Załóż konto lupa Szukaj pomoc Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
[HH] Oceń utwór którego słucha osoba wyżej Rap / Hip-Hop Kamil6121997 644 1
Mi2r

Mi2r
dobre raps wyżej 8/10 hałas

rosek - opcja YouTube

Napisane Sep 27, 2011, 6:56 pm
Rolki której firmy są najlepsze Twoim zdaniem? Sprzęt Zyga 161 2
Mi2r

Mi2r
kuboss6 powiedział(a):
Mi2r powiedział(a):
kuboss6 powiedział(a):
bumbum powiedział(a):
kuboss6 powiedział(a):
xsjado najlepsze
wygodne, dobrze trzymaja noge, platy tez śliskie
mam schwaby i w nich szyna jest bardzo fajna

Powiedziała osoba która dotychczas miała dwie pary rolek - realmy i schwaby hahah

Stary, mam przerobione jak na razie 7 modeli rolek i nie jestem w stanie powiedzieć że któreś były najlepsze. Każde miały minusy jak i plusy...nie ma najlepszych rolek ogółem, mogą być jedynie najlepsze indywidualnie - dla każdego inne

koleś tak się mówi że najlepsze, przecież nie pisze zdania wszystkich ludzi jeżdżących na rolkach tylko swoje

jakie ty głupoty piszesz człowieku przestań wąchać ten klej, a jak juz wąchasz butapren to z dala od kompa bo jak jestes na tej klejącej fazie to straszne kocopoły piszesz ty fanatyku poxipolu

Znalazł się "Dominik informatyk"

dlaczego dominik informatyk ??

Napisane Jul 2, 2011, 6:55 pm
Mi2r

Mi2r
kuboss6 powiedział(a):
bumbum powiedział(a):
kuboss6 powiedział(a):
xsjado najlepsze
wygodne, dobrze trzymaja noge, platy tez śliskie
mam schwaby i w nich szyna jest bardzo fajna

Powiedziała osoba która dotychczas miała dwie pary rolek - realmy i schwaby hahah

Stary, mam przerobione jak na razie 7 modeli rolek i nie jestem w stanie powiedzieć że któreś były najlepsze. Każde miały minusy jak i plusy...nie ma najlepszych rolek ogółem, mogą być jedynie najlepsze indywidualnie - dla każdego inne

koleś tak się mówi że najlepsze, przecież nie pisze zdania wszystkich ludzi jeżdżących na rolkach tylko swoje

jakie ty głupoty piszesz człowieku przestań wąchać ten klej, a jak juz wąchasz butapren to z dala od kompa bo jak jestes na tej klejącej fazie to straszne kocopoły piszesz ty fanatyku poxipolu

Napisane Jul 2, 2011, 3:10 pm
Rolki na początek Pozostałe KuBeK000 25 2
Mi2r

Mi2r
natchneła mnie biała księga also knowed as "ksiega farmazonow- czyli jak ściemniac by zdobyc władze"

Napisane Jul 2, 2011, 12:02 am
Mi2r

Mi2r
w czikago

Napisane Jul 1, 2011, 2:17 am
Rolki Na Początek , Co Wybrać? Sprzęt soulfly 200 2
Mi2r

Mi2r
bierz cokolwiek i tak po miesiącu ci sie znudzi, a jak ci sie nie znudzi to za rok minie moda na rolki i przestaniesz jeździć. więc lepiej będzie jak weźmiesz te tańsze.

Napisane Jun 29, 2011, 11:45 pm
Mi2r

Mi2r
Nilsy to bardzo mądry wybór

Napisane Mar 15, 2011, 6:39 pm
Kompletne zero Sprzęt Mobby 30 2
Mi2r

Mi2r
Nie dołączysz tak od razu, każdy rolkarz musi przestrzegać pewien regulamin. Posłuchaj jak wygląda normalny dzień rolkarza. Każdy rolkarz wstaje o godzinie 6:00 rano. Jest to godzina kiedy rozlega się dzwon informujący o powinności opuszczenia już swojego domitorium. Następnie każdy z rolkarzy ma 30 minut by dokonać porannej oblucji  i przywdziać szaty codzienne oraz czapke z daszkiem NY. Następnie rolkarze udają się na skatepark by tam odbyć poranne modlitwy po których następuje 15 minutowa medytacja. Tak zwane Lectio divina. Po modłach rolkarze udają się do kuchniatorium by tam spożyć swój pierwszy posiłek – śniadanie.O godzinie 8:15 rolkarze kierują się do skateparktoriów by tam wziąć udział w naukach dyscyplin trickowych oraz zgłębić tajniki wiedzy stylu. Spotkania z mistrzami  trwają średnio po 45 minut.Po naukach około godziny 12:45 rolkarze udają się do domitorium, by tam podziękować za minione pół dnia i zrobić przed Stwórcą rachunek sumienia.W godzinach od 13:30-15:30 rolkarze mają czas na wschodnich technik jazdy po rampie.Następnie w godzinach 15:30-18:30 odwiedzają stritorium i praktykują style na ulicy.Od 18:30 do końca dnia rolkarze mają czas wolny – czas na własną rekreację. Mogą wówczas korzystać z komputorium oraz z miejsca gdzie znajduje się szklany ekran pospolicie zwany telewizjerem. Życie rolkarza jest bardzo ciężkie, przyznasz. ps RAZORS GENESYS to najlepszy wybór.

Napisane Apr 5, 2011, 7:19 pm
Mi2r

Mi2r
Weź ich nie bierz miałem je kiedyś, są średnie. Pozatym podaj swoj numer buta.

i wez poszukaj na giełdzie na rolki. com

Napisane Feb 24, 2011, 10:34 pm
Mały problem (soul) Tricki rdzzz 10 1
Mi2r

Mi2r
sarkazm
oryginalne

Napisane Feb 6, 2011, 2:32 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>