Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Szukaj » Rezultaty szukania

<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>
Temat Forum Rozpoczął Posts Trafień
Endless-Ramps Miejscówki KAZ8OVER 145 9
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Dzisiaj o północy mija termin zgłaszania prac na konkurs, a zgłoszeń nadal za mało, więc wciąż macie wielkie szanse wygrać miejscówki Endlessa :)

Napisane Jul 25, 2013, 3:52 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Od dawna to planuję, ale nie mam nigdy czasu, żeby zebrać się do stworzenia opisu :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga! Przypominam o trwającym konkursie na najlepszy projekt miejscówki :) Prac nadal mało, więc jeśli nadeślecie teraz projekty to istnieje ogromna szansa, że uda Wam się wygrać! Do końca trwania konkursu pozostał tydzień, więc DO ROBOTY!!! :)

Napisane Jul 17, 2013, 7:10 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Prosto z Endlessowej kuźni - L-Box Reloaded!!!

http://s7.postimg.org/mv7q8j6qz/L_Box_Reloaded_small.png

Co sądzicie?

A tutaj ---> KLIK - nowa miejscówka i wiele innych do nabycia JUŻ TERAZ :)

Pozdrawiam, Kaz.

Napisane Jul 17, 2013, 11:48 am
KAZ8OVER

KAZ8OVER
!!!KONKURS!!!

http://img812.imageshack.us/img812/5012/a88n.png

Napisane Jul 11, 2013, 6:32 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Nie mogę się zebrać do zrobienia fotek Glass Boxów, ale w tym tygodniu dostaniecie zdjęcia kilku wersji naraz, więc myślę, że się spodoba. A aktualnie:

KLIK

Napisane May 11, 2013, 2:10 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Ok, nowe szkiełka załatwione. Niedługo świeże fotki do Waszej dyspozycji ;) A tymczasem:

Umpa! Końcóweczka serii na allegro!!

Pozdrr, Kaz.

Napisane May 1, 2013, 10:09 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
O pęknięcia już się nie martw :D Bardzo dobrej jakości szkło (chyba, że jeździsz na metalowych, outdoorowych kółkach) ;)

Napisane Apr 18, 2013, 8:49 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Prosto ze stajni Endless'a wjeżdża Manual Pad z pięknym szkłem na wierzchu (w ramach autorskiego projektu Glass Series) :)

http://imageshack.us/a/img515/1025/manualpadglassseriessma.png

Co Wy na to? Ciekawym Waszych opinii, więc się wypowiadać ile wlezie :)

Pozdrawiam, Kaz.

Napisane Apr 17, 2013, 9:15 pm
KAZ8OVER

KAZ8OVER
"Jako nagrode w FRGOSIE dostałem 2 miejscowki od Kaz'a. Kazdy chyba musi przyznac, ze tyle miejscowek od BRR co ja miałem to mało osob ma/miało w PL. Juz teraz wiem, ze to była jedna wielka GŁUPOTA. Kiedy mam zajawke to zamiast boxa brr biore boxa od Endless! Materiały, estetyka, wykonanie. Nic dodac nic ujac! Zycze tej firmie jak najlepiej, bo miejscowki to mistrzostwo! "

~ Olivjer - współwłaściciel największego polskiego kanału youtube o fingerboardingu.

Napisane Apr 11, 2013, 11:03 pm
Endless-ramps Sprzedam KAZ8OVER 271 1
KAZ8OVER

KAZ8OVER
Shemaus. Tak owszem. Robię :)

Napisane May 27, 2013, 11:06 pm
<< poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >>