Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
FS Shove it Tricki zolwais 57 1
karoleskiSB

karoleskiSB
nie przejmuj sie ze nie wychodzi a w koncu wyjdzie... ja sie tak nauczylem: mialem ten sam problem co ty ale pewnego slonecznego dnia na skejtparku jade sobie i mysle sobie o bedzie sekwa kickflip a potem fs shovit no i zrobilem flipa i ku mojemu zdziwieniu wyszedl tez fs shovit i od tamtej pory go umiem...POZDRo

Napisane Sep 13, 2009, 6:28 pm
Wasza historia fb Pozostałe mysh-sk 257 1
karoleskiSB

karoleskiSB
A więc tak... Kumpel jezdzil na podrobce z marketu tak wiec zapytalem sie go gdzie kupil... Gdy juz sie dowiedzialem to szybko pobieglem do sklepu i juz po 10 minutach uczylismy sie razem trickow... Potem byly juz tylko kolejne podrobki, gdyz popszednie sie polamaly lub pogubily...Od tamtej pory nie jezdzilem i teraz zlapalem zajawke i juz do mnie jedzie tech deck toy machine. Mam juz miejscowki i czekam na fingera. FB for FUN!

Napisane Sep 12, 2009, 9:24 pm
Fallen - Ride The Sky Filmy SV - dyskusje Karwan89 192 1
karoleskiSB

karoleskiSB
jak dla mnie najlepszy i najbardziej zajawkowy przejazd to przejazd Chrisa Cole :)

Napisane Sep 12, 2009, 9:16 pm
powolna deska łożyska do wymiany? Sprzęt Hel 22 1
karoleskiSB

karoleskiSB
jezeli masz ja juz rok to napewno wina lozysk...polecam pogo dropsy lub rush abec 5

Napisane Sep 12, 2009, 4:10 pm
Najlepsze samoróbki Miejscówki VaDeR7991 21 1
karoleskiSB

karoleskiSB
ja mieszkam w domu jednorodzinnym i moj stary buduje drewytnie do przechowywania drzewa i zostaja mu rozne odpadki np. byl bank tyle ze nierowny to wzialem szlifierke i wszystko ladnie wyszlifowalem...moze niedlugo wstawie fotke

Napisane Sep 12, 2009, 3:04 pm
Ubrania Ubrania orson91 6699 1
karoleskiSB

karoleskiSB
zajebiaszcze te spodnie  :)

Napisane Sep 12, 2009, 3:01 pm
Skateboarding we wsiach Pozostałe mike12 239 1
karoleskiSB

karoleskiSB
autobus i do miasta...w koncu mam tylko 2 km ^^)

Napisane Aug 17, 2009, 11:49 pm
Blaty Nervous Sprzęt Ves 208 1
karoleskiSB

karoleskiSB
dobre blaciwo :rolleyes:

Napisane Aug 17, 2009, 11:42 pm
Sznurowadła Sprzęt marcin2301 71 1
karoleskiSB

karoleskiSB
ja w miejsce gdzie sie przewaznie sciaraja nakladam lekko shoe goo na sznorowki albo klej z paleczki :thinking:

Napisane Aug 17, 2009, 10:22 pm
Tolerancja w szkole? Pozostałe Salwatore 338 1
karoleskiSB

karoleskiSB
u mnie polowa szkoly chodzi w butach dc model courth graffic i mysla ze sa fajni...
albo ostatnio jeden typ stwierdzil ze nie jestem "skejtem" bo wiaze normalnie buty(czyli sznorowki normalnie na gorze zawiazane) a nie chowam ich do srodka buta i nie wystawiam jezyka na wierzczh...lol

Napisane Aug 17, 2009, 8:52 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>