Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Rolki Na Początek , Co Wybrać? Sprzęt soulfly 200 1
MaciekS90

MaciekS90
No ja już nie mogę... Widzę, ze nikt nie jest w stanie doradzić komuś dobrych rolek, wiec ja muszę...  Ludzie kupujcie NILSY! Jeździ na nich Nils Janson, pros z Hedona! To są rolki od jego imienia!

Napisane Jul 2, 2011, 12:24 am
Gdzie jezdzicie??? Pozostałe scorpi7383 44 1
MaciekS90

MaciekS90
Ja to mieszkam w Libii i mamy tam tylko jeden skatepark, w sumie to mielismy bo jak były zamieszki to nam go rozje..... Ale zamierzamy napisać podanie do Kadafiego o nowy sp wiec może będzie gites ;)

Napisane May 29, 2011, 11:25 pm
Wzmacniacz Sprzęt PijakFNT 9 2
MaciekS90

MaciekS90
Multilotek powiedział(a):
MaciekS90 powiedział(a):
Ja bym nie podłączał bo topsajdy mogą Ci gorzej wychodzić. Na twoim miejscu bym zeszlifował kółka na łyso i wtedy spróbował.

Kiedy robi się to tym sposobem, nie można zapomnieć o zaopatrzeniu się w przejściówkę z łożyska na wejście 3.5 mm

No nie wiem, cholewki od razorów nie nadają się do mielenia mięsa.

Napisane Feb 15, 2011, 9:42 pm
MaciekS90

MaciekS90
Ja bym nie podłączał bo topsajdy mogą Ci gorzej wychodzić. Na twoim miejscu bym zeszlifował kółka na łyso i wtedy spróbował.

Napisane Feb 15, 2011, 8:46 pm
Tricki Tricki miki342 16 1
MaciekS90

MaciekS90
Może was to nie interesuje, ale ja teraz jem chleb!
Pzdr

Napisane Jan 13, 2011, 6:45 pm
valo Sprzęt souksen 22 1
MaciekS90

MaciekS90
Valo sa zaj.ebiaszcze, najlepiej takie we wszystkich kolorach tęczy, albo jakieś xsjado lub nimh, najlepiej pasują w połączeniu z ciasnymi spodniami (najlepiej żółtymi) i różowej koszulce w serek z okularami hedona. Jaram sie  B)

Napisane Dec 29, 2010, 6:02 pm
co myslicie o tych rolkiach Sprzęt Jank0Kolank0 6 1
MaciekS90

MaciekS90
Dobre role, tylko powinieneś właśnie dokupić duale bo te plejty w salomonach to takie goowno ze hoho. Tępe na maxa, ze aż się chce powiedzieć: Bakala durka durka, mohamed dzichad ahapa siupasiupa. Wiesz mi bo jeździłem na salami i jak wymieniłem plejty na duale to bylo 100x lepiej.Tyle, ze duale wchodzą do salomonow po lekkim tuningu tzn będziesz musiał trochę zeszlifować buta w niektórych miejscach.

Napisane Dec 17, 2010, 4:48 pm
równowaga Tricki mati979 9 1
MaciekS90

MaciekS90
http://www.youtube.com/watch?v=0pHw1yMJfR4

Tu masz dobry trening

Napisane Nov 1, 2010, 10:06 pm
Rolki d0 350 Sprzęt ArTiK 135 2
MaciekS90

MaciekS90
Timonek powiedział(a):
ja pier dole. powoli za glupi sie staje na wypowiedzi w tym temacie.
hejtujcie mnei, mi to zwisa.
multi: nie przeszkadza mi jak jeste cytowany, ale twoje wypoweidz odebralem inaczej.
maciek: naprawde? juz nic lepszego nie mogles wymyslic?
bum: po raz pierwszy sie z toba nie zgodze co do realmow. ale inne gusta, inne opinie, czil ; )
ale mi2r przegial pale totalnie. usd realmy, ktore sa naprawde dobre, dla osob zaczynajacych z jazda porownywac do tepishow? mama Cie nie kocha, przyznaj sie :D

tearz chyba najwazniejsze..
artik: wez, ty sie chopie zdecyduj o jakiej sumie pienieznej rozmaiamy. najpierw walisz 350, potem skaczesz do 400 i teraz nagle 500?
zia, to jest po prostu nei powazne.

pokoj,

Bakala, durka durka, mohamed dzichad.

Napisane Oct 24, 2010, 4:16 pm
MaciekS90

MaciekS90
Gdzie ty patrzysz na te evo, że masz fioletowe? Fioletowych juz nie ma, są tylko biało-szare.

http://www.hedo nskate.com/rolki-c-1/usd-throne-ufs-evo-09-biale-p-3461.html

Napisane Oct 24, 2010, 2:21 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 następna >>