Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
koncerty na których byliście Rock / Metal warchlak 71 1
Goodik

Goodik
Hip - Hop Mazury ( Giżycko 2005 w twierdzy Boyen )  hmm Grupa Opracyjna w Jarosłwcu aha 1/8 cwel dawał koncert przed GO...( 2007 )  ( wymieniłem sam HH, ogólnie na koncertach czesto bywam jakis dziwnych ludzi ) np stałem na ochronie w ubiegłym roku w Lwówku ślaskim na ( Bad boys blue /  Kate Ryan / ) duzo tego było :)

Napisane Jan 7, 2008, 10:48 pm
Studia 2007-2008 Hydepark Wojtass 45 1
Goodik

Goodik
Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu im. Angelusa Silesiusa na Pedagogice ( Resocjalizacja )  ( na dziennych )

oraz

Policealna Szkoła Detektywów i Pracowników chorony we Wrocławiu. ( na Zaocznych )

Jade dwie szkoły równoczesnie... czy sie utrzymam hmm nie wiem, prawie cały czas przez 7 dni siedze w szkołach. Jak nie na Uczelni w Wałbrzychu to we Wrocławiu heh
a pytacie sie czy fajnie ? hmm studia jak studia , uczelnia ogólnie zajebiaszcza wykładowcy hmm większośc jest OK. A w Policealnej jest lajtowo na maxa a papier kiedys bedzie heh xD pozdro dla wytrwałych xD

Napisane Dec 7, 2007, 5:48 pm
Dziwne wrażenie Hydepark Szpaner666 159 1
Goodik

Goodik
Studiuje Psychologie młody , w sumie twoje objawy to normalna rzecz ale wolałbym sie zgłosić do Psychologa i powiedziec ze masz "Syndrom Snu typu REM" czyli produkt uboczny pracy mózgu, powstający podczas operacji "sortowania danych" a jak ktos jeszcze chce polemizować na ten temat to zapraszam na PM ,a tak na marginesie  jak zacznie wam odpierda**ć przez dragi to tez sie zgłoście xD przydacie sie do pracy licencjackiej xD ema

Napisane Dec 6, 2007, 12:12 am
W jakim miejscu na świecie chcielibyście się znaleść? Hydepark Kroolik182 261 1
Goodik

Goodik
ja chciałbym z moja obcna dziewczyną ( przyszłą żona ) zamieszkać na mazurach :D w domku , z tarasem przy jeziorze :D z zajebiaszczym ogrodem w którym bede widział bawiące sie swoje dzieci , aha i obowiązkowo musi byc kominek przy którym bede sie z nia kochał ohh ahh <marzenia>  ale Ambicje sa robie 2 kierunki studiów aby to osiągnąć :D zaprosze kiedys all na bibe xD ehehe eloo 

Napisane Nov 21, 2007, 6:56 pm
Tede vs. Onar MORDO TY MOJA !!:) Rap / Hip-Hop zanetka90 91 1
Goodik

Goodik
Bezapelacyjnie Onar tedego powalił na dechy... fakt moze i kawałek pt " Śliski parkiet " do najlepszych sie nie zaliczał , i widząc filmik Pedzika promujacy " Mordo ty Moja " pomyslałem ze onar tą runde przega, wywnioskowałem to z tego widząc jak Pedzik sie tym jara... ale tracki Onara typu Knebel w Pysk i Teraz ty jestes pragnienie " pokazały przewage Onara... Tede chciał przykozaczyc tym ze nie słuchał beefu onara ? no kur** na tym polega chyba beef zeby odpowedziec na argumenty nie ? Tede w swoim tracku miał monotonną nawijke która przyznajmy sie szczeze nie wniosła nic w ten beef , monotonne gadanie typu ( jestes frajer ja kozak bo nie słuchałem twojego beefa ) + rozdawanie mp3 aby zdobyc 14 letnich zwolenników którzy chcieli playera a mieli wyje**ne na ten cały beef bo nawet nie wiedzą o co w nim chodzi , a pier**enie "terazniejszych" fanów plastikowego "króla hh" jest sprzeczne z rzeczywistoscia... Onar , zawodnik kiedys i moze słabszej klasy udowodnił w "Pragnieniu" ze dwiema zwrotami napakwanymi ostrymi wersami można zjeśc "Banana" i stopić cały plastik jaki nosi TDF.

Żal dupe ściska "Kulfona" ze dojebał mu onar a do porażki przyznał sie juz wczesniej wypowiadajac wers

" Kto wygrał beef? Tede, Pezet czy Onar?
Wygrał hip-hop jak mawiał Hirek Wrona ..."

Pedzik naucz sie przegrywać , porażke masz wpisaną w życiorys elo

Napisane Oct 15, 2007, 12:07 am
Sztuki walki, sporty walki Extreme pita2000 202 1
Goodik

Goodik
zaczeło sie od Combat-Kalaki ( do tej pory to ćwicze ) nastepnie Modern Ju-Jitsu , również nadal trenuje , aktualnie posiadam tytuł V-ce Mistrza Polski oraz V-ce Dln Śląska w MJJ...  Byłem na zajeciach BJJ , Taekwondo i Tajskiego , na tym ostatnim w "Dragonie" we Wrocku to wysiadałem , trenuje hmm z dobre 4 latka bedzie , polecam sporty walki wszystkim...  polecam równiez łaczyc style np "BJJ" z "CK"/Taekwoondo 

Elo dla wszystkich wytrwałych...

