Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[hamulce] Shimano vs avid Sprzęt waniowyy 12 1
waen

waen
shimano to gowno do zwyklych gorali, a o tych drugich nic nie wiem ;]

Napisane Jan 27, 2011, 5:50 pm
[buty] Jakie buty Sprzęt len95 12 1
waen

waen
nie kupuj butow z podeszwa trampkowa bo ci sie nie b eda trzymac wogole pedala, jedynie vansy bo maja dziurki na piny, etniesy jakies z twarda podeszwa, polecam rowniez buty firmy orchid chyba najlepsze na bajka ;]

Napisane Jan 27, 2011, 5:47 pm
Wywiad z kazdym bikerem :) Pozostałe suchy12 119 1
waen

waen
1.Eastern element 2009 z supportem hoffmana powymieniane pare dodatkow.
2. Kilka miesiecy
3. Tailwhip 360
4. Prawie nic nie umie, wiec przy bunnyhopie z 9 schodow otluklem tylko dupsko:D
5. Tailwhip 360
6. Street only.
8. tzw "niedziela"

Napisane Dec 3, 2010, 5:00 pm
[malowanie] Naklejki i lakier bezbarwny Sprzęt waen 6 1
waen

waen
Witam !

kupilem sobie kilka naklejek na moj rower nakleilem i jest elegancko tylko slyszalem ze dla lepszego efektu i wytrzymalosci ogolnie potem trzeba przejechac po tym lakierem bezbarwnym, kupilem sobie taki za 10 zl probowalem nim pryskac po starej ramie ale nie umiem tego dokladnie zrobic bo wychodza mi zacieki. Proszę o rady !

Napisane Aug 17, 2010, 6:44 pm
[kierownica][mostek] rozluzowywanie się kierownicy Techniczne waen 6 1
waen

waen
witam ! po 3-4 godzinach jazdy kierownica zaczyna mi sie poluzowywac i lata w dol i w gore chociaz sruby byly zakrecone mocno, tak samo bylo gdy uderzylem kierownica w kraweznik z tym ze latala ona na lewo i prawo... co zrobic by sie nie poluzowywala ?

Napisane Jul 29, 2010, 10:00 pm
[bmx] Bmx do max 1000 zł Sprzęt waen 10 3
waen

waen
RiderPce powiedział(a):
Ku*wa szukanie nie boli .
Wpisz w google ''bmx wtp '' i sobie poszukaj to takie trudne?

posluchaj debilu chyba napisalem ze sie nie znam na rowerach dlatego prosze tutaj o pomoc w dobraniu do mojego wzrostu i wagi takie to trudne do zrozumienia ?

Napisane Jul 14, 2010, 6:45 pm
waen

waen
tutaj mam tylko opis czesci a ja prosze o wyslanie mi calego bmxa.

Napisane Jul 14, 2010, 1:47 pm
waen

waen
elo, mam nie caly 1000 zł na bmxa, prosze nie piszcie zebym uzbierał wiecej bo juz uzbieralem :D mam 183 wzrostu, niecale 80 kg wagi i szukam bmxa do streetu, nie znam kompletnie sie na tych rowerkach dlatego proszę o dobra rade. Najlepsze co jest w tej cenie do krecenia jakis fajnych triczkow thx !

Napisane Jul 13, 2010, 9:54 pm
<< poprzednia 1 następna >>