Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Łożyska Rush za 32 zeta! Sprzęt lisek31 103 1
pagus97

pagus97
Mialem ABEC 5 max dobre, szybkie, mocne i ogólnie elo. Po roku mniej wiecej zmienilem na Bones Super Reds(najszybsze, ale chyba najmniej wytrzymale z Bonsow, zwykle Red potrzymaly mi pol roku i jeszcze kumplowi sprzedalem to przyzyly kolejne pare miesiecy) Przez pol roku z Bonsow Super Reds mam juz tylko 3 loza. Nastepne beda znowu Rushe ABEC 5.
P.S nie polecam Rush ABEC 9 do skakania bo kumplowi loze poszlo przy flipie z 6 a reszta posypywala sie przy kolejnych schodkach, ogolnie spoko ale na flat i jakies grindboxy.

Napisane Nov 19, 2012, 4:04 pm
"Gimbus" znaczy że młodsi nigdy racji nie mają? Hydepark pagus97 29 1
pagus97

pagus97
Ciekawi mnie wasze zdanie. Często włączam sie do konwersacji i widzac mój nick wielu ludzi stara się mnie zbyć pisząc o mnie gimbus. Nawet jeżeli mam racje. Przecież starsi też byli w tym wieku, a teraz cisną każdego młodszego na forum. Wypowiadajcie się:)

Napisane Oct 3, 2012, 11:19 pm
Co myslicie o marihuanie? Hydepark Ygrek 2067 2
pagus97

pagus97
danlancher powiedział(a):
I macie przyklad ofiary tej plagi,cpuny
Jesli w tym wieku siega juz po cpanie to za kilka lat nie bedzie niczego lepszego od twardych dragow by zaspokoic jego potrzeby.

Pagus,nie pieprz glupot o organizmie,on domaga sie tylko dobrego traktowania, bo nawet nie wiesz co sie dzieje z twoja glowa...

Słuchaj... Nie mieszkam w Polsce. Znam wielu Czarnoskórych że tak powiem dla których trawa to całe życie. Oni palą tyle że ci sie w głowie nie mieści a nadal funkcjonują, chodzą do pracy itd. Ja nie sięgam po ćpanie tylko lubie czasem zapalić. Lubie sobie przypalić blanta po desce w sobote naprzykład, a od poniedziałku znowu chodze do szkoły, niemam problemów z nauką, ucze się dobrze, do tego chłone angielski. Tak więc myśle że to nie ćpanie. peace![img]null[/img]

Napisane Oct 3, 2012, 11:11 pm
pagus97

pagus97
Jako iz mam 15 lat zostane nazwany gimbem. Powiedza to najmadrzejsi ludzie na forum. Ale jednak sie wypowiem. Pale czasem. Nie chodzi tu o codzienny kilogram ale lubie sobie zapalic czasem w weekend. Wedlug mnie prowadzi to do innych ciezszych narkotykow tylko w sytuacji gdy bedziemy palili tyle ze organizm bedzie poszukiwal nowych, lepszych wrazen. Dlatego jezeli palimy czasem, nie odczujemy jakis skutkow. Za legalizacja nie jestem. Kto pali ten pali i tyle. Pozdro!

Napisane Oct 3, 2012, 10:48 am
Blaty Flip Sprzęt skatelife 52 1
pagus97

pagus97
Odświeżyłbym i zapytam czy teraz zmieniła sie jakość tych desek?;p

Napisane Jun 18, 2012, 5:15 pm
Widzieliście na żywca jakiegoś PRO'sa ? Pozostałe romek-ziomek 490 1
pagus97

pagus97
Widzialem Lil Wayna... na koncercie w londynie.:DDD A tak to Gutka, team Emerici i Adidas SB w Londynie na skateparku Bay66.

Napisane May 15, 2012, 3:44 pm
Decki PLNY Sprzęt pagus97 7 2
pagus97

pagus97
wczoraj szukalem i nigdzie nie znalazlem. Wiesz moze gdzie mozna kupic?

Napisane May 4, 2012, 12:04 pm
pagus97

pagus97
PLNY czyli firma Tedego zapowiedziala ze niedlugo na sklepy wchodza decki PLNY. Decki beda produkowane prze ta sama fabryke co Blind. Co o tym myslicie?
P.S. Nie hejtujcie Tedego, to jest juz zalosne.

Napisane May 4, 2012, 10:36 am
Traczki Sprzęt Szymexpro 6 2
pagus97

pagus97
No niby nie, jak chcesz. Ja np. Tak nie lubie ale kazdy ma swoj gust.

Napisane May 4, 2012, 10:47 am
pagus97

pagus97
Beda wystawac o 0.17 cala. Ja nienawidze jak mi truck wystaje bo jak podjezdzam od boku do przeszkody to zdarza sie ze zachacze przy skrecaniu.

Napisane May 4, 2012, 10:38 am
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>