Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Ubrania Ubrania orson91 6699 6
dukatSB

dukatSB
sakurasan powiedział(a):
orson91 powiedział(a):
EEejjjj dziewczyny w dzwonach wyglądają zajebiście! Tylko, że takich już teraz prawie, że nie ma. Jeśli są one dobrze dopasowane od kolana w górę, do tego biodrówki, a dziewczyna ma ładną figurę, to efekt jest zajebisty. Nie narzekałbym, gdyby wróciły, bo dziewczyny w rurkach zawsze średnio mi pasowały, a innych damskich spodni teraz się nigdzie nie kupi.

jak dziewczyna ma ładną figure to nie ma nic lepszego na jej podkreślenie jak dopasowane obcisłe rurki najlepiej biodrówki plus obcas, nic tylko podziwiać

Dokładnie.

Napisane Nov 11, 2010, 4:56 pm
dukatSB

dukatSB
Bojówki sobie kupcie.;)

Napisane Nov 11, 2010, 2:25 am
dukatSB

dukatSB
No zależy już od osoby i kroju ubrań. Ja noszę zwykłe, proste jeansy lub bojówki i jest wszystko w porządku. Teraz na zimę muszę upolować coś cieplejszego pod kurtkę... polar jakiś czy coś...

Napisane Nov 9, 2010, 10:12 pm
dukatSB

dukatSB
orson91 powiedział(a):
garb powiedział(a):

A, to wiem. Mi się takie buty bardzo podobają, rzeczywiście dużo bananów je nosi z czego większość udaje że to są jakieś najki za kostkę i wywala język na wierzch xD

No i to mi właśnie chodzi ;) .

Co do tej kurtki wyżej, to krótkim kurtkom stanowczo nie! A ze ściągaczem to całkiem masakra. Co chwilę ją ciągnąć w dół trzeba.

Ja tam nic nie ciągam, a mam podobną. Chociaż i tak M65, o której pisałem wcześniej jest najfajniejsza.

Napisane Nov 9, 2010, 8:39 pm
dukatSB

dukatSB
Gruba podeszwa + rurki = clown...

Napisane Nov 7, 2010, 11:15 pm
dukatSB

dukatSB
Oryginalne M65-iątki przebijają je bezlitośnie. Ale tylko te oryginalne z armii.

Napisane Nov 7, 2010, 6:11 pm
Pomysły, propozycje. Hydepark Zyga 1220 1
dukatSB

dukatSB
FOKUSRECON powiedział(a):
moze wpowadzcie jakis ogranicznik co do liczby tematow np 1 temat na 20 minut czy cos.
Poza tym zamiast skali od 1 do 10 proponuje wprowadzic + albo - albo dobre/zle :d

Co do skali to zdaję mi się, że było już na ten temat mówione. Jeśli nie podoba Ci się skala to traktuj to jako 1 - minus, 10 - plus i po kłopocie.

Napisane Nov 10, 2010, 10:34 pm
Buty Nike SB? Buty Rychu5012 565 1
dukatSB

dukatSB
Może ktoś by chciał? Dunk SB Premium

Napisane Nov 9, 2010, 12:12 am
Berlinwood Sprzęt miszkasFB 6 1
dukatSB

dukatSB
Napisz do nich maila i po kłopocie.

Napisane Nov 5, 2010, 2:58 pm
Kto jest z Łodzi i jezdzi na FB??????? Pozostałe fingerboard7 14 1