Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Nałogi... Hydepark siamak 757 1
gigongo

gigongo
Mentolowe Marlboro od jakiegoś roku. Ale staram się ograniczyć/rzucić.

Napisane Jan 22, 2010, 4:53 pm
Fast Food Hydepark blizzard1 307 1
gigongo

gigongo
Kubełek Hot Wings, potrójny Whopper z zestawem powiększonym lub tortilla i Big Mac to moje ulubione pozycje wśród wszystkich fast foodów. Gadacie, że to nie zdrowe, ale i tak uwielbiacie je jeść. Ja jak mam ochotę na kebaba czy na coś innego to go kupuję. Nie martwię się że to jest nie zdrowe, że ma dużo kalorii itd. ja po prostu lubię jeść fast foody. I już uprzedzam wasze komentarze: nie, nie jestem gruby, moja waga jest nawet jest trochę za mała jak na mój wzrost.
Parę miesięcy temu miałem okres, że przynajmniej dwa razy w tygodniu lądowałem w KFC z kubełkiem, albo Hot Wings albo Classic. Czasem dla odmiany szedłem do Burger Kinga :)
Ogólnie to lubię prawie wszystkie fast foody.

Napisane Aug 4, 2009, 1:33 am
Muzyka na dyskoteke Pozostałe Pioterv 87 1
gigongo

gigongo
Gutek101 powiedział(a):
Kalwi&Remi, Westbam, Dj Tiesto i masz kolegów :)

Stawiając Tiesto w jednym rzędzie z tymi "dj" to tak jak postawić Ostrego czy Eldoke przy Nowatorze i Verbie...

Nie masz pojęcia o muzyce elektronicznej, Tiesto na dyskotekę nadaje się tak samo jak muzyka klasyczna. Myślisz pieprzonymi stereotypami. I uprzedzam wasze durne pytania: Tiesto także nie tworzy żadnego techno, jak to wielu z was myśli. 

Napisane Aug 4, 2009, 1:18 am
Solarium Hydepark auntS 156 1
gigongo

gigongo
Bardzo dużo dziewczyn chodzi na solarium, oczywiście są też tzw. blachary ale większość dziewczyn np. w zimę, chodzi raz na jakiś czas by nie były całe blade. Z kolesiami jest tak samo, ja czasem na solarium pójdę, dla relaksu i by choć trochę się opalić. Raz czy dwa razy na solarium nie sprawi że będziesz już opalony (choć zależy to od karnacji danej osoby) Wg mnie dziewczyna cała blada nie jest atrakcyjna, dlatego niektórych z was nie rozumiem. A co do pedałów i blachar hmmm, niektórzy z was są naprawdę ograniczeni umysłowo, ale też większość z was to małolaty, które gadają tylko po to żeby gadać. ^^) Na solarium chodzą wszyscy, starzy, młodzi, kobiety i mężczyźni dlatego dajcie sobie spokój.

Napisane Jul 28, 2009, 7:30 pm
Nie warto zaczynać ze skejtem Hydepark segame 47 1
gigongo

gigongo
portfelik powiedział(a):
cybek powiedział(a):
Hehe. Podejrzewam, że ten cwaniaczek i tak by nie strzelił. To takie typowe "ghetto nigga kid", które myśli że jak ma pistolet to jest kimś, a w rzeczywistości nie ma na tyle "jaj" by cokolwiek nią zrobić ;]

Ty chyba nie wiesz jak jest naprawde w ghettcie...

A Ty chyba za dużo filmów się na oglądałeś....

A filmik może być, widziałem lepsze.

Napisane Jul 28, 2009, 7:17 pm
Szisze itp. Hydepark smoke998 327 1
gigongo

gigongo
Mi tytonie Serbetli nie smakują, spaliłem już trochę różnych smaków tytoni i jak dla mnie najlepszą firmą jest Nakhla. Dobra jakość, dobry smak. Najsmaczniejsze dla mnie są najpopularniejsze smaki czyli jabłuszko, wiśnia czy truskawka. Najgorszy jaki paliłem to było mango, które bardzo muliło.

Z tymi kostkami lodu to fajna sprawa, ale trzeba trochę tych kostek rzucić by poczuć różnicę  :rolleyes:

Napisane Jul 28, 2009, 6:58 pm
patriotyzm Hydepark duska 52 1
gigongo

gigongo
cady powiedział(a):
Coraz więcej ludzi wyjeżdża i  będzie wyjeżdżać dalej. Sama też nie planuję w przyszłości tu zostać :stare:

Gdzie wyjedziesz? Na wyspy na zmywak, budowę czy inną dobrze płatną pracę? A może do Norwegii ? Za parę lat wrócisz i będzie płacz bo w Polsce pracy nie będziesz mogła znaleźć. Bo czego się za granicą nauczysz w swoim ewentualnym przyszłym zawodzie ? Niczego.

Napisane Jun 3, 2009, 7:42 pm
Marki ciuchów - czy MUSZĄ oznaczać przynależność do grupy? Hydepark drosophila 153 1
gigongo

gigongo
jamie_thomas powiedział(a):
nieważne co nosisz, ważne jak to robisz.

Te stwierdzenie powinno rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat. Zgadzam się w 100%.

Napisane Apr 17, 2009, 12:18 am
Księżyc to kosmiczna baza obcej cywilizacji Hydepark dziwka 56 1
gigongo

gigongo
Fajny artykuł o całej misji. Jak dla mnie  te wszystkie teorie spisowe jak np. atak na WTC czy właśnie o misji Apollo, są stekiem  bzdur, które wszystkie z miłą chęcią łykamy :)

Napisane Mar 26, 2009, 8:17 pm
Energy2000 Pozostałe Tamci 166 1
gigongo

gigongo
Pytanie do większości osób wypowiadających się tutaj. Czy wy do muzyki techno wrzucacie inne rodzaje muzyki elektronicznej, znanej szerzej jako muzyka klubowa czyli np. house, trance itd. ? I czy wy w ogóle wiecie co to jest techno ? Bo podajecie przykłady jakiś słabych dj'ów typu Remo itd. i sety energy mix. Ja na samej prawdziwej muzyce techno nie za bardzo się znam, ale to nie jest ani techno ani nic innego tylko jakiś słabe gówno, które podczepia się pod muzykę klubową. Większość z was nie ma żadnego pojęcia o co chodzi. To tak jak ja mogę powiedzieć, że dla mnie cała muzyka rockowa to jedno, nie rozróżniam black metalu, od zwykłego metalu, punk rocka od innego gówna i jeszcze masę innych rodzajów tej muzyki uważam za jedno darcie ryja i jedzenie kotów. Ale tak tego nie odbieram, szanuje tą muzykę, ale jak nie mam o niej pojęcia to się nie wypowiadam.
I jeszcze jedno, akiś palant, który myśli że dj robi kawałki w 2h lub w przerwie na kawę, to tego nie będę komentował, bo z takimi idiotami dyskutować nie można.

Napisane Mar 26, 2009, 7:56 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>