Napisane Sep 29, 2007, 12:28 pm
kolczyki u dziewczyn Hydepark pistacyjka 510 1
Goodik

Goodik
ojjeeee  kolczyki u kobiet :D to jest to co mnie podnieca , pepek , ucho nos , jezyk i takie tam miejsca ^^  mam słabosc do tego :D a jesli chodzi o facetów to hmm nie jestem gejem ani nic w tym stylu chociaz w sumie jestem "minimalnie" tolerancyjny ale mam w lewym Raperskiego blinga :D:D i nie narzekam :D ciekerap kolczyki rulzezz :D a puste panny tipsy w góreeeee :D:D

Napisane Sep 23, 2007, 1:11 am
straż miejska Hydepark MusiRON 42 3
Goodik

Goodik
Drodzy  koledzy :D zwracam sie do was z pytaniem takim iż... <cenzura> Straż miejska  wstawiła mi wczoraj mandat w wysokosci 200 zł za hmm sikanie :P o miejscu nie wspomne bo było dość hardcorowe ale pomijajac to , chciałbym sie dowiedziec czy mandat płacic ? czy olac go ? albo jak ich robic w uja zeby sobie odpuscili ? 

Napisane Sep 15, 2007, 10:54 am
Goodik

Goodik
Straż Miejska niewypisująca mandatów ?? pierwsze słysze.... :/
"bydlak" raz dostałem 50zł  za jazde rowerem po chodniku i 20 zł za "oddawanie moczu w miejscu publicznym" zapytaj sie swojego taty czy nie miał przypadkiem kiedykolwiek blokady na kołach , i co wypisuja sciągając ja :]  hmm nie sadze abym miał stare informacje tylko wnioskuje ze jestes młody i nigdy ci nie wypisali mandatu bo wiedzieli ze sam za to nie zapłacisz...  od niedawna maja ci prawo wypisać mandat za bluzgi, tzn jak juz hardcorowo zaczniesz walić miesem , nie wierzysz?  spróbuj a zobaczysz ze wypisuja mandaty :)  eloooo

Napisane Sep 2, 2007, 1:24 pm
Goodik

Goodik
Strażnik wykonując swoje zadania ma prawo:

1.  Udzielania pouczeń.
2.  Legitymowania osób w uzasadnionych przypadkach w celu ustalenia ich tożsamości.
3.  Ujęcia osób stwarzających w sposób oczywisty bezpośrednie zagrożenie dla życia lub zdrowia
    ludzkiego, a także mienia i niezwłocznego doprowadzenia do najbliższej jednostki Policji.
4.  Nakładania grzywny w postępowaniu mandatowym za wykroczenia określone w trybie
    przewidzianym przepisami o postępowaniu w sprawach o wykroczenia.
5.  Dokonywania czynności wyjaśniających, kierowania wniosków o ukaranie do sądu,
    oskarżania przed sądem i wnoszenia środków odwoławczych w trybie przewidzianym
    przepisami o postępowaniu w sprawach o wykroczenia
6.  Usuwania pojazdów i ich unieruchamiania przez blokowania kół w przypadkach, zakresie i trybie
    określonych w przepisach o ruchu drogowym
7.  Wydawania poleceń.
8.  Żądania niezbędnej pomocy od instytucji państwowych i samorządowych.
9.  Zwracania się, w nagłych przypadkach, o pomoc do jednostek gospodarczych, prowadzących
    działalność w zakresie użyteczności publicznej oraz organizacji społecznych, jak również do
    każdej osoby o udzielenie doraźnie pomocy na zasadach określonych w ustawie o Policji.
10.Obserwowania i rejestrowania przy użyciu środków technicznych obrazu zdarzeń w miejscach
    publicznych.

1) Siła fizyczna w postaci chwytów obezwładniających oraz podobnych technik obrony.
2) Kajdanki.
3) Pałki obronne wielofunkcyjne.
4) Psy obronne.
5) Paralizatory elektryczne.
6) Ręczne miotacze gazu.

Jeżeli środki przymusu bezpośredniego okazały się niewystarczające lub ich użycie ze względu na okoliczności danego zdarzenia jest niemożliwe, strażnik ma prawo użycia broni palnej bojowej przy wykonywaniu zadań określonych w ustawie o strażach gminnych.:

1) W celu odparcia bezpośredniego i bezprawnego zamachu na życie lub zdrowie strażnika lub
    innej osoby.
2) Przeciwko osobie, która nie zastosowała się do wezwania do natychmiastowego porzucenia
    broni lub innego niebezpiecznego narzędzia, którego użycie zagrozić może życiu lub zdrowiu
    strażnika lub innej osoby.
3) Przeciwko osobie, która usiłuje bezprawnie, przemocą odebrać broń palna bojową strażnikowi.
4) W celu odparcia gwałtownego, bezpośredniego i bezprawnego zamachu na konwój ochraniający
    przedmioty wartościowe lub wartości pieniężne.

W związku z wykonywaniem czynności służbowych strażnik korzysta z ochrony prawnej przewidzianej dla funkcjonariuszy publicznych.

w sumie to niewiele mogą...  oni sa tylko od tego aby sie czepiać :D a my z podatków za to płacimy heh...

p.s w tym miesiącu mam postepowanie rekrutacyjne do Policji :P  heh to powiem wam po czasie co moze Policja dokładnie...  ( bedziecie mieli znajomosci heheh )
bo w sumie to zadna praca nie hańbi tu po 15-20 latach masz freedom :P 

Napisane Sep 2, 2007, 3:28 am
<< poprzednia 1, 2 następna >>