Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
spotkanie w krakowie...?? Meetingi nfbt 31 1
michal92

michal92
w sumie to mógłbym kiedyś wpaść ale to bardziej na decka niż fb bym wolał :P

Napisane Jan 16, 2007, 8:03 pm
Garaż#3 Filmy SV - dyskusje keslaw 176 1
michal92

michal92
narazie z soundtrack wiem tyle :

Jurkowski = Betty Wright - Clean Up Woman
to takie stap tututut stap... = NightMares On Wax - Stop Crack
Alv = The Faint - Southern Bells On london Sing
Goławski = Peter Brown - Dance With Me
Szkiela = George Harrison - What is Life

Napisane Jan 16, 2007, 8:51 am
Fobie Hydepark sic9 385 1
michal92

michal92
matihood powiedział(a):
rychu911 powiedział(a):
matihood powiedział(a):
Ja nienawidze pająków... a pozatym nienawidze jak moja mama jest u mnie w pokoju... a co do śmierci to nawet jakby o tym marze... próbowałem się już zabić (tak, tak zaraz mnie ktoś zjedzie bo mysli że jest pępkiem świata...) ale coś mnei blokuje... okropne...

zdarza sie ale czytalem ze teraz mlodziez jest coraz slabsza psychicznie i samobojstwo jest coraz wiecej

nie cierpie pajakow i byc w pustym domu ciagle mysle ze cos stoi za drzwiami albo za mna
Cieszy mnie to że rozumiecie to... i nie potępiacie ale po części sam sobie to zrządziłem - zryłem se psyche drugiem jednym (przedawkowanie w pewnym sensie) i przez całe życie porpostu taki byłem jaki jestem (no przez te 14 lat  :rolleyes:) i wydaje mi sie ze jeste mniepotrzebny wogole nei zasluguje na milosc itd. - takie napady mam ale to pewnie od dorastania...

matihood, nie tylko ty tak masz ;)

Napisane Jan 15, 2007, 1:39 pm
gdzie na ferie? :) Hydepark Justi_sk8 61 1
michal92

michal92
mi się ferie już zaczeły i w piątek jade na ok tydzień do wawy

Napisane Jan 14, 2007, 3:40 pm
sprawdzanie komputerów?? Hydepark kalfas 125 3
michal92

michal92
finger13 powiedział(a):
u mnie na sasiednim osiedlu zrobili wlasnie taki nalot. ale odpowiedzcie mi...czy jest chociarz jeden taki komputer w domu co ma legalne gry,opragramowania  itd?

jest...np moj :)

mam steama, mam cod1+uo orginalne i mi styka tyle gier, siostra sobie uzbierała i kupiła simsy 2 i w nie gra i wina mam orginalnego

zamiast photoshopa zainstalowałem gimpa i jest git

a mp3 mam na płytach

Edit :

za jedną mp3 się płaci tam chyba max 5zł jakoś, no to najlepiej scalić wszystkie piosenki w jedną  :cyclops:

Napisane Jan 13, 2007, 5:45 pm
michal92

michal92
cliche001 powiedział(a):
nie wiem jak to jest z tymi mp3trojkami z neta
w ktoryms programie w tv wypowiadala sie Gosia Andrzejewicz ze jej piosenka jest na 1 miejscu na interii -tak sie cieszyła ze hoho- potem sie okazalo ze straty sa wiekie a zyski w ***** małe .To czemu nie pozamykaja WP,Interii i innych portali za udostepnianie plikow muzycznych nie zawsze za zgoda wykonawcy??

za mp3 na interi itd trzeba płacić

Napisane Jan 13, 2007, 1:48 pm
michal92

michal92
avensis14 powiedział(a):
w takiej syt. jak ci maja dysk zabrac to najlepiej na ich oczach wziasc dysk i pierdzielnać nim tak w jakis kant zeby sie cos pouszkadzało... serio :) i wtedy ci gowno zrobia ^^)

gówno by to dało :) czytalem gdzies że liroyowi czy tam komuś jakoś przez piorun się dysk uszkodził a na nim była jego nowa nie wydana jeszcze płyta, no i jakos odzyskali :D (jakby nie mógł z p2p sciągnąć-szybciej by było)

Napisane Jan 12, 2007, 6:04 pm
dlugie spodnie Pozostałe kaq 182 1
michal92

michal92
Holladenia powiedział(a):
luxne dzinsy takie w ktorych soie dobrze czuje wiec fenix malita empire RSA sie pisze ;]

ot co, jeszcze storm

Napisane Jan 13, 2007, 4:11 pm
Powody dla których deskorolka jest lepsza od dziewczyny?? Pozostałe PIKMIN 542 1
michal92

michal92
miqsek powiedział(a):
Hahaha!...Jesli deskorolka jest leprza...to czemu sie z nami zadajecie,czemu zakladacie z nami rodziny??...Przeciez deska jest leprzy,a jednak nie potrafili byscie bez nas zyc:)...

żeby przedłużyc gatunek  :cyclops:

Napisane Jan 13, 2007, 7:38 am
samsung b600 Gry, konsole, pc, internet... sidwilson 34 1
michal92

michal92
sidwilson powiedział(a):
poprostu to jest telefon dla tych którzy nie lubią wybierając sie gdzieś mieć kieszenie wypchane sprzętem bo załużmy że naprzykład idziesz do kolegi zrobić zdjęcie czegoś tam a kolega mieszka 20km od Ciebie i chcesz se posłuchać muzyki i chcesz żeby mama czy tata sie nie martwił gdzie jestes bo znowu zostawiłeś telefon w domu no a normalny aparat cyfrowy niejest mały ma jakieś 15/4/8 cm telefon 15/5/2 cm a mp3 7/3/2 cm i jeszcze do tego dochodzą klucze i u niektórych fingerboard i gdzie to wszystko pomieścić jak masz małe kieszenie ???? oczywiście ten telefon do najmniejszych nie należy fota z dołu ale i tak sie zmieści w małej kieszeni a oto że ktoś ci napisze sms i bedzie Ci przerywał ulubiony utwór bo jest opcja muzyki w tle http://www.telix.pl/images/200601/samsung_schb600_4.jpg
EDIT: Sory 2 razy sie klikneło

a co za problem plecak kupić ?  :cyclops:

Napisane Jan 12, 2007, 8:52 pm
<< poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 ... następna >>