Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Perfumy Hydepark Treyl 227 1
Rof

Rof
puma jamaica, puma create, adidas blue chchallenge

Napisane Jan 20, 2008, 12:04 pm
Łańcuszki... Hydepark Tomassss 42 1
Rof

Rof
troche grubszy lancuszek z krzyzykiem, nosze go dzin i noc bo pozniej nie chce mi sie zakladac :P i czuje sie nieswojo

Napisane Jan 2, 2008, 3:25 pm
Zonglerka Hydepark Malinaa 15 1
Rof

Rof
Po pierwsze- temat o zonglerce juz byl bo sam taki zakladalem :D
Po drugie- ja zajmuje sie zonglerka (Malina chyba mni ekojarzysz z forum Krystian Ebr sie klania :P)no glownie diabolo i clubsy mniej pilki.

Napisane Jan 2, 2008, 3:23 pm
Zegarek - przeżytek czy nie ? Hydepark guumiis 43 1
Rof

Rof
z zegarkiem nie rozstaje sie tylko wtedy gdy ide do szkoly :P nigdzie indziej go nie zakladam, a nosze z przyzwyczajenia. ZEGAREK-PERFECT

Napisane Dec 17, 2007, 8:51 am
Kamery w waszych szkołach Hydepark barkaw 290 1
Rof

Rof
pff kamerki w mojej szkola na kazdym pietrze po ok 4, szatnia boisko, teren przed skzola. nikt juz na to nie patrzy, kamerki lapia do ok 2,5-3m <lol> z reszta co nasz zdolny portier zrobi ;]

Napisane Dec 7, 2007, 9:32 pm
Bieluń Hydepark Rof 32 2
Rof

Rof
dla niektorych jest wane tylko to ze jest to LEGALNE

Napisane Aug 13, 2007, 3:32 pm
Rof

Rof
Bielun dziedzierzawa-roslinka ozdobna, rosnie na naszych balkonach plotach itp. czesto spotykana. Posiada silne wlsciwosci halucynogenne...

Czy ktos probowal tej roslinki? w jaki sposob zazywaliscie? opiszcie swoja faze  :)

Ostatniego czasu postanowilismy wrzucic kilka listkow bilunia, przerzulismy po 4 liscie ktorych smak byl ochydny...i zaczelo sie robic smetnie, stalismy sie spiacy. po kilku godzinach przebudzilismy sie i zaczelo sie...wyszlismy na dwor, siedzialem na lawce i w chwile potem dostalem takich halunow ze lawka chciala odgryzc mi dupe, a slupy na ogloszenia widzialem jako balwany.

Mysle ze starczy, wiec wypowiadajcie sie

Napisane Aug 13, 2007, 3:23 pm
Kim chcielibyscie zostac w przyszlosci <zawod> Hydepark Kleo13 606 1
Rof

Rof
mysle nad zostaniem zonglerem ulicznym. ale glownym marzeniem jest lekarz (chirurg, onkolog, anastezjolog, genetyk) ktores z tych trzeba wybrac

Napisane Jul 13, 2007, 10:36 pm
Wasze zainteresowania... Hydepark michal92 337 1
Rof

Rof
muzyka
żonglerka
jazda na rowerze
graffiti

Napisane Jul 8, 2007, 11:48 am
Tania odzież, Lumpex. Kupujecie coś tam? Hydepark murzin 712 1
Rof

Rof
ja rzadko, ale moja mama lubi chodzic i szperac w takich sklepach. Ostatnio kupila mi tam bluze ECLIPSE i buty ETNIES. Jakis czas temu dorwalem tam tshirt ETNIES`a

Napisane Jun 23, 2007, 3:02 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >>