Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Które łożyska? Sprzęt campiozo 12 1
GumisSTG

GumisSTG
Z tych dwóch, to Baker. Dalej mówiąc, to jakieś Rush lub Lucky.

Ikona posta Napisane Jul 30, 2010, 12:23 am
Longboard Szczecin Pozostałe wielblad 13 1
GumisSTG

GumisSTG
ok123 powiedział(a):
gdzie kupiles longboarda??? mieszkam w szczecinie, chcem sobie kupic longa ale niewiem gdzie...

WTF?! Mieszkasz w Szczecinie, wchodzisz na ten portal i nie wiesz, że to reklama dla Skate-Europe.com? :stare:

Ikona posta Napisane Jul 30, 2010, 12:18 am
Trucki DarkStar Sprzęt Eazzy 14 1
GumisSTG

GumisSTG
W DarkStar'ach już dwóm moim kolegom się wykrzywiły ośki. Podobnie SpeedDemon'y. Roman Empire już lepsze są.

Ikona posta Napisane Jul 27, 2010, 2:03 pm
Deska na paczątek. Sprzęt marszall 19 1
GumisSTG

GumisSTG
Za 100zł nic w sklepie porządnego nie kupisz. Gdybyś miał chociaż 250zł, to można by już wybierać.  B)

Ikona posta Napisane Jun 21, 2010, 1:13 am
Blaty Control Sprzęt Groszeq94 6 1
GumisSTG

GumisSTG
Ziomkowi z naszej skateplazy złamał się w pierwszy dzień jeżdżenia. Co prawda walnął na tail'a mocno, ale jeden dzień robi swoje.  B)

Ikona posta Napisane Jun 15, 2010, 10:30 pm
Czy zamknęli waszą ulubioną miejscówkę? Pozostałe RzonioLL 29 1
GumisSTG

GumisSTG
U nas w ostatnią zimę jeździliśmy jakiś czas w podziemnym garażu i nie było większych problemów. Później już w ogóle zabronili, a przeciwstawiać się przecież nie będziemy. Teraz nie mamy miejsca do jazdy na zimę. Małe miasto, to wyboru nawet nie ma.

Ikona posta Napisane Jun 8, 2010, 3:08 pm
Oksy, a deska Pozostałe Fejku 28 1
GumisSTG

GumisSTG
Ja muszę nosić okulary, ale na deskę w nich nie chodzę. Na niewiele mi się by przydały. A szkoda zepsuć okularki za niemałą kasę. Albo sobie szkła kontaktowe zakup, albo kup te okularki z tym systemem co kolega wyże napisał. Ale to też chyba niemałe koszty są. Jak masz niewielką wadę tego wzroku, to nie bierz ich na deskę. Bo chyba deskę pod nogami i przeszkodę widzisz co?  ^^)

Ikona posta Napisane Jun 6, 2010, 10:52 am
Jak jedziecie na miejscowe Pozostałe MultiZowi 8 1
GumisSTG

GumisSTG
MultiZowi powiedział(a):
miejscowka mamy tam 4 boxy 2 quotery 1 bank i 2 rurki to co mam pojechac na skatepark ktory jest roz******ny????

Czy to aby na pewno zwykła miejscówka? Czy serio jakiś tam skatepark?

Co do tematu, to kup sobie jakiś plecak z miejscem na deskę. W Deichmann'ie są jakieś za około 40 zł. Jak masz gdzieś w okolicy ten sklep, to idź i sobie jakiś zobacz. No chyba, że uda Ci się włożyć deskę za szelki (będzie się znajdowała między plecami, a plecakiem), wtedy nawet z specjalnym miejscem na deskę Ci nie będzie potrzebny. Jak ogarniesz plecak, to rowerkiem śmigaj.  B)

Ikona posta Napisane Jun 6, 2010, 10:47 am
Twardość kółek Sprzęt dfilipczak 28 1
GumisSTG

GumisSTG
Na dobrej nawierzchni (gładka, bez większych nierówności) najlepsze są kółeczka jak najmniejsze i jak najtwardsze (twardość: 101A, wysokość: 49mm). Na gorszą nawierzchnię, to lepiej nadadzą się kółeczka miękkie (99A). Wysokość powinna być też trochę większa. Tyle na ten temat. ;p

Ikona posta Napisane May 31, 2010, 7:44 pm
Łożyska Nervous? Sprzęt arekskate 118 1
GumisSTG

GumisSTG
Ja je sobie kupiłem 2 miesiące temu po promocji za te 39 zł. Jeździ się świetnie. Na początku są nierozjeżdżone (jak chyba wszystkie), ale pojeździsz 2 tygodnie i śmigają jak nie wiem. Jak za taką cenę to są one ŚWIETNE. Polecam.  ^^)

Napisane Nov 16, 2009, 7:53 pm
<< poprzednia 1, 2 następna >>