck, po to zeby kupic se jakas kielbase mientkom jak flet mariana paździocha, a tak poza tym, to mg sie zamienic za tego zoo yorka, w zamian mg ci dac pogo minilogo, nie wytrzymalem nerwowo z tym deckiem, gnie sie elegancko prawie do ziemi, dja znac jbc :P

Napisane Apr 7, 2011, 6:21 pm
cinekskejt

cinekskejt
A co ci twardy deck przszkadza, ja zygam na samą mysl  o miękkim decku, cały czas mam wrazenie jakby lamala mi sie pod nogami, a zoo yorki to mega dobre decki, pop jest bardzo fajny, moj niestety skonczyl zywot zeszlej zimy, ale te mrozy napewno nie ulatwialy mu przezycia zimy.

Napisane Apr 6, 2011, 10:55 am
Co kupić?/ Co lepsze?/ Co dla mnie? Sprzęt Adi21 2369 1
cinekskejt

cinekskejt
tomekas powiedział(a):
Goodwood vs Ambassadors?

Mialem obydwa ( blackout i amb) i nie ma zadnego porownania, amb 100000 razy lepszy od shitwooda, shitwood to jak juz tylko na początek, mi na 3 dzien zafundowal czipsa na pol nose'a, za to amb zero czipsow i rozwarstwien, jeden z lepszych deckow jakie mialem. Tylko nie bierz tego z andera, bo cos mi ta wyprzedaz smierdzi trzymanym rok na magazynie prochnem...

edit: a co do deathwishow, o nie znam nikogo kto by byl z tej deski zadowolony, do polski trafiają chyba same suchary co lamia sie przy boardslide'ach i flipach na flacie, a za taka kase, to juz wgl. Na chwile obecną amb wymiata wszystko i wszystkich z budzetowcow, moze jeszcze te mality będą ok

Napisane Apr 7, 2011, 11:11 am
POMOCY! Potrzebuje glosów! Hydepark troj 45 1
cinekskejt

cinekskejt
heh, nie zebym byl zboczencem ale skrajnie mnie ciekawi, czy ktoras z tych kandydatek oferowala uslugi sexualne w zamian za zcheatowane klikanie :P

Napisane Apr 7, 2011, 11:04 am
deska w rzece Sprzęt Kudlaty71 17 1
cinekskejt

cinekskejt
Napisal bys na gieldzie, ze szukasz taniego sprzetu i nie bylo by problemu, pozatym jest tka magiczna strona, o ktroej pewnie nie slyszales, bo klawisz ,,l'' buchnal ci stuglowy smok i wrzucil do rzeki. A L L E G R O . P L, pewnie nigdy nie slyszales, nie?

Napisane Apr 5, 2011, 12:39 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>