Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Deskorolkę kompletną Kupię Gregi666 10 1
michal92

michal92
mam wszystko oprocz decka, moze bylbys zainteresowany bo spokojnie zmiescisz sie z kupnem nowego decka do 250zl

- trucki grind king(juz troche zjechane ale spokojnie wytrzymaja jeszcze dlugo jesli nie szalejesz na murkach)
- kolka pogo pomaranczowe z lozyskami nervous abec7(rowniez troche starte ale starcza jeszcze na jakies 2 sezony, lozysko jedno sie rozlecialo i jest wymienione na jakies inne)
- montazowki na imbus
- podkladki pod trucki pig
- grip jessup

cena za wszystko 100zl(lub bez gripa za 90 bo w wiekszosci sklepow grip i tak jest gratis) + 10zl wysylka paczka priorytetowa, oczywiscie wystawiam na allegro, jesli jestes zainteresowany to daj znac i porobie zdjecia.

Napisane Apr 16, 2012, 4:59 pm
Napoje energetyczne Pozostałe Komura13 470 2
michal92

michal92
Chemik50 powiedział(a):
Nie zdziwcie się potem jak wam serducho stanie...
Dzienna dawka powinna być ok.100ml...
Jak będziecie się tym tak paszerować to dojdzie do końca skateboardingu w Polsce...
I co do osób co się chcą wywyższyć odłącznie ile wypili to zastanówcie się przed napisaniem postu bo normalnie jest to żałosne np. użytkownik "rama"

no i co kłamiesz...chyba nie bez powodu na każdej puszcze,butelce i czym tylko można pisze 250ml

Napisane Feb 4, 2008, 8:45 am
michal92

michal92
Woodek powiedział(a):
UWAGA UWAGA!
W jakimś programie słyszałem że wszystkie te energy drinki są rakotwórcze!
Co o tym myślicie?

hm, jeśli to prawda to bede miał raka

elo

Napisane Jan 24, 2008, 9:28 pm
lagi ! Gry, konsole, pc, internet... tomekLJA 55 2
michal92

michal92
soad534 powiedział(a):
Hhaha dziwie Ci się tomekLJA ,że nie znasz tego sposobu.Przecież prawie każdy to zna.Obciecie za długiego kabla uratowało wiele komputerów.Trzeba obciąć i poskręcać kabelki tego samego koloru.

no właśnie...każdy kto kupuje komputer powinien mieć do niego jakaś intrukcje co jest główna przyczyną problemów ze sprzetem, za dlugi kabel, ot co!

Napisane Jan 25, 2008, 5:33 pm
michal92

michal92
tomekLJA powiedział(a):
nie nie mam... ale po co to podcinac 0o

jak to po co...im dłuższy kabel tym wolniej chodzi internet i w ogóle we wszystkim im dłuzszy kabel to wolniej to chodzi

ja mam neo 1mb to jak kabel skróciłem tak że prawie go nie ma to chodzi jak 6

Napisane Jan 24, 2008, 4:51 pm
problem z klawą Gry, konsole, pc, internet... rufus102 36 1
michal92

michal92
biczhed i wojtass mają racje, ja jak wydałem na klawiature całe 20zł!!! to chodziła tak do dupy że chciałem ją połamać, ale jak biczhed mi powiedział ze skrócenie kabla pomoże to tak zrobiłem bo w końcu nic do stracenia i co ? i teraz chodzi jak klawiaturka za 100zł

Napisane Jan 23, 2008, 4:26 pm
Industrial Rails and Stuff Sprzedam SK8Amok 573 1
michal92

michal92
jak starannie wykonane, ze rdzeniem i tanie to tak :)

i mógłbyś zrobić np na próbe ze 3 sety, pojeździć, dać znajomym pojeździc i obczaic czy sie nadaja

Napisane Dec 27, 2007, 3:48 pm
Gify na a.pl :( Gry, konsole, pc, internet... skateblade 11 1
michal92

michal92
pierwsze primo...jeśli nie masz firefoxa - zainstaluj go!
drugie primo...ja jakoś nigdy nie musiałem grzebać w ustawieniach przeglądarki żeby mi się gify wyświetlały :O

Napisane Sep 24, 2007, 7:17 am
Vans Buty pitr 588 1
michal92

michal92
enjoi123 powiedział(a):
SEk300i powiedział(a):
Tez mam buty vans i uwazam ze sa zajebiste. Tylko szkoda ze sprzedaja je w croppie bo wiecej pozerow chodzi w takich butach ;/

dzieki temu ze sprzecdaja je w cropie mozna miec vansiki za 150 zl ^^
buty spoko do wszystkiego

a nawet czasami lepiej, kupiłem w croppie fajne vansy za 130zł

Napisane Sep 6, 2007, 3:36 pm
Skateboard mod do GTA:San Andreas!!! Gry, konsole, pc, internet... MANIEK000 24 1
michal92

michal92
to wygląda jak plastikowa lalka przyklejona do kawałka drewna

Napisane Sep 5, 2007, 6:17 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>